Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Stomatolog w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
dinky
Forumowicz
45 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Z czystym sumieniem polecam dr Aleksandre Ryszkowska z ul. Osadniczej. Swietna specjalistka i przesympatyczna osoba
orderly
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Witam Poszukuję jakiegoś dobrego stomatologa dla 2latka kogos kto zna się na żeczy i udzieli mi fachowej pomocy. Może ktoś z was mógłby kogoś polecić??
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Ja byłem z córką u dentystki która ma gabinet w szkole na Ciechocinie, jestem zadowolony-dobre podejście do dziecka, dwie plomby założone. Grunt to iść zanim się zaczną problemy, bo jak na dzień dobry mega borowanie to uraz do dentysty murowany
AndrzejK90
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

ja polecam dr. Marszewska. Ma gabinet na osiedlu Fenikowskiego. Ma ekstra podejscie do dzieci (i nie tylko). Ale jedno: nie robi na "siłę". woli nie zrazac dziecka i podejsc nastepnym razem. Zgadzam sie z figaro, lepiej chodzic profilaktycznie nawet dla samego sprawdzenia a nie potem uderzac z bolem.
Awatar użytkownika
Marion_Wu
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Hej, czy ktoś mógłby się podzielić opinią na temat Aktimedu (Jana Pawła II 4) oraz Zbigniewa Krupy (Łąkowa 1)? Będę wdzięczna za informacje. Pozdrawiam.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Marion_Wu pisze:Hej, czy ktoś mógłby się podzielić opinią na temat Aktimedu (Jana Pawła II 4) oraz Zbigniewa Krupy (Łąkowa 1)? Będę wdzięczna za informacje. Pozdrawiam.
ja przy JPII (u góry w Centrum Handlowym) miałem niedoleczone dwa zęby co wykazała późniejsza pani stomatolog wpierw na RTG a potem na rachunku.... z tym, że te 8 lat temu (już więcej przy JP II się nie pojawiłem) pracowała tam kilka pań... więc trudno mi uwagi kierować do konkretnej.
PatrykReda
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

hej, szukam stomatologa... tylko takiego, który jest miły i mnie nie wystraszy. Wstyd się przyznać, ale nie byłem już 1,5 roku, roboty sporo, strach olbrzymi, a ból się pojawiać zaczyna. Dentysta, który jest miły, już nie musi być najtańszy, ale mił, wyrozumiały pilnie poszukiwany. Pomóżcie
zrazik.wolowy
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

PatrykReda pisze:hej, szukam stomatologa... tylko takiego, który jest miły i mnie nie wystraszy. Wstyd się przyznać, ale nie byłem już 1,5 roku, roboty sporo, strach olbrzymi, a ból się pojawiać zaczyna. Dentysta, który jest miły, już nie musi być najtańszy, ale mił, wyrozumiały pilnie poszukiwany. Pomóżcie
Proszę bardzo.
dinky pisze:Z czystym sumieniem polecam dr Aleksandre Ryszkowska z ul. Osadniczej. Swietna specjalistka i przesympatyczna osoba
Z czystym sumieniem również polecam. Leczymy się całą rodziną i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jedyna różnica do postu powyżej, nie dr tylko lek.stom., ale to szczegół. Gabinet nazywa się IdeaDent i mieści się w budynku Osadnicza 5 od strony Obwodowej.
kluska222
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Ja również polecam panią Aleksandrę.Bardzo konkretna stomatolog. Zanim cokolwiek zrobi wszystko najpierw wytłumaczy.
madziula20
Znam to forum
99 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Szukam dentysty który jutro przyjmnie z bólem?
IzaM
Znam to forum
110 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Witam, czy ktoś się oriętuje gdzie w Redzie jest stomatolog NFZ z pełną umową z fumduszem zdrowia? czyli wykonuje bezpłatne świadczenia dla kobiet w ciązy.
agnieszka8111
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

witam
z tego co się orientuje, to w Redzie jest tylko jeden stomatolog na nfz i jest to w Biedronce na Jana Pawła na piętrze ale z własnego doświadczenia nie polecam
IzaM
Znam to forum
110 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

A dlaczego nie polecasz?
agnieszka8111
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

wszystkie zęby leczone w tamtym gabinecie-do ponownego leczenia i już kanałowego.źle wyczyszczone ubytki psuły się dalej pod plombą.I to nie tylko moje doświadczenia z tego co wiem
JJJ
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

w sumie mam taką samą opinię na temat tamtego gabinetu- dzisiaj wizyta u stomatologa- leczenie kanałowe po tamtym gabinecie. Nie mniej pewnie można trafić tam na kogoś kto nie szkodzi....
ODPOWIEDZ