Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Mechanik samochodowy - kogo polecacie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

potrzebuję zrobić diagnozę zawieszenia i wykonania naprawy. Gdzie w Redzie znajdę dobrego mechanika który nie zedrze kasy ze mnie.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

AMS na obwodowej. Dobrzy mechanicy ale finansowo bez rewelacji, mają normalne ceny.
Mogę jeszcze szczerze polecić właściciela sklepu Dorjano.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Dorjano? To jest ten gościu co ma sklep na Osadniczej 3? Jak tak, to absolutnie tego Pana nie polecam. Drogo, długo i niedbale.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
kapelusznik
Bywalec
183 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Suncar w Rumi jest dobry i szybki.
darekph70
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Polecam 'RAMBIT' Gdynia ul Pucka 99
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

polecam PAJU na Puckiej - żółte reklamy po lewej stronie jadąc w stronę Pucka - przed hurtownią Dźwignia, ja i cała rodzina + znajomi przeszliśmy pod ich "mechaniczne skrzydła" nie zdzierają, jest samochód zastępczy na czas naprawy i co ważne - jak do tej pory (tfutfu ) auta po naprawach śmigają bez problemów
anikia
Forumowicz
76 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

mąż naprawiał u "fachowców" na obwodowej 50 po 2-ch godzinach od odebrania auta z wymiany rozrządu i płynów eksploatacyjnych się wku.........ł olej ciekł z filtra bo fachowiec tak dokręcił kluczem, że małżonek sam go dokręcał po nich ręką, zerwali jakąś śrubę od chłodnicy i jeszcze coś tam było nie tak a koledze wymienili pompę paliwa teoretycznie a faktycznie tylko podzespół ale kasa jak za pompę
szczerze nie polecam tragedia nie mechanicy nawet nie wiedzą ile oleju trzeba wlać do auta (dasz bańkę 4-ro litrową to ją wleją a do auta wchodzi 3 wraz z filtrem)
lukasz79
Forumowicz
58 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

jesli mowa o tym nowym zakładzie na obwodowej (taki biały budynek) to też nie polecam, zawieszenie mi robili i na drugi dzień do poprawki jechalem z uwagami, niestety wtedy już nie byli zbyt mili, ogólnie odniosłem wrażenie że młode chłopaczki się uczą jeszcze....
łuki79
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

Kilka razy korzystałem z warsztatu na Obwodowej koło ronda, przy Aquasferze. Nie pamiętam numeru. Obsługa jak i naprawa były OK.
anikia
Forumowicz
76 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

tak to ten sam pseudo mechanik
ODPOWIEDZ