Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Stomatolog w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Moje 8 zostały na Norwida!! :) (wszystkie 4)
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Na wyrwanie ósemek polecam ten gabinet: www.frankowski.pl.
Robią tam wszystko. Wyrywają, wstawiają, leczą, upiększają. Mają pełen osprzęt na miejscu. Od tomografii komputerowej, radiowizjografi po rentgen panoramiczny, leczenie mikroskopijne, laser, ozonoterapię itp.
Dla osób szczególnie wrażliwych stosują znieczulenie implantologiczne. Mogą je podać bezigłowo, metodą The WAND. Przeprowadzają zabiegi w znieczuleniu ogólnym czy sedacji pod opieką lekarza anestezjologa, który jest na miejscu.
Leczę tam zęby od około 15 lat, jeszcze jak byli w Gdyni na Syrokomli a później na Legionów.
Jedyną niedogodnością jest to, że gabinet obecnie mieści się w Gdańsku. Za to, jakość leczenia – pierwsza klasa.
HAns
Znam to forum
117 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

rowniez robilem 8 tam gdzie Artur jak wlasnie byli na legionow, zdarzylem tylko 2 wyrwac i widze, ze z nastepnymi 2 bede musial jechac do gdanska
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Jakby ktoś chciał wyrwac zęba z NFZ "za darmo" to w Rumi na Derdowskiego przyjmuje dr Wodorowski, trochę trzeba poczekać (jakieś 3-4 tygodnie) na wizytę ale za to 150 zł w suchym, szczerze mogę polecić, miła obsługa, szybkie wyrwanie ósemki, ładny gabinet, nie ma co płacić - ból wyrwania taki sam.Niestety nr tel. gdzieś posiałem.
HAns
Znam to forum
117 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

niektorych 8 normalnie nie da rady usunac i trzeba chirurgicznie a wtedy srednio koszty z szyciem dziasla i znieczuleniem sa w granicach 400-600 zl. i raczej normalny dentysta sie nie podejmie takiego wyrwania
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

No ok zapomniałem napisać, że to chirurg-stomatolog, wyrywa 8 dolne, górne itd.
Wyrwał mi dolną 8 i zaszył zębodół, górną wiadomo łatwiej z jednym korzeniem więc obyło się bez szycia, tym bardziej skoro to takie drogie to dlaczego nie skorzystać z usług NFZ jeśli to możliwe. Po coś te składki opłacamy prawda??
joasia1973
Ja tu zaglądam
28 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ja idę do pani stomatolog do Mult- Dentu na spokojnej dzisiaj. Pani jest specjalistą od leczenia schorzeń stawów szczekowo- skroniowych - chyba tak to się nazywa. Nie życzę nikomu tej przypadłości. Najpierw "strzela" wam szczeka, potem jest problem rozdziawieniem paszczy - musiałam pomagać sobie paluchami, no a teraz od kilku tygodni boli mnie lewa strona głowy - skroń, ucho, szczeka. No, to nie forum medyczne - no ale jakby ktoś miał takie problemy to jest trop. Napiszę jak było.
joasia1973
Ja tu zaglądam
28 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

No i nie jestem w cale zadowolona. U pani spędziłam jakieś 7 minut. Pokazała mi 3 sposoby masowania policzków i powiedziała,że musi skierować mnie do ortodonty ale koniecznie do pani w wejherowie - byłam na stronie i wygląda na to ,że panie te mogą być znajomymi , z racji podobnego wieku - bo żadna inna mi nie pomoże w doborze i zrobieniu aparatu. Myślałam, że pani się zlituje nade mną i jako, że sprawę pokierowała do kogo innego to skasuje mnie 50 zł ale jednak nie i wzięła 100. No dobra może się czepiam ale 100 zł za taką konsultacje i skierowanie mnie na zdjecia rtg i wizytę u pani w wejherowie - ceny od 100 zł za konsultacje + 50 określenie planu leczenia i Bog sam wie co jeszcze to jest jakoś niesmacznie.
joasia1973
Ja tu zaglądam
28 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

joasia1973 pisze:No i nie jestem w cale zadowolona. U pani spędziłam jakieś 7 minut. Pokazała mi 3 sposoby masowania policzków i powiedziała,że musi skierować mnie do ortodonty ale koniecznie do pani w wejherowie - byłam na stronie i wygląda na to ,że panie te mogą być znajomymi , z racji podobnego wieku - bo żadna inna mi nie pomoże w doborze i zrobieniu aparatu. Myślałam, że pani się zlituje nade mną i jako, że sprawę pokierowała do kogo innego to skasuje mnie 50 zł ale jednak nie i wzięła 100. No dobra może się czepiam ale 100 zł za taką konsultacje i skierowanie mnie na zdjecia rtg i wizytę u pani w wejherowie - ceny od 100 zł za konsultacje + 50 określenie planu leczenia i Bog sam wie co jeszcze to jest jakoś niesmacznie.
Teraz tak sobie przemyślałam ,że może nie mam racji. Biznes is biznes jak to się mówi, porada kosztuje 100 i tyle. Tylko zastanawiam się czy ten gabinet w wejherowie jest naprawde jedyny. Pani ogólnie bardzo miła.
loranell
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

W gabinecie przy poczcie jest nowy lekarz z Gdyni. Pracuje na zmianę z Panią doktor. Byłem na wizycie - ogólnie miło i bezboleśnie. Polecam
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Czy ktoś z Was wie gdzie robią zdjęcia panoramiczne zębów i w jakich cenach?
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Na forum już jest ten temat - RTG zęba - tam znajdziesz informacje.
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

tak czytałam ale mi chodzi o panormaiczne, nie jednego zęba bo takie to wiem gdzie robią;-)
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

MED-ORAL Klinika Stomatologiczno-Medyczna
Rumia, I Dywizji Wojska Polskiego 29A
tel: 58 671-57-34
Ja tam robiłam zdjęcia panoramiczne - cena :
na płytce 70 zł
z wydrukiem 80 zł
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

ja robiłem panoramę za 50 zł zwykłe zdjęcie rtg w Gdyni kolo pomnika harcerzy - obok sklepu "outsider" ze sprzętem muzycznym
ODPOWIEDZ