Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Stomatolog w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Jakie stomatologa w Redzie moglibyscie polecić?
swego czasu zawsze chodzile do biedronki na 1 pietro, prywatnie z nadzieja na dobra jakosc leczenia.... po czasie jednak, np. dzis... okazuje sie, ze mam do tego wiele zastrzezen...

tym samym szukam innego naprawde dobrego stomatologa:) a i przede wszystkim miły i zeby nie bolało :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

tak, i jeszcze żeby złote plomby za darmo wkładał :)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

nie tam za darmo to nie musi:) wiem, ze przy przejezdzie kolejowym jest jakas pani stomatolog ..., ale nie wiem czy ona mnie nie zabije na tym fotelu:P
justyna
Ja tu zaglądam
21 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

na osiedlu semeko są dwa gabinety stomatologiczne
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

własnie dzisiaj odkrylem, ze jest jeden obok dawnego rybnego.. sek w tym, ze tego u nas nie brak...tylko najwazniejsze sa opinie:)
justyna
Ja tu zaglądam
21 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

słyszałam że te obok dawnego rybnego są dobre przeniosły się z Gdyni a i cen nie maja wygórowanych
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Polecam na Norwida!! REWELACJA....Pani nikogo nie morduje i ma wyczucie cenowe POLECAM!!!
Awatar użytkownika
WICTOR
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Stomatolog jest takze na ul. sw.Wojciecha (za slynnym sklepem meblowym) pani Rakowska ja sobie chwale .
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

WICTOR pisze:Stomatolog jest takze na ul. sw.Wojciecha (za slynnym sklepem meblowym) pani Rakowska ja sobie chwale .
czy ta Pani przyjmowala kiedys w kamienicy obok, gdzie do niedawna była apteka?

pamietam, ze byla to swietna specjalistka
Awatar użytkownika
WICTOR
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Tak to ta sama osoba Ryszardzie. Tej pani maz takze jest stomatologiem . (prowadza wlasne praktyki w Redzie i Wejherowie )
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

osobiscie sprawdzilem dzisiaj jakosc usług w gabinecie na semeko, oboko nowo powstajacej restuaracji:) W gabinecie czulem sie lepiej niz u siebie w domu, ceny "normalne", atmosfera swietna:) polecam goraco
KarlaJ
Forumowicz
43 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Dobrze że powstał drugi gabinet na osiedlu Semeko, do tego co był jako pierwszy (koło poczty) czas oczekiwania na wizytę 3 tygodnie :shock:
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Z tego co wiem ma powstac jeszcze jeden gabinet stomatologiczny w tym pustym od dawna lokalu w przybudówce do bloku na rogu ul. Miciewicza i Spokojnej.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

ooo no proszę... ja i tak bede polecał panie z Semeko (obok ronda). w zyciu nie byłem u lepszego stomatologa:
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

bardzo polecam gabinet obok poczty na ''Semeko'' dobry stomatolog,super podejście do dzieci ,a jeśli chodzi o ceny to przystępne,sprzęt ok,prześwietlenie na miejscu i zawsze można liczyc na przyjecie z bólem bez problemu,umówione wizyty zawsze na czas/ewentualnie 5 min spóznienia/przetestowałam gabinet na Norwida-nie umywa sie do tego na semeko/ogromne opóznienia,pomimo umówionych spotkań,a pani która dzień wcześniej robiła mi ząb nie znalazła czasu,gdy drugiego dnia odwiedziłam ja z tym samym zębem z ogromnym bólem/
ODPOWIEDZ