Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Stomatolog w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Moje + standard, dużo chirurgi było :-/ i jeden implant (drugi też ale się nie przyjął).
Artur
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Ufff.. to gratuluję cierpliwości i odwagi.. Ja ze swojej strony nie cierpię dentystów, brrr...
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Kiedyś przez wiele lat mi zabrakło tej odwagi, a dentyści i technologia obecnie to co innego niż 10 lat temu.
Zwykły zabieg wiercenie/plombowanie itd to dla mnie relaks a kiedyś się panicznie bałem.
Artur
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

To tak jak ja! Póki co nie potrzebuję jeszcze generalnego remontu - gdy coś tylk zaczyna się dziać, to zmuszam się i idę.. Eh, chyba już wkrótce przyjdzie czas na kolejną wizytę.. 3maj kciuki ;) Może przy okazji sprawdzę któryś z polecanych na forum gabinetów - albo Młyńską albo ten nowy Multident czy coś..
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Ja w Rumi na rogu Tysiąclecia i IDywizjiWP w Med - Oral robię zazwyczaj bo jeden z lekarzy jest chirurgiem i tam nie ma rzeczy których by nie mogli zrobić.
Artur
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

W Med-Oral za higienizację chcieli ponad 200 zł. Zrobiłem to samo gdzie indziej za 100.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

a jakiś stomatolog co przyjmie od ręki? rozleciała mi się po raz 3ci, leczona 1ka, w sobotę mam naprawdę ważne spotkania... do umówionej wizyty szmat czasu.
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

We wtorki i czwartki od 18, na ulicy Sw.Wojciecha/prawie róg Gdańskiej/ przyjmuje dr.Rakowska. Korzystam od lat.
milka121
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

AdamD pisze:Witam
Nie wiem gdzie znajduje się ta poczta na Semeko ale trafiłem do stomatologa na rogu Mickiewicza i Spokojnej Multi-dent. Musze przyznać ze bez wątpienia jest to zakład z KLASĄ! Sprzęt naprawdę nowoczesny, czysty i przyjemny. Miałem gigantyczną dziurę w zębie, siedziałem ponad godzinę na fotelu i nic nie poczułem- ząbek jak nowy!!! Naprawdę warto spróbować, polecam
A jak tam wygląda z umawianiem się na wizyty? tzn trzeba dużo wczesniej? No i jak wygląda to cenowo? Z góry dziękuję.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

nie sądziłem, że do dentysty tak długo się czeka... przy rondzie prawie 2 tygodnie na wizyte;)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

czy moge prosić o nr tel. do tej dentystki z Kazimierskiej? mam jeden, ale dodzwonić się nie mogę
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

0586786442
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

dzieki!
HAns
Znam to forum
117 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Artur pisze:nie sądziłem, że do dentysty tak długo się czeka... przy rondzie prawie 2 tygodnie na wizyte;)
to jest dlugo ? :lol: ja lecze sie u dentystki w wejherowie i srednio cza na wizyte to od miesiaca do 1.5 :roll:
dinky
Forumowicz
45 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Ja również polecam gabinet obok poczty na osiedlu Przy Młynie. Świetna atmosfera, kompetentna pani stomatolog, a co najważniejsze nic nie boli:-) Acha, i bardzo przystępne ceny.
ODPOWIEDZ