Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

mleko w woreczku ;)

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
zagadka
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

8 lat temu

Słuchajcie,

Czy ktoś wie czy w którymś sklepie w Redzie można kupić mleko 'w woreczku'?

Wiem, że można zamówić ze Śnieżki, jest w Kauflandzie czy czasami Tesco, ale to nie Reda..

Jakby ktoś gdzieś widział, że mają - dzięki za info
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

A musi być koniecznie w woreczku? Mleko pasteryzowane sprzedawane jest także w kartonowych opakowaniach czy plastikowych butelkach i znajdziesz je w Polo, Biedrze czy Lidlu.
zagadka
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

8 lat temu

hehe, a wiesz, jakoś tak mnie nachodzi ostatnio na w woreczku i inaczej mi smakuje niż butelkowe
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Przecież smak to nie jest kwestia tego czy mleko jest w woreczku czy w butelce (też plastikowej notabene) tylko tego czy jest pasteryzowane czy sterylizowane. Więc szczerze mówiąc nie pojmuję z czym masz problem, skoro mleko o smaku "woreczkowym" znajdziesz w ww. sklepach tyle, że w innym opakowaniu
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

W sklepie na rogu Obwodowa / Młyńska (chociaż podlega już pod Osadniczą )

http://www.swojskieprzysmaki.pl/

Wyroby m.in ze wspominanej Śnieżki
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Widziałem cos takiego w piekarni Melnik (Mielnik?) na łąkowej
zagadka
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

8 lat temu

Oj Salamandra i tu się mylisz ale mniejsza z tym.. widocznie mam wrażliwe kubki smakowe
Johny, Romek - dzięki
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Masz też mleko w woreczku "świeże" które nie jest paateryzowane i ma datę przydatności bodajże dwa dni a paateryzowane że Śnieżki ma ok 3-4 dni terminu. Natomiast mleka w kartonie lub butelce maja ok dwa tygodnie więc różnica jest już spora

Sent from my m1 note using Tapatalk
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Herring, opakowanie to jedno, rodzaj mleka to drugie. W woreczku może być i świeże i pasteryzowane. W kartoniku może być i świeże i pasteryzowane. W butelce też może być i świeże i pasteryzowane. I KAŻDE świeże ma góra 1-3 dni ważności, a KAŻDE pasteryzowane do bodaj 10 dni. Rodzaj opakowania nie ma tu kompletnie żadnego znaczenia.
Więc pytanie Zagadki o mleko woreczkowe tak naprawdę jest mało precyzyjne, bo nie wiadomo czy chodzi o świeże czy o pasteryzowane.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2878 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

8 lat temu

Głowy za to nie dam, ale wydaje mi się, że mleko świeże jest także pasteryzowane, tyle że w niższej temperaturze. Przez co ma więcej wartościowych składników, ale też krótszy termin przydatności do spożycia. Ale w sklepach można znaleźć mleka świeże, które mają około tygodnia ważności.
ODPOWIEDZ