Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

NIE KUPUJCIE ELEKTRONIKI W AUCHANIE

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

A ja doradzę sklepy internetowe.

Przykład sprzed miesiąca. Uskładałam na sokowirówkę - po aferze z soczkami jednodniowymi wolę swoje. ;)

Najbliżej - Euro AGD w oszołomie. Sokowirówka, która mi się spodobała - prawie 600zł. No cóż - za dużo. Ta sama sokowirówka na stronie internetowej tej sieci sklepów kosztowała - z jakiegoś powodu - już tylko 350 zł. Żeby było ciekawiej - płaci się w kasie tego samego sklepu, w którym na półce towar jest droższy i w tym sklepie się odbiera. Tyle tylko, że od zamówienia do odbioru minęło ok. 3 dni. Ale warto poczekać. :)

Druga oszczędność - kilkaset zł na sprzęcie rtv. Również strona - tym razem topmarket.pl Podaję, bo polecam usługę. Towar duuuużo tańszy, kurier dostarczył do mieszkania, podłączył, uruchomił, zapytał, czy jesteśmy zadowoleni i czy wszystko jest ok i dopiero sobie poszedł. Sprzęt dobrze zapakowany i największy atut - tańszy :) A obsługa na telefon natychmiast odpowiada na pytania i wątpliwości klienta. Do dziś jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1799 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

O_o no widzisz ... to się chwali, ja też czasem kupuje drobny sprzęt ze sklepów ale przez allegro, np słuchawki do nokii kosztowały mnie z 40% mniej (a słuchawki kosztowały kilkanaście złotych)
no3q
Początkujący
12 postów
Początkujący
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Dla mnie kupowanie elektroniki w SuperHiper marketach to nie takie złe wyjście.

Wiadomo że kupując w cenach hurtowych duze sklepy czesto ze wzgledu na promocje rezygnuja z marży za niektóre produkty - dlaczego z tego nie korzystać ?

Wiadomo że nie obchodzą się ze sprzętem jak z jajkiem (bo to przecież nie ich)
A pracownikom którzy siedzą tam 8 godzin za 5,5zł za godzine nie zależy...

Ale jeśli jedna na 5 sztuk nie bedzie działać nie ma problemu z WYMIANĄ - w małych sklepikach przewaznie oferują Serwis... ;] --- i czekanie 2 tygodnie na monitor ;]
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

popierwsze ze sprzętem w marketach bardzo jest trudno o serwis.. Juz o tym pisałam wczesniej. Prosze sobie przeczytać. Po drugie nie przyjmuja często reklamacji. Kto pamieta ten rzut który zrobili w Media Markt gdzie za polowe ceny można było kupić telewizor czy inny sprzęt? Ludzie wykupili wszystko. Potem okazało się, że jest to sprzęt drugiego gatunku czy tam drugiej kategorii i nie podlega on reklamacji..
ODPOWIEDZ