Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

specjalista od napraw agd potrzebny

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Adas
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Czy ktoś mógłby polecić jakiś serwis AGD zajmujący się naprawą zmywarek?
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Nie pamiętam czy ten pan, do którego mam telefon, to jakiś serwis, ale zmywarkę mi naprawił i wcale dużo nie zapłaciłam tel. 694-367-906.
Awatar użytkownika
cinol100
Znam to forum
100 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Czy ktoś oprócz goya korzystał z usług tego pana? Jakieś spostrzeżenia, refleksje?
Krystian_Reda
Ja tu zaglądam
38 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

W Rumi na Torowej ktoś naprawiał.
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Tak po cichu przeszukiwałam forum w poszukiwaniu mobilnego serwisu do zmywarki, Goya dzięki za podanie numeru Zmywarka naprawiona i to za niewielkie pieniądze
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

No, i przy okazji wiadomo, że numer telefonu miałam aktualny do tego pana
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Pralka Bosch'a - na razie pierze ale zaczęła wydawać dziwne dźwięki. Jakby w bębnie były np. kamyki.
Dajcie namiar na speca od pralek.
Awatar użytkownika
cajoj
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Artur75 za "szczególnego speca" to może i się nie uważam, ale skoro pralka "wydaje dźwięki", to jest szansa, że coś poradzę. Zadzwoń na 668-114-380, skoro to Reda, (nie muszę liczyć kosztu dojazdu) to ew. werdykt na podstawie tzw "osłuchu" mogę wydać gratis. (no może jakieś symboliczne pifko, lub tabliczka czekolady dla dzieciaków). Aczkolwiek na tą chwilę podejrzewam faktycznie kamyki w bębnie ( żart ), albo łożysko.
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Dziękuję za odzew. Zbyt późno zerknąłem na forum. Do tego czasu pralka sama się naprawiła. Ale w razie czego mam twój numer i jakby co to będę dzwonił. Pozdrawiam.
player_sct
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Jak w temacie - poszukuje jakiegos polecanego speca od agd - kuchenka elektryczna zaczeła mi właśnie samoczynnie wywalać bezpiecznik w skrzynce i zastanawiam się czy naprawiać czy szykowac kase na nową. Znacie kogoś kogo możecie polecić?
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Samodzielnie możesz spróbować od najprostszych rzeczy.
Sprawdź w kuchence wszystkie łączenia kabli. Zdarza się że któraś końcówka/złączka się poluzowała i iskrząc powoduje zwiększony pobór prądu wywalając bezpiecznik.
Wiem że to kuchenka a ja takie rzeczy zazwyczaj robię w samochodzie ,ale może warto spróbować.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

694-367-906 kilka razy korzystałam z usług i polecam.Pralki, lodówki, zmywarki, kuchenki też.
player_sct
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Dzieki za info - o ile faktycznie naprawione bez problemu to cena niestety troche z kosmosu, za 15 minut roboty - 140 zł za samą robocizne.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Ten pan chyba taksówką przyjeżdża, bo tak sobie za dojazd liczy z Wejherowa
U mnie część kosztowała 80 zł, dwa razy przyjechał i zapłaciłam razem 170 zł.
Ale fachowiec dobry.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

ja również przysiadłem, gdy musiałem zapłacić prawie dwie stówki za przegląd Junkersa (30 minut roboty), ale z drugiej strony sam tego nie zrobię - tyle kosztuje i kropka popiep...ny świat gdzie wszystko się wyrzuca, gdy tylko się zepsuje kiedyś się skończy (wraz z surowcami - już Chińczycy i Indie błyskawicznie się rozwijający o to zadbają) i wówczas tacy ludzie będą jeszcze bardziej cenić swoją pracę, ja tylko dodam, że również muszę brać w tym idiotyzmie udział - gdy zepsuła się uszczelka do 3 letniej lodówki, okazało się, że nie ma takiej części zamiennej - muszę kupić nowe drzwiczki wartości....2/3 ceny nowej lodówki - wybór prosty..
ODPOWIEDZ