Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Stomatolog w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

"Nie wierzę, że ktoś leczy za takie grosze!"...chyba powinnaś uwierzyć..... Na szczęście Reda zdecydowanie odbiega cenowo a nie jakościowo od gdyńskich standardów.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Ryszard pisze:to 130 to oczywiscie cena kanałowego z plombą..
Ja płaciłem tyle za samo kanałowe.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1795 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Maranti - jeżeli uważasz, że im wyższa cena tym wyższa jakość to idź do dentysty na skrzyżowaniu Gniewowska/Ogrodowa (nie jestem pewien czy on jeszcze istnieje) ale jeżeli zamierzasz się leczyć kanałowo, to przygotuj wypłatę i przygotuj się to wzięcia kredytu :P
Maranti
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Liczy się oczywiście jeszcze sprzęt i umiejętności. Rozumiem, że kredyt będzie potrzebny mi wówczas na odbudowę zęba koroną porcelanową i to chyba taką bez metalu w środu-hehe Nie sądzę by zwykła plomba nawyrężyła mój portwel, tybardziej, że tu w Redzie jest taniej niż w Gdyni.
A co do tych 130 zł za leczenie kanałowe, to mam pytanie: którego zęba leczyłeś i ile zapłaciłeś potem za plombę?
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Bodajże 6 i 80 plomba.
Maranti
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Mieszkam tu od niedawna, dlatego mnie tak szokują tutejsze ceny usług. Powiedzcie, a jak to wygląda (cenowo oczywiście) odbudowa zęba koroną? ;)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

500 zł?
Maranti
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

hymmm, ok dzięki:) Agdzie ? W semeko?
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

tak... przy rondzie
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

1992pepe pisze:Ja radze poczekać aż otworzy się ten nowy gabinet stomatologiczny na ul.Łąkowej (Multi Dent) rozmawiałem z właścicielami i dowiedziałem się że będą tam bardzo przystępne ceny.
Gabinet jest na ulicy Spokojnej
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Maranti pisze:Soryy, ale biorąc pod uwagę ceny Gdyńskie (600 zł z leczenie kanałowe szóstki, oczywiście bez plomby), to wydaje mi się, to baaaaaardzo NIEPRAWDOPODOBNE by Reda aż tak odbiegała od tego standardu. Cena 130 zł za leczenie kanałowe z plombą wydaje mi się niemozliwa i co najmniej podejrzana. Nie wierzę, że ktoś leczy za takie grosze! Tymbardziej, że same materiał i narzędzia-praktycznie jednorazowe-są strasznie drogie! Do tego oczywiście trzeba doliczyć swoją prace i poświęcony czas. Podejrzewam, że to jakiś bląd, bądź jakieś CZASOWE wyleczenie.
To chyba jakiś żart. 600zł za jednego zęba? jestem w szoku. To mój ojciec u Pani Przy Młynie płacił ok 500zł od zęba w protezie zębowej a to przecież więcej roboty.Dla mnie nawet 200zł to wydatek szczególnie jak się ma kilka zębów do robienia. Do tej pory leczyłam się państwowo, bo na prywatne leczenie mnie nie stać ale nawet 80 zł za zwykłą plombę to duzo.Będę sie musiała jednak niedługo przwyczaić bo nie jestem zadowolona z poprzedniego leczenia. Trzeba będzie troche zainwestować.
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

....chyba mnie nie pobijecie w te klocki ;)...za remont kapitalny zapłaciłam 2000,- ( 12 zębów usuniętych, tyle samo leczonych + 2 protezy....) Trwało to rok! Portfel pusty, paszcza pełna i jestem baaaardzo zadowolona z jakości usług w Redzie.
AdamD
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Witam
Nie wiem gdzie znajduje się ta poczta na Semeko ale trafiłem do stomatologa na rogu Mickiewicza i Spokojnej Multi-dent. Musze przyznać ze bez wątpienia jest to zakład z KLASĄ! Sprzęt naprawdę nowoczesny, czysty i przyjemny. Miałem gigantyczną dziurę w zębie, siedziałem ponad godzinę na fotelu i nic nie poczułem- ząbek jak nowy!!! Naprawdę warto spróbować, polecam
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Ania Frania pisze:....chyba mnie nie pobijecie w te klocki ;)...za remont kapitalny zapłaciłam 2000,- ( 12 zębów usuniętych, tyle samo leczonych + 2 protezy....) Trwało to rok! Portfel pusty, paszcza pełna i jestem baaaardzo zadowolona z jakości usług w Redzie.
Ja ponad 12000 , pobiłem Cie ? ;-)
Artur
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

hmm, to z czego masz te nowe ząbki zrobione!? ;)
ODPOWIEDZ