Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Naprawa drukarki

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Wie ktoś gdzie mógłbym oddać drukarkę do naprawy? Prawdopodobnie coś się w mechanizmie zblokowało, gdyż drukarka twierdzi że ciągle jest zator papieru. Nie chcę oddawać jej do jakiegoś partacza ani gdzieś gdzie zedrą ze mnie ostatnie pieniądze za jakąś głupotę.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Sam ją rozkręć z skręć i powinna zadziałać.
Awatar użytkownika
Darq
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

8 lat temu

Yup - to co powyżej, ale wcześniej sprawdź na Google czy to nie jest jakaś popularna usterka - a nuż to jakaś wada fabryczna i patent od dawna znany
Close the world...
                         ...txen eht nepO
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Zdjąłem klapki serwisowe, oczyściłem tyle ile było widoczne, ale to nic nie dało. Żeby dostać się do reszty mechanizmu trzeba zdjąć bardzo dużą ilość części obudowy i innych pierdół (w tym elektronicznych) na co już się specjalnie nie czuję.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Meszek
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

7 lat temu

Właśnie oddałem drukarkę do wyceny naprawa 300 zł - laser czy coś padło - bezsensu. Jak nowe drukarki kosztują po 150 zł. Ewentualnie coś lepszego można kupić za tyle samo Epson ma fajne promocje obecnie na drukarki z ITS gdzie daje gwarancje na 3 lata + zestaw tuszy na 2 i zwrot. Więc jaki sens naprawiać drukarkę?
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

7 lat temu

Taki sens, że jak masz drukarkę z drobnym błędem, który zostanie naprawiony za 50 zł a drukarkę masz tak jak ja 3-funkcyjnego Brothera, który kosztuje trochę więcej niż 300 zł to warto ją naprawić

PS u mnie okazało się, że trzeba było ze 2 razy zrobić test tuszy, gdyż niebieski się zapchał przy okazji zatoru papieru i drukarka lekko się zawiesiła. Do dziś wszystko działa.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
ODPOWIEDZ