Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Stomatolog w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

A znacie może dobrego dentystę dla małych dzieci - niespełna 2 letnich? Niekoniecznie w Redzie, ale takiego z podejściem do maluszków.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

ja byłam ze swoim dzieckiem,ale starszym oraz widziałam ,jak przyszła pani z dwoma maluchami do"Przy młynie".Panie mają fajne podejście do dzieci.
antek
Bywalec
167 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

aga87 pisze:witam, czy ktos ma numer tel. do stomatologa w Biedronce? I czy wiecie moze czy dr Iwona Kledzik-Konopka przyjmuje? Zdaje sie, ze jest kierowniczka tego gabinetu.
Wieczorem podam nr bo mam zapisany w domu. Faktycznie jest kierowniczką tego gabinetu, ale chodzę do niej od jakiś 2 miesięcy prywatnie. Przyjmuje na pewno w poniedziałki i środy. Świetna dentystka. Ale chyba jak każda w tym gabinecie. Bardzo fajna jest również dr Block. I dodatkowo to co może robi na fundusz.
aga87
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

antek pisze:
aga87 pisze:witam, czy ktos ma numer tel. do stomatologa w Biedronce? I czy wiecie moze czy dr Iwona Kledzik-Konopka przyjmuje? Zdaje sie, ze jest kierowniczka tego gabinetu.
Wieczorem podam nr bo mam zapisany w domu. Faktycznie jest kierowniczką tego gabinetu, ale chodzę do niej od jakiś 2 miesięcy prywatnie. Przyjmuje na pewno w poniedziałki i środy. Świetna dentystka. Ale chyba jak każda w tym gabinecie. Bardzo fajna jest również dr Block. I dodatkowo to co może robi na fundusz.

byloby swietnie, dziekuje :) ja sie u niej leczylam kilka lat, ale teraz mieszkam poza granicami kraju, dlatego sie zastanawialam czy jeszcze tam przyjmuje (no i nie pamietalam dokladnie nazwiska :P ). Faktycznie swietna babka :) nigdy nie narzekalam.
antek
Bywalec
167 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Dr Kledzik - podaję nr do gabinetu w Biedronce: 58 678-33-33
Reage
Znam to forum
111 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Ja mogę równiez polecić dr Block, leczy ząbki mojej młodszej córce od zeszłego roku i jestem bardzo zadowolona, ma super podejscie do dziecka:)
Reage
Jarek

11 lat temu

Podbiję temat, bo i mnie się ostatnio "przytrafiło". Ból zęba dopadł mnie niestety w dzień wolny i z trudem dotrwałem do rana. A rano spisałem sobie adresy z Forum i... w drogę. Pomoc znalazłem dopiero u Pań z zakładu "Przy Młynie" na rondku. Trudno powiedzieć, żeby rwanie było przyjemnością, ale zostało zrobione dobrze i w miarę bezbólowo. Tylko pochwalić muszę - było profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Skandalem natomiast jest to, że u stomatologa, którego odwiedziłem wcześniej, wyproszono mnie po prostu... za drzwi! I to mimo faktu, że ze spuchniętą gębą zameldowałem sie rano, a w przychodni nie było jeszcze żadnych innych pacjenów. Wyrzucanie pacjenta ze strasznym bólem jest po prostu nieetyczne. Skandal to chyba w tym przypadku zbyt słabe słowa, prawda?
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Który stomatolog tak się wobec Ciebie zachował?
madziula20
Znam to forum
99 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Witam ,

Mam takie pytanie czy ktoś może robił sobie koronki w jakimkolwiek gabinecie dentystycznym w Redzie np. "Przy młynie" i może się podzielić opinią?
mada_zu
Forumowicz
46 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Który gabinet możecie polecić, ale taki z NFZ
AndrzejK90
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Jesli chodzi o podejscie do dzieci, to zdecydowanie stomatolog Dorota Marszewska. Pracowała kiedys u nas nad biedronką. Teraz ma własny prv gabinet na osiedlu Fenikowskiego (http://www.pro-dent.eu). Ja zawsze chodziłem do niej regularnie tutaj, teraz fakt, kawałek drogi, ale opłaca się i nie zamierzam zmieniac. A dodatkowo na ceny ma konkurencyjne.
A z tego co widac, to do konca roku ma nawet przegląd gratis (http://www.pro-dent.eu/cennik.html)...

Pzdr
Andrzej
Aika
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Witam. Orientuje się ktoś, czy w gabinetach NFZ wszystkie usługi są refundowane z funduszu, czy dentyści pobierają opłaty za jakieś czynności np. borowanie zęba? Pytam, bo nie wiem, czy do takiego gabinetu należy iść z grubym portfelem.
julik
Znam to forum
112 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Jeśli chcesz mieć białe plomby na zębach dalszych to musisz dopłacić, tylko na przednich NFZ refunduje białe plomby a co do reszty zabiegów to nie wiem, tak było jak ostatnio leczyłam.

Najlepiej idź na kontrolę i zapytaj na miejscu ile kasy szykować
majka2436
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Mam problem ponieważ moją córkę boli ząb jaki dentysta jest dobry i robi bez boleśnie najlepiej, i przyjmuje w niedziele ?proszę o jak najszybciej odpowiedzi Pozdrawiam
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Pogotowie stomatologiczne w Wejherowie... Polecam jak jest nagły problem
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
ODPOWIEDZ