Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Szukam dobrego serwisu komputerowego

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
OneShot
Ja tu zaglądam
18 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 9 lat temu

8 lat temu

Ten na łąkowej mogę polecić 100% serwisowałem tam już kilka razy rózne sprzęty, również znajomi nie narzekają. Jeżeli chodzi o ul. św. Wojciecha to pewnie chodzi Ci o INTERKAR który jest teraz na spółdzielczej w Redzie. Ale oni chyba zajmują się już tylko netem ale pewności nie mam możesz zawsze zadzwonić.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Proponuję też Plastcom, ja tam kupowałem lapka i składałem pudlaka i zawsze sprzęt był dobry za rozsądną cenę.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
OneShot
Ja tu zaglądam
18 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 9 lat temu

8 lat temu

pablos64290 pisze:
OneShot pisze:Ten na łąkowej mogę polecić 100% serwisowałem tam już kilka razy rózne sprzęty, również znajomi nie narzekają. Jeżeli chodzi o ul. św. Wojciecha to pewnie chodzi Ci o INTERKAR który jest teraz na spółdzielczej w Redzie. Ale oni chyba zajmują się już tylko netem ale pewności nie mam możesz zawsze zadzwonić.

Dzięki za odp. sądzisz że ten inter kar wcześniej się mieścił tam koło krawca zaraz przy wylocie na gdańską?
W tamtym teściu składał komputer i już mu lata 6 albo 7 lat bez żadnej awarii, a zależy mi że by był dobrze dobrany do moich potrzeb, itp itd.
Przy wylocie na gdańską z wojciecha był przez chwile jakiś sklepik ale już nie ma a INTERKAR mieścił się w połowie św. Wojciecha ale to było z 10 lat temu teraz są na ul Spóldzielczej.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

pablos64290 pisze:
Huherko pisze:Proponuję też Plastcom, ja tam kupowałem lapka i składałem pudlaka i zawsze sprzęt był dobry za rozsądną cenę.

Oni oferują wycenę? i skonfigurowanie pod indywidualnego klienta?
Tak, jak składałem pudło, to każda część osobno była "dobierana" a jak kupowałem u nich laptopa to od producenta ściągali (co prawda chwile to wtedy trwało)
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

Huherko pisze:
pablos64290 pisze:
Huherko pisze:Proponuję też Plastcom, ja tam kupowałem lapka i składałem pudlaka i zawsze sprzęt był dobry za rozsądną cenę.

Oni oferują wycenę? i skonfigurowanie pod indywidualnego klienta?
Tak, jak składałem pudło, to każda część osobno była "dobierana" a jak kupowałem u nich laptopa to od producenta ściągali (co prawda chwile to wtedy trwało)
ja również polecam Plastcom - co prawda nie qpowałem u nich sprzętu, ale serwisowałem i jestem bardzo zadowolony
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

8 lat temu

Co do złożenia samego PC można posilić się stroną www komputronika (konfiguracja) jak i poradzić się nawet e-mailowo w Grallu (Gdynia Chylonia najbliżej).
Co do samego serwisu się nie wypowiem, bo nie znam tutejszych zwyczajów naprawy
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

8 lat temu

Fakt komputronik jest jednym z droższych rozwiązań, ale tam możesz przynajmniej rozeznać się w podzespołach sprzętu - a zamówić gdzie indziej. Co do Grala - zamawiałem tam masę sprzętu - PC, urządzenia sieciowe jak i inne podzespoły i mogę powiedzieć, że cenowo nie różnią się zbytnio od innych. Wystarczy, że zadzwonisz do nich i powiesz w jakim przedziale cenowym i do czego potrzebujesz sprzętu - oni Ci wyślą propozycję
Co do Naszych redzkich serwisów - hmm nie mogę się wypowiedzieć gdyż tak jak napisałem nie korzystałem - sam jestem informatykiem
koen73
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 8 lat temu

7 lat temu

witam potrzebuję sprawdzonego serwisu komputerowego.
FranzMaurer
Forumowicz
49 postów
Forumowicz
Rejestracja: 10 lat temu

7 lat temu

Dwa razy korzystałem z usług tej firmy i byłem zadowolony:
http://www.winfo.com.pl/Kontakt
ODPOWIEDZ