Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Internet i kablówka w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Dziękuję drhacken, znalazłam w necie i już zmienione. Na razie nie zrywa, a wieczorem najczęściej zdarzało się, chyba pomogło
siwykonik
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

No pomoże napewno . Bardzo częsty problem w duzych skupiskach miejskich.
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

drhacken pisze:Artur to co piszesz się sprawdza jak masz na tym kanale jednego sąsiada, ale np u mnie mój komp wychwytuje ponad 40 sieci wifi i jeśli np z 20 ma internet z jednej firmy to startowo pewnie ustawiony ten sam kanał to już jest nie wesoło.
To się zawsze sprawdza, tyle że wybierasz mniejsze zło w danej chwili jeśli nie ma możliwości ustawienia optimum np zachodzenie na innych o mniejszej mocy + zwiększania mocy własnej anteny (nie należy przegiąć <=9dBi) + stosowanie kierunkowej.
itd..
Artur
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Pamiętam jak jeszcze kilka lat temu patrzyłem na ofertę UPC to nie było ich ani w Rumi ani Wejherowie...
Teraz widzę, że już ta są...
-może i do Redy zawitają ?
siwykonik
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

No podobno na Bocianie Gniazdo UPC zawita.
Podobno.
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Niech UPC wpada do nas szybko. Internet i TV z calan + za rozsadna cene. To mi sie marzy
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Ponoć symboliczny "internet od sąsiada" jest dosyć szybki, ale to tylko legenda.
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Urban legend
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Szanowny Panie,

dziękuję za kontakt oraz za zainteresowanie usługami UPC Polska.

Z przykrością informuję, że z przyczyn technicznych aktualnie nie istnieje możliwość dostarczania naszych usług w lokalizacji przez Pana wskazanej.

UPC Polska systematycznie poszerza zakres terytorialny sieci i dostępności usług cyfrowych. Nie wykluczamy zatem poszerzenia zasięgu usług o interesujący Pana obszar. Niestety nie jestem w stanie przewidzieć, kiedy usługi będą dostępne pod adresem, który Pana interesuje.

Wyrażam nadzieję, że przyjmie Pan moje wyjaśnienia ze zrozumieniem.
Eeeeeech...
gnysek
Znam to forum
103 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Odpowiedź z automatu "w lokalizacji przez Pana wskazanej" - jakby nie można napisać "w Redzie". Ktoś sprawdził tylko na liście czy jest dostępne, nie było, więc kliknął najbardziej pasujący gotowiec. Żeby wiedzieć czy są plany, trzeba by uderzyć gdzieś wyżej.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Jakby co to w Redzie na osiedlu obsługiwanym przez SM Słoneczna trwają rozmowy z Vectrą jako drugi operator telewizji kablowej...
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

W Wejherowie znajomi mają Vectrę i narzekają, woleliby Chopin'a, ale nie mogą. Moja Mama parę lat miała Vectrę i jak tylko Chopin "okabloawał" ulicę, zmieniła operatora i jest zadowolona.
Szkoda, że UPC nie chce do Redy
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Ile ludzi tyle opinii. Moi rodzice mają UPC i narzekają a jakość obrazu (cyfrowego) pozostawia dużo do życzenia tak samo z ich serwisem i biurem obsługi. Ja sam mam Chopina i nie mam żadnych zastrzeżeń oprócz ceny. Zdaje mi się, że ponad 90zł za samą tv to dość dużo!
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

redziaczki pisze:Jakby co to w Redzie na osiedlu obsługiwanym przez SM Słoneczna trwają rozmowy z Vectrą jako drugi operator telewizji kablowej...
Vectra byłaby trzecia bo jeszcze Plastcom ma kablowkę
lukasz8881
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Witam
Za 2 m-ce konczy mi sie umowa z plastcomem na internet radiowy. Czy przedluzajac umowe powiedzmy na kolejne 2lata dadza jakies preferencyjne warunki lepsze niz dla nowego klienta?
ODPOWIEDZ