Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Stomatolog w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Yaira
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

A czy ktos ma telefon do tego gabinetu stomatologicznego przy poczcie?
kaś
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

664475711, tylko nie wiem czy nadal aktualny, ja korzystałam ostatnio jakiś rok temu
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Tak to ten numer
kaś
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Czy może ktoś ma numer telefonu do tego gabinetu koło ronda ?? I czy przyjmują tam także w soboty ??
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

058-740-54-40

Tak przyjmują.
kaś
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Dzięki :)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

o widzę, że jakaś epidemia stomatologiczna:) też się tam zapisałe na wizytę bo jak tak dalej poczekam, to rok minie od ostatniej..ech
wazka
Forumowicz
72 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Witam.Polecam stomatologa na Kazimierskiej.Ceny przystepne,chodze tam od jakiegoś czasu i nie narzekam.Ostatnio zapisałam tam moja 2 letnia córke.
Matka
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Polecam dentystki na Młyńskiej, obie panie bardzo profesjonalne i przemiłe!Teraz tylko tam chodzę.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

o usługach stom. przy Kazimierskiej sporo słyszałem od sąsiadów, którzy tam właśnie się leczą i chwalą zarazem za ceny i atmosferę.
Co do Młyńskiej to powtórzę się, ale tak świetnej atmosfery jak tam (a to cholerenie ważne, w końcu kto lubi wizyty u stomatologów?) to nigdzie nie zaznałem:) Polecam... po stokroć
goether
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

W Redzie mieszkam dopiero trzy lata. Do stomatologa również chodzę na Młyńską, a trafiłam tam przypadkowo i tak już zostało:) Nie wiem jak teraz, bo ostatnio byłam tam z rok temu, ale ceny mnie nie przeraziły, a panie były bardzo sympatyczne:)
Kamryn
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Witam serdecznie. Czy ktoś może mi napisać jakie są ceny za plombe i leczenie kanałowe szóstki w gabinecie stomatologicznym przy młynie??? W ogóle jakie są tam ceny?? Zastanawiam się czy tam pójść.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Plomba 80, kanałowe 130 i znieczulenie po 10. Do kanałowego musisz zrobić prześwietlenie zęba przed leczenie i po wyleczeniu. Koszt to 10 zł za jedno prześwietlenie
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

to 130 to oczywiscie cena kanałowego z plombą..
Maranti
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Soryy, ale biorąc pod uwagę ceny Gdyńskie (600 zł z leczenie kanałowe szóstki, oczywiście bez plomby), to wydaje mi się, to baaaaaardzo NIEPRAWDOPODOBNE by Reda aż tak odbiegała od tego standardu. Cena 130 zł za leczenie kanałowe z plombą wydaje mi się niemozliwa i co najmniej podejrzana. Nie wierzę, że ktoś leczy za takie grosze! Tymbardziej, że same materiał i narzędzia-praktycznie jednorazowe-są strasznie drogie! Do tego oczywiście trzeba doliczyć swoją prace i poświęcony czas. Podejrzewam, że to jakiś bląd, bądź jakieś CZASOWE wyleczenie. Komuś napewno się coś pomieszało, źle zrozumiał, lub udzielono mu złej informacji. Takie jest moje zdanie. Ja bym tam nie ryzykowała. Czekam tylko aż się otworzy ten nowy gabinet (o którym była tu już mowa). Chodziłam już wcześniej do tych lekarzy i zamierzam nadal do nich chodzić. Jestem w pełni usatysfakcjonowana ich pracą, mają kojące podejście do pacjenta, są sympatyczni, weseli i zawsze służą swoją fachową pomocą. Z tego co wiem gabinet (Multi Dent) rusza za jakies 2-3 tygodnie-mówiła mi o tym sama pani doktor przy mojej ostatniej wizycie. Ze swojej strony GORĄCO POLECAM!!! ;)
ODPOWIEDZ