Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Zabudowa - szafy itp;)

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Hej;) Szukam dobrych fachowców którzy zajmują się budową szaf typu komandor;) oraz ogólnie robią meble pod zabudowę;) Chciałbym sobie trochę wyremontować pokój i dlatego przydałaby sie firma która by zrobiła wszystkie meble;)

Znacie kogoś kogo warto by polecić?


Pozdrawiam Artur
Awatar użytkownika
amela
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

seb-meble.interkar.pl z usług tego pana korzysta moja rodzina.... można polecić, tylko nie wiem jak z terminami, pewnie się długo czeka
HAns
Znam to forum
117 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

mam znajomego co robi, robil mi w domu zabudowe i kuchnie, rowniez nie wiem jak z terminami,ale z roboty jestem zadowolony i cena przystepna jak cos mozna zadzwonic i sie umowic ***
pOZdr

Moderator: Dla konsekwencji numer telefonu został ukryty. W celu uzyskania numeru telefonu proszę się skontaktować z autorem postu.
Magda
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Polecam firmę mebleduo.pl . mam zrobione wszystkie meble w domu, poczynając od zabudowy kuchni, szafy, łazienka oraz pokoje dziecięce. Meble solidne i przystępne cenowo.
mAGDA
mezo
Znam to forum
126 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

zadowolony jestem z firmy indeco czas oczekiwania 3 tyg na szafe do tego ceny po porównaniu z komandoem 20% taniej a jakosc ta sama szybko tanio i profesjonalnie
sandra
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

zabodowy kuchenne i szafy polecam naprawde tanio osobiscie sie przekonalam szukajac po innych firmach *** Firma jest z redy

Moderator: Dla konsekwencji numer telefonu został ukryty. W celu uzyskania numeru telefonu proszę się skontaktować z autorem postu.
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

sandra pisze: ..(...)Firma jest z redy
nie interesuje mnie czy to reklama czy nie- ale może chociaż NAZWY MIAST piszmy wielka literą- co???????????????
kacelek1
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

WITAM ,,,TAK SOBIE CZYTAM TE WASZE INFORMACJE O STOLARZACH I CO STWIERDZAM ZE DZIWNIE DZIAŁA TEN NASZ MODERATOR BO JAK NA MOIM POSCIE ODNOSNIE KAFELKOWANIA ŁAZIENKI PODAŁEM NR TELEFONU TO ZOSTAŁ MI ODRAZU USUNIETY ....A TU NA TEJ STRONIE JAK NIC AŻ DWA NUMERY WIDZE ....O CO TU CHODZI ,BO NIE ZA BARDZO TO ROZUMIEM ,CZY NIEKTORZY MAJĄ TU JAKIES PRZYWILEJE ...POZDRAWIAM
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Zgadzam się z kacelkiem1
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Może moderator jeszcze po niedzieli nie czytał.. Przecież nie ma obowiązku siedzenia na forum 24 godz. na dobę
HAns
Znam to forum
117 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

w sumie jak telefony usuniete to linki do stron tez powinny byc bo zawieraja kontakt ;)
pozdr
Awatar użytkownika
greylin
Bywalec
223 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Moim zdaniem konsekwencja powinna iść w drugą stronę, tj. przywrócenia wszystkich numerów telefonów w postach, chyba że byłaby to autoreklama ewidentna.
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Odkopuję temat.
Szukam firmy, stolarza który wykona mi szafę pod zabudowę w przedpokoju...

Może ktoś ma z polecenia kogoś, kto sie tym zajmuje.

Z góry dziękuje za odpowiedzi...
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Ja mam kontakt tylko do tapicera. Fajną sofe zrobił i w naprawde dobrej cenie.
rkwiat
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Pare lat temu wykonanie szafy (od podłogi do sufitu) zleciliśmy firmie, która ma salonik w Gdyni na ul.Warszawskiej, blisko dworca PKP Gdynia Gł. Zrobili to dobrze. Nie pamiętam, niestety, nazwy tej firmy. Nieco wcześniej zabudowę kuchni i przedpokoju wykonywała nam firma Classic Meble z Kosakowa ( o ile wiem, istnieje nadal ), jakośc wykonania oceniam pozytywnie.
ODPOWIEDZ