Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

szkoła rodzenia

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
kurakejros
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Witam Serdecznie

Rodzina mi się powiększa i do was pytanie Forumowicze, dotyczące uczestnictwa w szkole rodzenia. Czy znacie jakieś, które z czystym sumieniem możecie polecić oczywiście najlepiej w Redzie ale nie sprawi nam dojazd do Rumii, Gdyni czy Wejherowa.

Miłełgo Popoludnia
IzaM
Znam to forum
110 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

W Rumi. Przychodnia Biała rzeka. Właśnie zaczęły się zajęcia dla nowej grupy. Są darmowe. Polecam.
kasia206
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Witam

Ja również szukałam szkoły rodzenia, wiem ze w Wejherowie w szpitalu jest - koszt 400 zł, jest też w rumii http://www.supermama.edu.pl/rumia oraz w przychodni biała rzeka - tam jest podobno w pełni refundowany, z tym że zajęcia odbywają się na 10-12 tygodni przed terminem i jak się zbierze grupa to położna ma się skontaktować - ja się tam zapisałam. Wiele osób poleca szkołę w Wejherowie, bo można zwiedzać salę porodową itp., ale z drugiej strony jest to płatna szkoła.
brzoza1126
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Witaj, wiem że na osiedlu semeko w przychodni śródmieście jest mini szkoła rodzenia (chyba na nfz). Ja sama ciążę (rodziłam w 2014) prowadziłam w Przychodni Biała Rzeka w Rumi i tam też chodziłam do szkoły rodzenia prowadzonej przez tamtejszą panią położną. Pani Iza trochę "zakręcona", ale jak najbardziej pozytywna babeczka. Była u mnie 3 razy aż pępek nie odpadł a potem wpadła i czwarty raz i przyniosła jakieś maści dla mnie. Zawsze pod telefonem, oddzwania, nie ma problemu, że zawraca się jej głowę fałszywy alarmem o porodzie. Polecam.
ODPOWIEDZ