Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Internet i kablówka w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
lukasz8881
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

tylko i wyłącznie plastcom

http://plastcom.pl/?cat=5

mam ich neta radiowego ponad 2lata i zero awarii
anaha
Forumowicz
46 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Korzystamy z oferty Interkaru i jesteśmy bardzo zadowoleni. Zdecydowanie polecam.
stefcio1985
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Z tego, co się zorientowałem, Vectra "przejmuje Redę", to nie tylko Łąkowa... TK Chopin, ze swoją ofertą, może zwijać sprzęt....
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

uu a od kiedy Vectra do nas wkracza? wiecie cos?
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Na razie kablują osiedla
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
jarekm
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

nikt nikogo nie przejmuje a Vectra będzie jednym z kilku operatorów działających w Redzie, a oferta ich wcale nie taka nadzwyczajna, telewizyjna Chopina jest lepsza a internet z Plastcomu
stefcio1985
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Czyli rozumiem, że masz TV i Internet, z dwóch różnych źródeł? Rewelacja.... Znam osobę, która posiada kablówkę z Vectry, no i jest bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

stefcio1985 pisze:Czyli rozumiem, że masz TV i Internet, z dwóch różnych źródeł? Rewelacja.... Znam osobę, która posiada kablówkę z Vectry, no i jest bardzo zadowolona.
To takie dziwne?? Mam internet z Plast-Com, a TV z talerza Cyfry. Czy to zle? heheh
Mamo.... bo się potnę !!!
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

stefcio1985 pisze:Czyli rozumiem, że masz TV i Internet, z dwóch różnych źródeł? Rewelacja....
Gdzie tu jest ta rewelacja? Ja mam Tv z talerza już od wielu lat (ok 20). Potem nadeszła era komputera też mam od wielu lat (ok 13) no i tak zostało. Jestem zadowolony. Mam wszystko czego potrzebuję.
basta
Znam to forum
114 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Ma ktoś światłowód od Interkaru? Zainstalowali ostatnio kable na w blokach "słonecznej" i myślę o przejściu do nich, cena wydaje się atrakcyjna. Pytanie jak z jakością? Na ich infolinię trudno się dodzwonić, a jak ktoś odbierze to niewiele wie ;/
tajnyzbieraczchrustu
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Doświadczenie z Interkarem z przeszłości, choć nie dotycząca świadczenia bezpośrednich usług telekomunikacyjnych nie pozwoli mi wystawić pozytywnej opinii tej firmie. A czy na "słonecznej" aby na pewno nie Vectra kładła okablowanie?
kurakejros
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Witam Serdecznie

Mam ten zaszczyt i dołączyć do Waszej społeczności w Redzie.

Wprowadzam się na początku przyszłego miesiąca i chciałbym się dowiedzieć który z dostawców internetu jest godny polecenia. Na oficjalnych stronach dostawców wszystko wygląda pięknie i kolorowo a jak jest w rzeczywistości. Interesuje mnie raczej kablowe połączenie bo do "radiówki" jakoś nie jestem przekonany dość często słyszy się o przerwach w czasie śnieżyc, mocnych wiatrów, opadów deszczów. Proszę o opinię

Pozdrawiam Kurakejros.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Witaj ja korzystam z Chopina, nie wiem czy jest dostępny przy Obwodowej, ale net po kablu leci bez problemu
http://tkchopin.pl/
ps. przy okazji - nie jestem pracownikiem TKChopin - jak poczytasz to skumasz o co "cho"
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

Witam
Polecam se swojej strony Plastcom - nie mam problemu z łączem ani tym bardziej ze zrywaniem(dziwnym) połączeń podczas użytkowania. Cenowo są konkurencyjni na rynku Redzkim.
PS:
Oświadczam, iż jak kolega RECIECH nie jestem pracownikiem, współpracownikiem, szefem, prezesem , udziałowcem i kimkolwiek jeszcze ktoś wymyśli firmy Plastcom.... ot zwykły szary klient
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

z chopinem jest tylko jeden problem. Nie specjalnie im zależy na kontakcie z klientem. Można do nich pisać maile...ale i tak nigdy nie odpowiedzą
Tutaj plus dla Plastcomu. Oni reagują na zgłoszenia zarówno telefoniczne jak i mailowe.

A jest jeszcze jakiś inny dostawca poza Plastcomem i Chopinem w Redzie?
ODPOWIEDZ