Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Internet i kablówka w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
lukasz8881
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

moi rodzice w Rumi mają UPC, podpisali umowę na taki pakiet


TELEWIZJA PAKIET SELECT EXTRA HD - ABONAMENT (125 kanałów) 49,99 zł
INTERNET FIBER POWER 30 Mb/s - ABONAMENT 10,00 zł
TELEFON MINUTY DO WSZYSTKICH 60min - ABONAMENT 4,98 zł

za to wszystko płacą 64,97zł

podstawą do uzyskania takich warunków jest wypowiedzenie umowy jeśli kończy nam się umowa, bez tego ani rusz, dadzą ofertę 5zl niższą, a jak jest wypowiedzenie zarejestrowane u nich w systemie to można zejść z ceny nawet o 40%, ( rodzice zeszli ze 107zl na 64,97zl nawet dostali lepsze uslugi niż mieli)
Ostatnio zmieniony |27 Kwi 2014|, o 07:49 przez lukasz8881, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Moj kumpel w Gdyni ma za 75 zeta tv i net wiec jest to mozliwe. Szkoda , ze w Redzie ju pi si nie ma...
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Chopin wprowadza podwyżki w kablówce więc pora rozejrzeć się za innym operatorem telewizyjnym. Ktoś korzysta z usług Jambox z Plast-comu?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

redziaczki pisze:Chopin wprowadza podwyżki w kablówce więc pora rozejrzeć się za innym operatorem telewizyjnym. Ktoś korzysta z usług Jambox z Plast-comu?
Korzysta - napisałem Ci w drugim wątku

A z tą alternatywą... jakiś miesiąc temu widziałem na (uważanej przez wejherowian za autostradę) Leśnej-Cegielnianej - ekipę Vectry - jakieś kable kładli chyba... Ktoś coś wie?
Oj przydałby się gracz typu Vectra - UPC..

A jak już wątek jest odświeżany - czy ktoś zdecydował się na tv z Interkaru?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

parę miesięcy temu słyszałem na zebraniu administracji spółdzielni Słoneczna z mieszkańcami, że trwają rozmowy z Vectrą ale na razie cisza....
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Mam problem z TK Chopin.

Zmieniłem ostatnio telewizor na LG Smart coś tam (nie lubie tych wydumanych nazw), no i raz, że mam problem z włożeniem do niego karty z dekodera, a dwa, że oglądając nadal telewizję poprzez dekoder... nie odbieram programów HD - tzn. słyszę głos, ale bez wizji (dokładnie tak samo jak przy starej plazmie).

czy to nie jest , aby wina starego dekodera (mam cyfrówkę praktycznie od samego początku jej uruchomienia w Chopinie)?
emil5703
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Mam internt z Plast-comu ponad 7lat a od ponad 2 lat również telewizje Jambox z Plast-comu naprawdę nie narzekam przez te dwa lata miałem tylko jedną usterkę i to po burzy jeden telefon awaryjny i to w nie całe15 min miałem naprawione płace 133 zł za dekoder+ dodatkowym Multiroom internetem 75Mbit/s oraz dodatkowym pakietem POLECAM kiedyś miałem również TK Chopin. nie mogłem się doprosić usunięcia usterek więc zrezygnowałem
Mike El
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Ryszard pisze:mam problem z włożeniem do niego karty z dekodera
Tzn.?
Ryszard pisze:oglądając nadal telewizję poprzez dekoder... nie odbieram programów HD - tzn. słyszę głos, ale bez wizji (dokładnie tak samo jak przy starej plazmie).
Dekoder prawdopodobnie nie obsługuje systemu MPEG-4, w którym nadawany jest obraz na kanałach HD.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Na klatkach osiedla spółdzielni Słoneczna pojawiła się informacja że Vectra zaczyna prace instalacyjne w pionach. Tak więc będzie konkurencja dla Chopina.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
jarekm
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

redziaczki pisze:Na klatkach osiedla spółdzielni Słoneczna pojawiła się informacja że Vectra zaczyna prace instalacyjne w pionach. Tak więc będzie konkurencja dla Chopina.
Jeśli chodzi o spółdzielnię na Łąkowej to może trzeba uszanować decyzję członków spółdzielni. Na ostatnim walnym było głosowanie nad zmianą nazwy. Członkowie spółdzielni nie chcą nazwy - słoneczna
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Oni na pieczątkach już od dawna tej nazwy nie mają...
jarekm
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

figaro pisze:Oni na pieczątkach już od dawna tej nazwy nie mają...
bo ta spółdzielnia nigdy nie nazywała się Słoneczna
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Do skrzynek pocztowych w SM Reda trafiły kartki o planowanych pracach przy kablowaniu bloków przez VECTRĘ
Super.. w końcu monopol Chopina zniknie!
MałaMi
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Witam,
w niedługim czasie przeprowadzam się do Redy Pieleszewa. Dotychczas korzystałam z usług Chopina i byłam bardzo zadowolona. Niestety rejon do którego się przeprowadzam, nie jest obsługiwany a podłączenie do domu jest delikatnie mówiąc przegięciem cenowym. Czy ktoś z forumowiczów mieszka w tej okolicy ( granica Pieleszewa- Wejherowo) i z jakiego internetu i TV ? Chodzi mi o szybki dostęp do neta a nie jakieś pitu pitu np. orange bo tak się po prostu nie da. Czytam forum ale jakoś " mojego" rewiru nie zauważyłam. Za wszelkie podpowiedzi będę wdzięczna
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Hej, mieszkam w Pieleszewie na ul. Zbożowej.
TV - przedtem Cyfra+, aktualnie Cyfrowy Polsat, za 3 m-ce będzie nc+
Internet - INTERKAR
ODPOWIEDZ