Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Dziwna choroba...

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
orderly
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Niech mi ktoś poleci jakiegoś pożądnego lekarza który zajmie się tak na serio moim teściem który od 2lat boryka sie z dziwną przypadłościa w skrócie wygląda to tak że teściu regularnie ostatnio coraz częściej ma duszności, bóle w klatce piersiowej i chwilowe utraty przytomności. Niestety maratony po różnego rodzau lekarzach nic nowego nie wnoszą wszyscy twierdzą ze ma on super wyniki.Zadnych leków po za podręcznym inhalatorem rozkurczowym nie przyjmuje. Rozkładamy już ręce ponieważ lekarze twierdzą że wszystko jest ok a my boimy się go samego w domu zostawic zeby nie zrobił sobie krzywdy jak straci przytomnosc bo już kilka razy sie zdarzyło że pękło mu żebro od upadku rozcioł sobie głowe itd... I co tu robić ma ktoś z was jakis pomysł??
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Czy było zrobione echo serca i próba wysiłkowa .
IzaM
Znam to forum
110 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

A może to na tle nerwowym? Brat koleżanki miał bardzo podobne objawy i po kilku miesiącach doszli ze to właśnie nerwy są przyczyna
orderly
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Tak echo serca i próba wysiłkowa były robione wyniki były wporząku. Nam też chodzi po głowie fakt ze to na tle nerwowym.
IzaM
Znam to forum
110 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Może w takim razie warto to sprawdzic. Napewno nie zaszkodzi. Zdrówka dla tego Pana życzę
ODPOWIEDZ