Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Kupiłbym telefon, tylko jaki ....

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1797 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Hej, to może troche jak program zakup kontrolowany, ale nt telefonu:P

Mam budżet 300 zł (w porywach do 400) chciałbym kupic jakiś telefon, byle byłby wytrzymały (nie że jak się z nim przebiegnę w kieszeni to się zacznie wyłączać), nie musi być jakis specjalnie wybajerowany, choc fajnie by było gdyby miał Bloetootha i obsługę karty SD.

Polecilibyście coś? Może ktoś zaufany chciałby sprzedać swój telefon? (ale tylko w Orange)
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Na allegro możesz znaleźć nokie n73.
lena
Znam to forum
80 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Ja też polecam zakupy na allegro, wbrew opinii wielu osób, jak ktoś wie co jest ważne i na co zwrócić uwagę przy kupowaniu rzeczy przez internet to nie ma szans, żeby zostać oszukanym;). Więc co do telefonów, to ja byłam -jestem i będę wierną fanką sony ericsson :D. Za tą cenę najlepszy jest K800i- to już naprawdę model godny uwagi i polecenia! :D
Jaro
Ja tu zaglądam
39 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Na Allegro wszystko zależy od sprzedającego - a ci, co mają kilkaset pozytywów i zero negatywów, to wcale nie należą do rzadkości. Osobiście jednak tego typu rzeczy wolę kupować tylko w nierozpakowanym opakowaniu - jak ma folię, to oczywiście najlepiej.
lena
Znam to forum
80 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

No i właśnie to miałam na myśli- wystarczy poczytać komentarze i już wiadomo na czym się stoi. I oczywiście najlepiej kupować od sprzedawców, którzy prowadzą sklep i sprzedają towar nowy, na gwarancji, dysponując większą ilością egzemplarzy. Ale przyznam, że ostatnio zaryzykowałam i kupiłam telefon używany "w idealnym stanie" i też jestem bardzo zadowolona- dobre 'real foto' sprzedawanego produktu i nie kupujemy kota w worku! :)
ODPOWIEDZ