Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Stomatolog w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Grzybdd
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Ja polecam dr.Joannę Linkiewicz Przyjmuje na ul. Jana Brzechwy 1 C/1 w Redzie tel. 534711064 . Przesympatyczna i przemiła osoba a ząbki leczy bezboleśnie,bezstresowo i jakościowo bardzo dobrze(jest bardzo dokładna)
:D grzybdd
ElaG
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

A ceny jakie?
Meliona
Początkujący
12 postów
Początkujący
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

diorka pisze:bardzo polecam gabinet obok poczty na ''Semeko'' dobry stomatolog,super podejście do dzieci ,a jeśli chodzi o ceny to przystępne,sprzęt ok,prześwietlenie na miejscu i zawsze można liczyc na przyjecie z bólem bez problemu,umówione wizyty zawsze na czas/ewentualnie 5 min spóznienia/przetestowałam gabinet na Norwida-nie umywa sie do tego na semeko/ogromne opóznienia,pomimo umówionych spotkań,a pani która dzień wcześniej robiła mi ząb nie znalazła czasu,gdy drugiego dnia odwiedziłam ja z tym samym zębem z ogromnym bólem/
To chodzi o ten:
http://www.stomatolodzy24.pl/gabinet/6828.html ?


Powiecie dokładnie, który gabinet na semeko jest lepszy i jakie są tam ceny?
Z tego co przeczytałam są:

-Multi-dent
-Przy Młynie (to ten koło pomarańczy jakiś, czy coś?), przy rondzie on jest??
-Przy poczcie (to ten co wcześniej podałam w linku?)
torgal
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Czy wiecie czy w Redzie jest jakiś chirurg stomatolog?
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Nie słyszałem. Wiem, że jest w Gdańsku.
c0driver
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Cześć, odświeżam kotleta.
Na dniach wybieram się do dentysty na przegląd i ogarnięcie zębów, bo zaczyna się źle dziać :)
Gdzie mnie dobrze obsłużą i dużo kasy nie wezmą?
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Chyba wszystko było napisane do tej pory. Proszę poczytać wątek. Wątpię by coś się zmieniło w opiniach
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

c0driver pisze:Cześć, odświeżam kotleta.
Na dniach wybieram się do dentysty na przegląd i ogarnięcie zębów, bo zaczyna się źle dziać :)
Gdzie mnie dobrze obsłużą i dużo kasy nie wezmą?
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam!
ja polecam El Dent przy Obwodowej, obok Jankaru:)
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ryszard napisz coś więcej.Długo się czeka na wizytę ,ile za zwykłą plombę ,ile za kanałowe,jeśli możesz oczywiście :) może wiesz ile czyszczenie kosztuje?
Inus89
Forumowicz
77 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Ja bardzo lubię panią Cydejko :) Niektórzy mogą mieć złe skojarzenia, bo kiedyś pracowała w gabinecie w szkole podstawowej nr 4, ale ja nigdy dentysty się nie bałam. Robiła mi za dzieciaka wszystkie plomby i się trzymają do tej pory ;) W grudniu byłam u niej wyleczyć dwa zęby- plombowanie bez znieczulenia 80 zł. Muszę się znowu do niej umówić bo czas pozbyć się tych podstawówkowych czarnych plomb ;))
torgal
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

torgal pisze:Czy wiecie czy w Redzie jest jakiś chirurg stomatolog?
Jeśli ktoś będzie potrzebował chirurga stomatologa w Redzie to takowy przyjmuje na al.Lipowej 66 tel 501 154 669 dr. Janikowski. Jeszcze nie korzystaliśmy bo podobno jest troszeczkę szorstki w kontakcie, ale ceny rzekomo przystępne.
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Nie odniosłem wrażenia aby dr Janikowski był szorstki :-) raczej miło się z nim rozmawia, ale fakt nie korzystałem z jego usług, siedząc na fotelu dentystycznym :-)
factoryofsound
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

A czy wiecie może ile kosztuje mniej więcej odbudowa zęba czwórki ? Kawałek mi się wykruszył i zastanawiam się na co mam się przygotować cenowo:)
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ja miałam podobna sprawę i "przy młynie" zapłaciłam 120zł,a gdybym chciała dodatkowe wzmocnienie to dr mówiła że dodatkowo 160zł ,ale zrezygnowałam z tego.
aga87
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

witam, czy ktos ma numer tel. do stomatologa w Biedronce? I czy wiecie moze czy dr Iwona Kledzik-Konopka przyjmuje? Zdaje sie, ze jest kierowniczka tego gabinetu.
ODPOWIEDZ