Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Blacharz, lakiernik samochodowy

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
koen73
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 8 lat temu

8 lat temu

witam. gdzie w redzie lub okolicy znajduje się zakład blacharsko-lakierniczy godny polecenia.
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

W Bolszewie jest podobno bdb lakiernik na Wejherowskiej, sam nie korzystałem ale gadałem z nim kiedyś wydawał się kumaty
koen73
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 8 lat temu

8 lat temu

Sprawdzałem w necie to w Bolszewie na Wejherowskiej są dwa warsztaty. o który konkretnie chodzi ? I czy ktoś z niego korzystał chodzi mi o opinie jak została wykonana praca, sama gadka to nie wszystko. A może ktoś korzystał z usług na Rzemieślniczej w CarCalour?
szubi81
Forumowicz
50 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

8 lat temu

Mam sprawdzony warsztat w Górze, jeśli nie zależy Ci na czasie to mogę wysłać namiar.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

a
koen73 pisze:Sprawdzałem w necie to w Bolszewie na Wejherowskiej są dwa warsztaty. o który konkretnie chodzi ? I czy ktoś z niego korzystał chodzi mi o opinie jak została wykonana praca, sama gadka to nie wszystko. A może ktoś korzystał z usług na Rzemieślniczej w CarCalour?
Dobrze robią drogo kasują
zysmon
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 6 lat temu

6 lat temu

Witam
Jak sprawa ma się na końcówkę 2017 ? Ktoś może polecić lakiernika - potrzebuje zrobić konserwacje samochodu.
Pozdrawiam
ppw
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 9 lat temu

6 lat temu

Szukaj na portalaach z ogłoszeniami. Najlepiej na takich specjalistycznych. Znajdzizesz tam ogłoszenia różnych mechaników, lakierników i blacharzy. Dobrze byłoby również poczytać sobie opinie o danej firmie przed skorystaniem ( w google czy też na facebooku, o ile mają swój fan page)/

No i nie sugerujcie się jedynie ceną bo czasami lepiej jest dopłacić trochę więcej ale zdecydować się na firmę z większym doświadczeniem.
ODPOWIEDZ