Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Internet na Buczka?

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Buka
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Cześć.

Mieszkałem już na 1 Maja, Spokojnej, Szkolnej, teraz na Nowej a niedługo pewnie się przeniosę do bloku na Buczka. W mieszkaniu nie ma jak na razie netu i stąd moje pytanie do miejscowych - jaki jest wybór? Tylko Chopin i Neostrada, czy też może jest tam coś bardziej godnego uwagi? 1-2Mbps mnie zadowoli, byle było stabilne i niezawodne. Jak jest? Do Chopina mam uraz, o neo nie wspominając... ;P

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Z tego co sie orientuje tylko to.Niestety ale Plastcom nie moze tam wejsc
Buka
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Chopin ma ludzi w głębokim poważaniu widocznie, od 4 dni nie odpisują mi na maile, a to raczej nie wróży dobrze na przyszłość :|
A jak jest na tym osiedlu z neostradą / netią? Często się zrywa? Na Ciechocinie w ogóle nie mogę liczyć na łącze, bywa że więcej nie mam neta niż mam :( Mam nadzieję że tam jest lepiej? Nie chcę się wpierniczyć na 1/2 lata w jakiś kanał...
Mike El
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Mieszkam na Piaskowej i mam internet od Chopina i nie mam z nim problemów, a gdy się zdarza brak sygnału, można zadzwonić i mówią co się dzieje.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Mnie ostatnio wkurza cos innego, od jakiegoś czasu szwankuje mi gg. Bywa tak, że przez cały dzień nie mogę włączyć. I z tym sie juz raczej mało co da zrobić
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1796 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

GG akurat nie ma związku z operatorem ... chyba, że odciął Ci internet :P

Ja mam Chopina, fajne łącze (choć te ich prędkości w tak niewiadomy sposób idaa do góry, że sam niewiem ile ja teraz mam przepustowości) czasem maja jakies awarie, albo brak sygnału, przeważnie sypie się wraz z kablówka ... ale naprawiaja dosyć szybko i bezproblemowo.

No i zapewniaja stałe publiczne IP, co niektórym sie przydaje :)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Dorma pisze:Mnie ostatnio wkurza cos innego, od jakiegoś czasu szwankuje mi gg. Bywa tak, że przez cały dzień nie mogę włączyć. I z tym sie juz raczej mało co da zrobić
tez tak mam... dlatego postanowilem korzystac z giegie z tlena. i jest lepiej
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

oo to może tez tak zrobie
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1796 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

no tylko jak GG walnie, to osoby mające GG na tlenie tez będa off-line :P Ja się jeszcze ani razu na skypie nie zawiodłem :)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

jak server padnie to jasne ze tlen tez nie bedzie chodzic;) ale mi chodzi o to ze na tlenie szybciej mi się włącza albo moge zmienić status... bo czasem mam tak ze nawet statusu z niedostępny na dostępny nie moge włączyć. a jak ktos nie lubi tlena moze testowac gg8.0
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Huherko pisze:no tylko jak GG walnie, to osoby mające GG na tlenie tez będa off-line :P Ja się jeszcze ani razu na skypie nie zawiodłem :)
ale weź namów wszystkich znajomych których masz na gg rzeczy przeszli z tobą na skype'a
Awatar użytkownika
amela
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Buka pisze:Cześć.

Mieszkałem już na 1 Maja, Spokojnej, Szkolnej, teraz na Nowej a niedługo pewnie się przeniosę do bloku na Buczka. W mieszkaniu nie ma jak na razie netu i stąd moje pytanie do miejscowych - jaki jest wybór? Tylko Chopin i Neostrada, czy też może jest tam coś bardziej godnego uwagi? 1-2Mbps mnie zadowoli, byle było stabilne i niezawodne. Jak jest? Do Chopina mam uraz, o neo nie wspominając... ;P

Pozdrawiam!
Ja mam internet radiowy Interkar, mieszkam w okolicy Buczka i nie narzekam ...
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1796 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

A właśnie, jak się radiówka sprawuje ? Bo własnie różne skrajne rzeczy słyszałem na jej temat.
Awatar użytkownika
amela
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Wcześniej miałam neostradę, no i w porównaniu to jest dużo lepszy..... Byla jedna awaria, ale przyjechali, naprawili.... i jest o.k. Natomiast moja mama ma problemy, ale mieszka 6 km od Redy, więc może to ma jakieś znaczenie ....
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

My mamy niestety poważne zastrzeżenia do radiowego neta...a właśnie taki mamy od 2 lat....
ODPOWIEDZ