Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Lekarz - prawo jazdy kat. B

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

W imieniu znajomej poszukuję lekarza, który wykonuje badania osób ubiegających się o prawo jazdy kat. B. Praktycznie wszędzie kosztuje to ustawowe 200 zł, co jest dość horrendalną kwotą jak za tego typu badanie. Jest jedna przychodnia w Wejherowie, która robi taniej, ale tam z kolei terminy dość odległe.

Czy ktoś mógłby pomóc? Najchętniej w MTK, ale również i w Gdyni. Z góry dziękuję
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1791 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Może spytaj w szkołach jazdy, kiedy ja zdawałem prawko to oni mieli swojego lekarza, może dałoby radę się "podpiąć".
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Z tego, co wiem, to znajoma zapisuje się do jakiejś szkółki w Gdyni, a tam też lekarz za 200 zł. Zresztą prawie wszystkie szkółki mają takie ceny, a jeśli są jakieś niższe, to sam kurs kosztuje więcej, więc na jedno wychodzi. No i niestety zniżki tylko dla swoich kursantów.
Swoją drogą paranoja z tą ceną, nie wiem kto to wymyślił, bo samo badanie - z tego, co ja pamiętam - trwa jakieś 10 minut i polega jedynie na sprawdzeniu wzroku i koordynacji ruchowej.
To dobry lekarz specjalista za wizytę diagnoza + leczenie bierze góra 150-160 zł.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Chyba na ul. Obwodowej przyjmuje lekarz, tam gdzie stacja diagnostyczna. Kiedyś tam widziałam baner. Ale na 100% nie jestem pewna czy jeszcze tam wisi. Mogę jutro, przy okazji spaceru z psem, zobaczyć.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

Pani doktor Wolańska z przychodni na osiedlu Przy Młynie ma uprawnienia do przeprowadzania tych badań i wydawania zaświadczeń, swoją drogą świetna osoba i lekarz

https://www.znanylekarz.pl/joanna-wolan ... wy/brzesko
tola
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Ja robilam badania w poniedzialek u dr. Kaszel w przychodni na Lakowej. Koszt 100zl. Dr. Kaszel przyjmuje w poniedzialki od 15.30. Nie ma wczesniejszych zapisow ani rejestracji.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

goya pisze:Chyba na ul. Obwodowej przyjmuje lekarz, tam gdzie stacja diagnostyczna. Kiedyś tam widziałam baner. Ale na 100% nie jestem pewna czy jeszcze tam wisi. Mogę jutro, przy okazji spaceru z psem, zobaczyć.
Znajoma odpowiada "Byłam tam, nie prowadzą badań lekarskich, lecz jedynie psychologiczne. Lekarskie są bardzo sporadycznie, wyjątkowo, tylko dla większych grup i dla kierowców zawodowych".
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

RECIECH pisze:Pani doktor Wolańska z przychodni na osiedlu Przy Młynie ma uprawnienia do przeprowadzania tych badań i wydawania zaświadczeń, swoją drogą świetna osoba i lekarz

https://www.znanylekarz.pl/joanna-wolan ... wy/brzesko
I również bierze 200 zł
A dziewczyna szuka czegoś tańszego.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

tola pisze:Ja robilam badania w poniedzialek u dr. Kaszel w przychodni na Lakowej. Koszt 100zl. Dr. Kaszel przyjmuje w poniedzialki od 15.30. Nie ma wczesniejszych zapisow ani rejestracji.
Dziękuję bardzo - przekazałam informację
ODPOWIEDZ