Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Stomatolog w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
Vindie
Forumowicz
69 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

A jak wytrzyma do poniedziałku to Revedent w Rumi. Moje dziecko bywa tam od czwartego roku życia bez strachu i z uśmiechem na ustach. Zawsze pyta kiedy znowu pójdziemy do dentysty;-)
majka2436
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Dziękuje za odpowiedzi i miłych feri jeżeli je macie
majka2436
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Dałam mojej córce tabletkę i po 15 , 20 minutach pomogło
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Tabletka to srodek zastepczy.... ja polecam pojechac na to pogotowie, jak sie jest ubezpieczonym to wizyta jest za free.....
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
jagora
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Witam,podobny wątek był już poruszany,ale otwieram go jeszcze raz,bo informacje w poprzednim sa przestarzałe.przyjeżdżam do polski niedługi i chcę sie wybrać do dobrego i niedrogiego stomatologa.jest dużo do zrobienia,więc będzie i dużo do zapłacenia.Znacie Państwo gabinet warty polecenia zarówno ze względu na ceny jak i jakość usług?muszę sobie też wstawić też jednego zęba a nie wiem czy we wszystkich gabinetach to robią.nie mam pojęcia jakie teraz są ceny zabiegów.mogę mieć tylko nadzieję,że plombowanie wraz ze znieczuleniem nie wynosi więcej niż 100zł.
dziękuję i pozdrawiam
makarena
Znam to forum
123 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

polecam multident dr.Hebel plomba i znieczulenie 70zł
Meliona
Początkujący
12 postów
Początkujący
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Kurczę, stary temat...
Jaki dentysta w Redzie (na upartego może być w Rumi/Wejherowie) robi dobrze plomby? Byłam u babki na obrzeżach Semeko, koleżanka mi ją poleciła, zrobiłam sobie plombę w dwójce i co? Plomba się jakoś odbarwiła, jest irytująco widoczna, a na domiar złego z tyłu jest chropowata i minimalnie się wykruszyła jak coś ugryzłam (a nie minęło jeszcze nawet pół roku, odkąd ją mam). Nie mam odwagi pytać się dentystki dlaczego jest źle, jeszcze gotowa jest mi zainkasować jakąś sumę za same oglądnięcie. Teraz wystraszyłam się dentystów, że tak robią, a ja mam im stówę za buble płacić i zęby dodatkowo niszczyć. A muszę wyleczyć jeszcze sześć zębów! W trybie pilnym muszę znaleźć dobrego dentystę.
Specjalnie poszłam do prywatnego, do tego jeszcze do którego chodzi moja znajoma i tu takie coś A ja się panicznie boję dentystów jako takich, teraz straciłam nawet resztki zaufania do dentysty prywatnego.

Do tego jeszcze niedawno byłam u dentysty chirurga w Rekowie na rwanie siódemki... Lekarz nie mówił kompletnie co robi/co zamierza robić. Ząb mi przy rwaniu nie bolał, ale co innego szczęka, szarpał niesamowicie. Kawałek zęba wleciał mi do tyłu języka i prawie zwymiotowałam, do tego nie mogłam kompletnie oddychać, musiałam go na chwilę odepchnąć, by złapać oddech, koszmar. Bałam się, że się uduszę za chwilę. Potem przez trzy tygodnie koszmarnie bolała mnie cała szczęka, jadłam i mówiłam z trudem, później jeszcze trochę bolała mnie strona od zęba. I pomyśleć, że uwierzyłam, że to faktycznie nie boli. A najlepsze jest to, że mój brat miał rwaną ósemkę w podobnym czasie i jego nie bolało nic. Nie polecam tego pana, trzymajcie się od niego z dala.
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Hehe dentysta Hebel... Zawsze mam ciary ilekroć mijam ten napis...
Mamo.... bo się potnę !!!
siwykonik
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

No faktycznie marketingowo słabo.
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Meliona pisze:Kurczę, stary temat...
Jaki dentysta w Redzie (na upartego może być w Rumi/Wejherowie) robi dobrze plomby? Byłam u babki na obrzeżach Semeko, koleżanka mi ją poleciła, zrobiłam sobie plombę w dwójce i co? Plomba się jakoś odbarwiła, jest irytująco widoczna, a na domiar złego z tyłu jest chropowata i minimalnie się wykruszyła jak coś ugryzłam (a nie minęło jeszcze nawet pół roku, odkąd ją mam). Nie mam odwagi pytać się dentystki dlaczego jest źle, jeszcze gotowa jest mi zainkasować jakąś sumę za same oglądnięcie. Teraz wystraszyłam się dentystów, że tak robią, a ja mam im stówę za buble płacić i zęby dodatkowo niszczyć. A muszę wyleczyć jeszcze sześć zębów! W trybie pilnym muszę znaleźć dobrego dentystę.
Specjalnie poszłam do prywatnego, do tego jeszcze do którego chodzi moja znajoma i tu takie coś A ja się panicznie boję dentystów jako takich, teraz straciłam nawet resztki zaufania do dentysty prywatnego.

Do tego jeszcze niedawno byłam u dentysty chirurga w Rekowie na rwanie siódemki... Lekarz nie mówił kompletnie co robi/co zamierza robić. Ząb mi przy rwaniu nie bolał, ale co innego szczęka, szarpał niesamowicie. Kawałek zęba wleciał mi do tyłu języka i prawie zwymiotowałam, do tego nie mogłam kompletnie oddychać, musiałam go na chwilę odepchnąć, by złapać oddech, koszmar. Bałam się, że się uduszę za chwilę. Potem przez trzy tygodnie koszmarnie bolała mnie cała szczęka, jadłam i mówiłam z trudem, później jeszcze trochę bolała mnie strona od zęba. I pomyśleć, że uwierzyłam, że to faktycznie nie boli. A najlepsze jest to, że mój brat miał rwaną ósemkę w podobnym czasie i jego nie bolało nic. Nie polecam tego pana, trzymajcie się od niego z dala.
Ja też się umówiłam do dentysty i trochę się zestresowałam,że trafię do tej Twojej!możesz przesłać mi na priv nazwę tego stomatologa?poszukam innego
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Polecam Centrum Implantologii Stomatologicznej dr Frankowskiego. Od dobrych piętnastu lat tylko w Centrum leczę zęby. Poniżej link:
http://www.frankowski.pl/
Nigdy się nie zawiodłem. Bardzo wysoka jakość leczenia za przyzwoitą cenę.
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

A ja polecam Panią Aleksandre Ryszkowska z Osadniczej 3. Przeurocza kobieta
Mamo.... bo się potnę !!!
Aika
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Witam, Polecam lek.dent. Renatę Brezę, która przyjmuje w gabinecie w bloku przy ulicy Norwida 20, telefon: 58 678 45 80. Bardzo miła Pani, dobre podejście do dzieci. Korzystam z jej usług od wielu lat. Jak dotąd nigdy nie miałam powodu skarżyć się na jakość jej usługi. Cena przystępna.
mada_zu
Forumowicz
46 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Czy w którejś z Redzkich szkół podstawowych funkcji=onują gabinety stomatologiczne? Wiem, że np w Rumi tak jest. Dzieci są przyjmowane w ramach NFZ.
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Jest dentyska w 2, chodzę tam z córką, wizyty odpłatne (plomba 50 zł) czy robi coś na NFZ nie mam pojęcia
ODPOWIEDZ