Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Książeczka sanepidu

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Witam i proszę o pomoc.

W 2010 roku robiłem badania sanitarno-epidemiologiczne w gdyńskiej stacji sanepidu. Pracę podjąłem dopiero w 2011. Dostałem orzeczenie od lekarza medycyny pracy pozwalające na pracę (prawdopodobnie w tym konkretnym miejscu). Zdezaktualizowało się w 2013r.
Wyników z sanepidu wraz z książeczką nie mam - albo zgubiłem albo zostały w poprzednim miejscu pracy.

Teraz chcę zaktualizować książeczkę. Czy do wyrobienia nowej konieczne będą wyniki sanepidu czy wystarczy odpis tego orzeczenia wydanego przez lekarza medycyny pracy (bo to akurat się uchowało)?
A jeśli konieczne to czy muszę robić nowe badania?
tola
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Będą potrzebne wyniki z sanepidu. A taki wtórnik możesz w stacji uzyskać. Idziesz do sekretariatu, wypełniasz druk, płacisz jakieś pieniądze i za mniej więcej tydzień dostajesz wtórnik.
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Wtórnik czyli odpis wyników?
tola
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

To będzie taki dokument z numerami próbek badania i z wynikami jakie miałeś. Kiedy ja zapodziałam wyniki to tak zrobiłam (lekarz tak podpowiedział) i potem było wszystko OK.
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Dzięki za pomoc. Wiesz może jeszcze czy wyniki można zamówić pocztą czy odebrać osobiście?
tola
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Tego nie wiem, ale sekretarka powinna udzielić informacji.
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Gdyby ktoś był zainteresowany, to drukują na miejscu i odbiera się odpis od ręki. Koszt 7zł.
Jurgen
Początkujący
14 postów
Początkujący
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

dzieki tez skorzystam
ODPOWIEDZ