Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Stomatolog w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
versus
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

j apolecam gabinet dentystyczny w CH Biedronka na JP II. nei wiem czy wszystkie dentystki sa dobre ale "mam sprawdzona" Pania Konopka czy jakos tak. lecze sie u niej od kilku ladnych lat i wszystko OK, ceny przystepne (ja lecze sie prywatnie nie przez nfz), no i przede wszystkim bez bólu !!!
Awatar użytkownika
Oni!cio?
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Heya czyli polecacie przy pizerri "pomarancza", gdzies jeszcze na semeko<gdzie dokladnie? bo niekojarze drugiego> i pania na rogu gdanskiej gdzies przed tym sklepem meblowym i multiden czy jakos tak? A gdzie ten multi sie dokladnie znajduje? Baba w podst. zniszczyla mi 4 zdrowe zeby ktore jak sie dzis po 8 latach okazalo zostaly zle zaplombowane i mam zdrowe wszystkie oprocz tych zaplombowanych ==, najgorsze jest to ze mi wiercila w zdrowych zebach, ale niewazne wkazdym razie chcialabym delikatnego dentyste ktory daje znieczulenie i moze zrobic leczenie kanalowe w jeden dzien <pani na norwida chyba tego nierobi tylko stara metoda zatruwa> mam do zrobienia 4 zabki wiec zalezy mi moze nie na kasie ale przedewszystkim na czasie by miec to jak najdalej ze soba bo wiem ze napewno jeden do kanalowego jest ale musze zrobic test na znieczulenie;/

Wiec co polecacie i gdzie multiden
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

MultiDent jest na skrzyżowaniu ul. Mickiewicza ze Spokojną. W nowo wybudowanym budynku.

A co do polecania to ja byłem zadowolony z tego gabinetu na Semeko.
Awatar użytkownika
Oni!cio?
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Gajos pisze:MultiDent jest na skrzyżowaniu ul. Mickiewicza ze Spokojną. W nowo wybudowanym budynku.

A co do polecania to ja byłem zadowolony z tego gabinetu na Semeko.

na tego przy pomaranczy?
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Tak. Przy pomarańczy.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Ja też jestem zadowolony przy Semeko;) Muszę tam się znowu wybrać... tylko jakoś czasu mi brak;/
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Ja również jestem zadowolona z tego gabinetu.
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

a czy wiecie kto przyjmie mnie z bólem w nocy w sobotę ewentualnie w niedzielę, korzystam z usług pań "przy młynie" ale teraz ból nie daje żyć a pogotowia jako takiego w MTK nie ma, czy jedynym ratunkiem jest Gdynia??
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

znajoma była kiedyś tu http://www.medoral.com.pl/index.php?opt ... &Itemid=32 i to w poznych godz. ale widze, ze kurcze w niedziel zamknięte...;/
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Zadzwoń do szpitala w Wejherowie. Kiedyś, w niedzielę byłem tam z moją znajomą.
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

dzwoniłem do szpitala w Wejherowie odsyłają mnie do miejskiego w Gdyni a Ci z kolei dalej na pogotowie ratunkowe w Gdyni itd. Dzięki za odpowiedzi naszpikowałem się medykamentami jutro z rana zawitam do młyna
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Podobno w Wejherowie na ulicy Puckiej ( w budynku gdzie wydają książeczki RUM-owskie) jest możliwość skorzystania z usług dentysty w godzinach wieczornych i w wolne dni.
glucha
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

A czy któryś z tych stomatologów usuwa ósemki?
tola
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Nie każdy stomatolog usuwa ósemki. Z własnego doświadczenia proponuję udać się do chirurga dentystycznego lub do dentysty, który ma mocny chwyt:) Ja usuwałam ósemki we Władysławowie na książeczkę RUM i byłam bardzo zadowolona.
Ewa
Ja tu zaglądam
28 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

ten lekarz co jest we Władku to mieszka w redzie na ul. Lipowej i tam podobno ma prywatny gabinet, ale nie wiem dokładnie, z ósemkami trzeba uważać, bo nie każdy lekarz umie je wyrywać i można tylko dodatkowych komplikacji się dorobić, słyszałam, że ta klinika stomatologiczna w Rumii ma dobrych specjalistów
ODPOWIEDZ