Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

specjalista od napraw agd potrzebny

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

RECIECH pisze: gdy zepsuła się uszczelka do 3 letniej lodówki, okazało się, że nie ma takiej części zamiennej - muszę kupić nowe drzwiczki wartości....2/3 ceny nowej lodówki - wybór prosty..
I tu mnie wystraszyłeś, bo mam też coś z uszczelką, ale na nową lodówkę to nie jestem przygotowana, żeby zmieniać
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Czasem lepiej zakupić nowy sprzęt.
Roczny koszt zużycia prądu może naprawdę zaskoczyć.
Po zmianie ze starej która żarła grubo ponad 300Kw/ rok ( wg specyfikacji ) na Bosch Który zużywa wg producenta 218Kw/rok.
Widzę realną zmianę na rachunkach.
Stara lodówka już też niema wydajności nowej i też zużywa sporo więcej prądu.
player_sct
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

[quote="goya"]Ten pan chyba taksówką przyjeżdża, bo tak sobie za dojazd liczy z Wejherowa
U mnie część kosztowała 80 zł, dwa razy przyjechał i zapłaciłam razem 170 zł.
Ale fachowiec dobry.[/quote]

No widzisz a u mnie czesc jak poszukalem w sieci kosztowała 30 zł a był tylko raz - to chyba jakaś kosmiczna taksówka była. Jak potem zadzwoniłem do konkurencji w wejherowie to usłyszałem że z robocizną to max 130 zł będzie kosztować. Nauczka na przyszłość od razu pytać jaka będzie cena jak bedę obdwaniał
Awatar użytkownika
dracul
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

RECIECH pisze:ja również przysiadłem, gdy musiałem zapłacić prawie dwie stówki za przegląd Junkersa (30 minut roboty), ale z drugiej strony sam tego nie zrobię - tyle kosztuje i kropka popiep...ny świat gdzie wszystko się wyrzuca, gdy tylko się zepsuje kiedyś się skończy (wraz z surowcami - już Chińczycy i Indie błyskawicznie się rozwijający o to zadbają) i wówczas tacy ludzie będą jeszcze bardziej cenić swoją pracę, ja tylko dodam, że również muszę brać w tym idiotyzmie udział - gdy zepsuła się uszczelka do 3 letniej lodówki, okazało się, że nie ma takiej części zamiennej - muszę kupić nowe drzwiczki wartości....2/3 ceny nowej lodówki - wybór prosty..

Nie ma co narzekać. Serwisowy przegląd Junkersa to minimum 400zł. Trzeci przegląd już 600. Więc taki za 200zł to jakaś okazja. Pozdrawiam wszystkich
drac
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

dracul pisze:
RECIECH pisze:ja również przysiadłem, gdy musiałem zapłacić prawie dwie stówki za przegląd Junkersa (30 minut roboty), ale z drugiej strony sam tego nie zrobię - tyle kosztuje i kropka popiep...ny świat gdzie wszystko się wyrzuca, gdy tylko się zepsuje kiedyś się skończy (wraz z surowcami - już Chińczycy i Indie błyskawicznie się rozwijający o to zadbają) i wówczas tacy ludzie będą jeszcze bardziej cenić swoją pracę, ja tylko dodam, że również muszę brać w tym idiotyzmie udział - gdy zepsuła się uszczelka do 3 letniej lodówki, okazało się, że nie ma takiej części zamiennej - muszę kupić nowe drzwiczki wartości....2/3 ceny nowej lodówki - wybór prosty..

Nie ma co narzekać. Serwisowy przegląd Junkersa to minimum 400zł. Trzeci przegląd już 600. Więc taki za 200zł to jakaś okazja. Pozdrawiam wszystkich
Ależ ja nie narzekam - stwierdziłem nawet, że godzę się z tym bo wiedza kosztuje. Ale muszę przyznać, że Twoje kwoty są z kosmosu - poświęciłem dwie minuty na sprawdzenie cen w necie i wychodzi na to, że "trochę" odjechałeś z cenami, np. :
http://www.surga.pl/cennik
http://www.junkersmelnarowicz.pl/zdjeci ... serwis.pdf
http://serwis-junkers.pl/index.php?tres ... rM=0&Poz=1
i to tylko pierwsze z brzegu (i aby nie być posądzonym o reklamę - nie z naszego regionu ).
Sądzę więc, że moje "dwie stówy" są jak najbardziej ok, zaś wszystko w granicach 3-4 stówek to już naciąganie - że o 600 pln nie wspomnę.
ODPOWIEDZ