Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Przegrywanie z VHS na DVD

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

8 lat temu

Czy ktoś może polecić okoliczną firmę, która zajmuje się przegrywaniem z VHS na DVD? Nie ukrywam, że zależy mi na cenie, bo mam tego sporo.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

polecam : http://www.magix.com/pl/ratuj-swoje-kas ... eo/detail/ , ja kiedyś kupiłem za 150 pln w VOBIS, więc warto poszukać w necie, plusem jest to, że sam przegrywasz kasety, więc prywatność zachowana
masz np. w SATURN : http://www.saturn.pl/program-magix-ratu ... mpaign=xml
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Pienio pisze:Czy ktoś może polecić okoliczną firmę, która zajmuje się przegrywaniem z VHS na DVD? Nie ukrywam, że zależy mi na cenie, bo mam tego sporo.
Też mnie to interesuje. Niestety mój video już dokonał żywota, więc muszę szukac pomocy gdzie indziej
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

Romek pisze:
Pienio pisze:Czy ktoś może polecić okoliczną firmę, która zajmuje się przegrywaniem z VHS na DVD? Nie ukrywam, że zależy mi na cenie, bo mam tego sporo.
Też mnie to interesuje. Niestety mój video już dokonał żywota, więc muszę szukac pomocy gdzie indziej
Używany, ale sprawny magnetowid możesz kupić już za parę dych na olx lub allegro - cena przegrywania kaset to parę dych za SZTUKĘ.. więc jeśli masz nawet parę kaset to warto - możesz potem również sprzęt odsprzedać i wyjdą grosze (dla mnie najważniejsze jednak było to, że moje prywatne nagrania pozostały moje - niekoniecznie chciałbym, aby chwile z życia mojej rodziny - a zwłaszcza dzieci, trafiły do kogoś obcego).
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

8 lat temu

Kaset mam na łącznie 14h video, ale nie mam już magnetowidu i nawet nie mogę dokładnie sprawdzić co tam jest ;/
Dzięki za rady, zrobię wywiad cenowy i przekalkuluję.

A jeśli ktoś może polecić jakiś "zakład" zajmujący się tym to również poproszę
Awatar użytkownika
reda29
Bywalec
246 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Na przeciwko przychodni na Łąkowej jest reklama w ogródku domku.
reda29
ODPOWIEDZ