Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Stomatolog w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
Jeżyk
Znam to forum
90 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Ja jeżdżę do Rumi do Pani dentystki na przeciwko Straży Miejskiej, "Mój Dentysta" S.C. Anna Piotrowska-Bareja Agnieszka Sroka, Abrahama 18 /1A, tel. 604 304 410. Wcześniej chodziłem do Biedronki ale po wypadających plombach od żucia gumy czy wreszcie po zaplombowaniu zaropiałego zęba wylądowałem na pogotowiu dentystycznym w Wejherowie i tam trafiłem na Panią Agnieszkę i teraz tylko do niej jeżdżę.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ryszard ,żyjesz?znalazłeś pomoc w końcu?
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

no Jeżyk ma rację, nie on jedyny ma problemy po "Biedronce" i to poważne problemy:)

a ja żyję, dziś byłem u p. Wiśniewskiej na Semeko, czyli tak jak dawniej:)
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

No to się cieszę,że ktos Ci pomógł wreszcie.Ja byłam z córką u p.Wiśniewskiej i pozytywnie oceniam.Tylko trochę drogo,ale gdzie teraz jest tanio?;P
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

no ja u p. Wiśniewskiej wcześniej się leczyłem i ogólnie jest super, ale budżet czasami schodził poniżej kreski
wazka
Forumowicz
72 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Ryszardzie dam Ci dobra rade-zapisz sie na jakikolwiek wolny termin u p Majewskiej i czekaj cierpliwie.a jak sie doczekasz to juz potem nie ma zadnego problemu ja bylam dzisiaj i za tydzien mam kolejna wizyte.A zrobilam tak jak napisalam- na pierwsza wizyte czekalam 3 mc.Ale warto bylo;) powodzenia
Meliona
Początkujący
12 postów
Początkujący
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Czy dentysta na semeko jest tylko prywatny, czy robi też na książeczkę? Bo przeczytałam, że go polecacie i moja koleżanka do niego chodzi. I czy dentysta w zs2 jest dobry (chociaż raczej i tak do niej nie pójdę :})?
Proszę o w miarę szybką odp. bo ząb mi bolał przez tydzień, teraz jak nie jem to mniej xD. Boję się dentysty i pewnie i tak nie pójdę, ale może się w końcu zmuszę, bo ten ból jest nieznośny.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Chodzę do dentystki przy rondzie na Osiedlu przy Młynie. Jestem bardzo zadowolona. Też trafiłam z bólem zęba i niestety na kanałówce się skończyło. Ale usługa profesjonalna, o ile to możliwe pani starała się ból minimalizować, a do tego tańsza od mojej poprzedniej dentystki.
lelo
Znam to forum
85 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

A ja tam mogę polecić panie z nad Biedronki. (Prawie) Profesjonalnie, błyskawicznie, miło i sympatycznie. Nie licząc ostatniego dłutowania dolnej szóstki. :lol: Nie każdy ma możliwość siedzieć ponad godzinę w fotelu i być obsługiwany przez 2 panie. (no 3, trzecia sprzęt donosi, hehehe). Za własną głupotę niestety trzeba trochę pocierpieć.

Mam nadzieję że to się nie wyda :wink:, bo na sierpień mam ostatnią wizytę.

Pozdrawiam, Leszek.


Pamiętajcie: "Prawie" robi wielką różnicę.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

A czytałeś opinie powyżej,chyba nie ma ani jednej pozytywnej na temat stomatologa w biedronce,brrr ja tam nie pójdę,wystraszyli mnie skutecznie.A w semeko pozytywnie,pomijając ceny ,ale to wszędzie tak jest.
lelo
Znam to forum
85 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

redzianka pisze:A czytałeś opinie powyżej,chyba nie ma ani jednej pozytywnej na temat stomatologa w biedronce,brrr ja tam nie pójdę,wystraszyli mnie skutecznie.A w semeko pozytywnie,pomijając ceny ,ale to wszędzie tak jest.
lelo pisze:Pamiętajcie: "Prawie" robi wielką różnicę.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

redzianka pisze:A czytałeś opinie powyżej,chyba nie ma ani jednej pozytywnej na temat stomatologa w biedronce,brrr ja tam nie pójdę,wystraszyli mnie skutecznie.A w semeko pozytywnie,pomijając ceny ,ale to wszędzie tak jest.
redzianko, lelo mówił ironicznie z tego co zrozumiałam
Reage
Znam to forum
111 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Hmm, ja chodzę do przychodni na łąkowej do pana stomatologa i jestem bardzo zadowolona, wg mnie stomatolog z powołania, natomiast córeczkę odprowadzam do Biedronki...i tez jestem zadowolona, podejscie do dziecka rewelacyjne, ząbki juz prawie wszystkie poplombowane, a co najważniejsze dziecko nie ma żadnej traumy, i nadal, moze nie z chęcią,hehe, ale bez oporu chodzę z małą na kontrole:)
slawo36
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

A co sądzicie o pani stomatolog na Norwida?Leczę u niej "trybki" od lat i powiem ,że poza archaicznym wnętrzem gabinetu to wszystko ok, tanio i fachowo :)
makarena
Znam to forum
123 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Wiecie może ile kosztuje wyrwanie zęba przez chirurga?
ODPOWIEDZ