Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Internet i kablówka w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Zakładasz talerz i masz HD
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

nie wiem gdzie mieszkasz, ale w sporej części Redy jest też Plast Com i chyba jest konkurencyjny, przynajmniej ja jestem zadowolony - ale o tym już chyba jest wątek
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Moim zdaniem Chopen jest bardzo dobry i ma dobrą ofertę, lepsza niż UPC czy Multimedia.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
reda29
Bywalec
246 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Chopin jest OK
reda29
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

POLECAM : Chopin = Szeroka oferta, za stosunkowo niewielką cenę.
rkwiat
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Pod względem ilościowym oferta TK Chopin wygląda faktycznie dobrze, ale jak się wejdzie w szczegóły, to jest dużo gorzej. Po pierwsze brak możliwości indywidualnego wyboru programów, po drugie sztywny podział na poszczególne pakiety, przy czym gdy przyjrzałem sie bliżej temu podziałowi, to doszedłem do wniosku, że osoba, która dzieliła programy między poszczególne pakiety, była chyba po kilku "głębszych". Różnie też bywa ze stosunkiem firmy do klientów, np zetknąłem się z arogancją personelu technicznego. Na razie jeszcze korzystam z Chopina, ale niewykluczone, że wkrótce to się zmieni.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Ale jakby nie patrzeć to wszystkie sieci kablowe mają takie podziały programów, by zmusić klienta do zakupu jak największej ilości pakietów. Ja mam platynowy i sobie chwalę, z obsługą techniczną miałem raz do czynienia i sobie chwalę
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
lukasz8881
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Ja również polecam PlastCom, kablówki od nich nie mam (posiadam talerz) ale net od nich sprawuje się rewelacyjnie, 1,5 roku bez żadnych problemów, usterek
lukasz8881
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

rkwiat pisze:Pod względem ilościowym oferta TK Chopin wygląda faktycznie dobrze, ale jak się wejdzie w szczegóły, to jest dużo gorzej. Po pierwsze brak możliwości indywidualnego wyboru programów, po drugie sztywny podział na poszczególne pakiety, przy czym gdy przyjrzałem sie bliżej temu podziałowi, to doszedłem do wniosku, że osoba, która dzieliła programy między poszczególne pakiety, była chyba po kilku "głębszych". Różnie też bywa ze stosunkiem firmy do klientów, np zetknąłem się z arogancją personelu technicznego. Na razie jeszcze korzystam z Chopina, ale niewykluczone, że wkrótce to się zmieni.
TK Chopin przegina z kosztami instalacji

- podłączenie kablówki 500zł
- podłączenie multiroom 200zł
- podłączenie neta 369zł

to jest po prostu rozbój w biały dzień, dlatego nie skorzystałem z ich oferty
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

rkwiat pisze:Pod względem ilościowym oferta TK Chopin wygląda faktycznie dobrze, ale jak się wejdzie w szczegóły, to jest dużo gorzej. Po pierwsze brak możliwości indywidualnego wyboru programów
Hmm... szczerze mówiąc żaden operator czy to kablowy czy satelitarny nie oferuje takich możliwości. Wszędzie są sztywne pakiety, a co najwyżej dodatkowo zakup oddzielnego HBO czy CANAL+.
Ostatnio zmieniony |18 Sie 2013|, o 10:12 przez Salamandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

lukasz8881 pisze:TK Chopin przegina z kosztami instalacji
- podłączenie kablówki 500zł
- podłączenie multiroom 200zł
- podłączenie neta 369zł
to jest po prostu rozbój w biały dzień, dlatego nie skorzystałem z ich oferty
Dziwne. W zeszłym roku podłączałam internet i płaciłam 500 zł. Poinformowano mnie (zresztą tak jest w umowie), że to jednorazowy koszt instalacji i jeśli kiedyś zdecyduję się na TV (teraz mam NC+), to nie będę już nic płacić za podłączenie.
lukasz8881
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Salamandra pisze:
lukasz8881 pisze:TK Chopin przegina z kosztami instalacji
- podłączenie kablówki 500zł
- podłączenie multiroom 200zł
- podłączenie neta 369zł
to jest po prostu rozbój w biały dzień, dlatego nie skorzystałem z ich oferty
Dziwne. W zeszłym roku podłączałam internet i płaciłam 500 zł. Poinformowano mnie (zresztą tak jest w umowie), że to jednorazowy koszt instalacji i jeśli kiedyś zdecyduję się na TV (teraz mam NC+), to nie będę już nic płacić za podłączenie.

może i tak jet, ale mimo to 500zł to kupa forsy, za tą kasę można mieć rok oglądania telewizji
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Ja mam internet od zawsze w Netii. Nigdy nie było żadnych problemów, a jak coś było z routerem to zadzwoniłam na 24 godzinny serwis i pan telefonicznie instruował mnie co mam robić.
Ostatnio dzwonili z promocją właśnie z telewizją mają 49 kanałów. Chyba pakiet TV+internet 20Mb 85 zł.
Nie wiem czy oferta internetowa może być bez telefonu stacjonarnego, ja bez TV w abonamencie 85 zł/mc mam internet 20 Mb, a w abonamencie telefonicznym 200 minut rozmowy na komórki, stacjonarne w Polsce, krajach UE, USA i Kanadzie. Jak mi podłączali nic nie płaciłam za instalację.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

lukasz8881 pisze: może i tak jet, ale mimo to 500zł to kupa forsy, za tą kasę można mieć rok oglądania telewizji
A w Plastcomie ile płaciłeś za podłączenie?
lukasz8881
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

100zł jak dobrze pamiętam
ODPOWIEDZ