Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

pociągi dalekobieżne

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Mnie teraz nie długo będzie czekała najprawdopobniej podróż do Warszawy... Więc jestem ciekaw jak to będzie wyglądało teraz... eh.
brokmis
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Z dniem 1.XII międzywojewódzkie pociągi pospieszne zmieniły przewoźnika i przeszły z PKP PR do PKP IC. W tym przypadku nie wiem czy dalej bilety na te pociągi można kupować na stacji w Redzie, gdyż na pociągi IC było to niemożliwe. Ale skoro na pociągi pospieszne nie wprowadzono miejscówek, więc być może dalej zakup ten jest możliwy.
Po tym przejęciu "do historii" odeszły promocje: biletu turystycznego i RegioKarnetu, a tym samym skończyło się tanie podróżowanie i zwiedzanie Naszego ciekawego kraju.
Od 14.XII wchodzi w życie także nowy rozkład jazdy na pociągi dalekobieżne (tak samo jak na SKM).
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

A ja słyszałam o braku zniżek dla studentów i uczniów 50% na IC. Czy to prawda?
brokmis
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

W pociągach spółki PKP IC (IC EX TLK i pospieszne) nie ma jako takiej ulgi dla uczniów i studentów (tej 50% nie ma od czasów premiera Belki tylko 37%) ale istnieje coś takiego jak oferta Max 26 - a więc każdy kto ma do 26 lat może wykupić bilet ze zniżka 37%. Jest tylko jedno "ale". Ta oferta nie występuje jeżeli podróż rozpoczynamy w piatek w godzinach od 14 do 20.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

a w soboty?

Tak chodziło o tę zniżkę 37%. niedalej jak w zeszłym roku jechałam na Śląsk w weekend i normalnie dostałam zniżkę studencką.
Teraz mnie to już nie obowiązuje, ale pytam z ciekawości
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Moj kumpel jechal dzisiaj EX i dostał zniżke.
brokmis
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

"Mea culpa" bo namieszałem;) To co napisałem dotyczy pociągów kat. InterCity. W Ex i TLK normalnie obowiązują zniżki szkolne i studenckie. Jeszcze raz sorki.
ODPOWIEDZ