Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Stomatolog w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
IzaM
Znam to forum
110 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

a w przychodni w Redzie? tam też jest stomatolog NFZ. COś ktoś może więcej powiedziec?
meegi84
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

dziewczyno uzbieraj sobie pieniążki i idź prywatnie.Na fundusz zdrowia tylko szkodzą a nie leczą, no chyba że jest to wyrwanie zęba to wtedy tak.
Damian89
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Słyszałem bardzo dobre opinie o Dentystce w Redzie na ul. Spokojnej ...
bojar88
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

8 lat temu

Witam. Którego ze stomatologóww Redzie (lub okolicy) polecacie? Wiadomo ma być dobry, bez bolesny i mieć przystępne ceny:-)
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

No przecież cały wątek jest o polecanych stomatologach,wystarczy poczytać
MagdaK
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 6 lat temu

6 lat temu

Polecam nową Pani doktor w przychodni na Łąkowej 1. Przyjmuje małe dzieci i ma kontrakt z NFZ.
laki
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 11 lat temu

6 lat temu

Odradzam Pana z Osadniczej 3. Chciał leczyć zdrowego zęba, dopiero po mojej sugestii zrobił zdjęcie i zaczął leczyć właściwego. Jednym słowem porażka.
linka
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 3 lat temu

3 lat temu

na ulicy Wejherowskiej 71 jest jakiś nowy gabinet stomatologiczny, ktoś już był może i podzieli się opinia ?
lukasz8881
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

9 miesięcy temu

Szukam stomatologa z rejonu Redy, kogos polecacie? Ma byc dobry i w przystepnej cenie
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 miesięcy temu

lukasz8881 pisze:
9 miesięcy temu
Szukam stomatologa z rejonu Redy, kogos polecacie? Ma byc dobry i w przystepnej cenie
Ja byłem parę miesięcy temu u "Dentysta w Redzie" na Mickiewicza. Poszedłem tam, bo miałem małą awarię z zębem przed samym wyjazdem i termin jakiś się znalazł kiedy u innych terminy były na miesiąc później. (czy wolne terminy dobrze świadczą o zakładzie ... nie wiem, wtedy nie miałem wyjścia) Dentystka miła, gabinet czysty, ząb do tej pory się trzyma więc raczej porządnie.


Co do ceny to ja nie wiem co teraz stanowi "przystępną" cenę. Nie pamiętam dokładnie ceny, ale wydaje mi się, że za naprawę tego zęba dałem wtedy około 250-300zł (ale nie jestem na 100% pewny). Musiałbyś się na miejscu o cenę zapytać.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
jokos
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 7 miesięcy temu

6 miesięcy temu

linka pisze:
3 lat temu
na ulicy Wejherowskiej 71 jest jakiś nowy gabinet stomatologiczny, ktoś już był może i podzieli się opinia ? .
Cześć, odświeżam kotleta.

Na dniach wybieram się do dentysty na przegląd i ogarnięcie zębów, bo zaczyna się źle dziać :)

Gdzie mnie dobrze obsłużą i dużo kasy nie wezmą?

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ