Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Przeróbki krawieckie, usługi krawieckie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Nie polecam Pań krawcowych przy ul. Mickiewiczcza, obok dawnego Prixu, czy też Toto - Mixu. Dziewczyna mając w piątek do odbioru sukienkę po 16.00, a wiedząc, że zakład czynny jest do 18.00 przyszła na godzinę przed zamknięciem. I co się okazało? że panie zbierały się do wyjścia, miejsce pracy uprzątnięte... więc przyjście o 5 minut później skończyłoby się z pocałowaniem klamki.

nikt nie przejmuję się tym, że w sobotę czyli dziś również "wyjątkowo zamknięte", sukienki nie byłoby kiedy odebrać, choć właśnie na dziś, tj. sobotę jest potrzebna.

ps. Trochę pewnie zakręciłem, ale podejście do klienta co najmniej "OLEWAJĄCE"
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Tak jest najcześciej jeśli właściciel sam prowadzi swój zakład czy sklep. Potrzebuje to zamyka i nikt go przecież nie zwolni. Jakby były pracownice to myślę, że obsługa byłaby lepsza gdyż tego się zawsze od pracownika wymaga.
Choc nie będę generalizowac, oczywiście nie wszędzie tak jest.
justyna
Ja tu zaglądam
21 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Ja korzystam z usług =krawieckich na ulicy Tenisowej w Redzie. Polecam
lola
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Nie zgadzam się z wypowiedzią wyżej bo pani krawcowa koło prixsa w piątki ma czynne do godziny 16.30 a nie do 18 może jest mowa o zakładzie koło pralni bo pani ania jasli zamyka to jako własciciel sama musi wyjść do pasmateri a z resztą jak sami sprawdzicie to się przekonacie że to kłamstwa inaczej by niemiała tylu KLIENTÓW ciężko się tam wcisnąć a do tego jest bardzo solidna i zawsze dostane jakiś upust i wszystkich traktuje z szacunkiem pogada doradzi więc czytajcie głupot i się przekonajcie zobaczymy kto mówi prawdę POLECAM POLECAM POLECAM
mira_belle_
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

odświeżam stary wątek, poleci mi ktoś dobrą krawcową w Redzie?
MagdalenaW
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Na ulicy Szkolnej jest zakład krawiecki, osobiście korzystałam już dwa razy z usług, szybko, tanio i solidnie.
Awatar użytkownika
Marion_Wu
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

ja polecam panią krawcową, która ma swój lokal blisko dworca. Przerabiała nam kilka rzeczy i naprawdę zna się na rzeczy. Świetnie doradziła, zdjęła miarę i poprawiła wszystko, co chcieliśmy za naprawdę niewielką cenę.
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Wskrzeszam zapytanie, gdyz juz troche wody uplynelo. Czy ktos korzystal z uslug krawcowej na Szkolnej bodajze 17 lub z tego lokalu "Naprawa odziezy", ktory miesci sie na tylach pawilonu przy Szkolnej/Mickiewicza? Chodzi mi o proste poprawki krawieckie. Jakie sa ewentualnie ceny i opinie bylych klientow??
Mamo.... bo się potnę !!!
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

O tamtych to nic nie wiem,ale mogę polecić usługi pani z Niteczki na Jana Pawła-moja kuzynka(która sama potrafi szyć,ale nie ma czasu i sprzętu) przerabia u niej prawie wszystkie sukienki,skraca spodnie i chce jej się jechać z Gdyni-sprawdź sam
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Jest też dobry zakład krawiecki na ulicy Poniatowskiego
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Dzieki za podpowiedzi, a jakies opinie na temat uslug krawieckich "Staniecka" przy dworcu, przy Faraonie posiadacie??
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Żona parę razy korzystała z niteczki na Jana Pawła, zadowolona i z usługi i z ceny
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Iwa77
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

polecam zakład na ul. Topolowej 45 na Ciechocinie, szybko, niedrogo i solidnie
madziula20
Znam to forum
99 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Polecam Monikę - krawcową to moja kuzynka, od jakiegos czasu mieszka na osiedlu semeko przy Osadniczej, świetne oko, fachowa porada i niedrogo. Jak by ktoś był zainteresowany to nr tel mogę podać na priv.
ania 77
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Ja także polecam zakład krawiecki na ul.Topolowej w Redzie.Chodze tam już od jakiegoś czasu,kobietka szyje tam między innymi na miarę,do kompletu szyłam tam też torebkę ze skóry naturalnej.Zawsze wychodzę zadowolona,wszystko na czas.Długo szukałam krawcowej która szyje też ze skóry i niedrogo.
ODPOWIEDZ