Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Internet i kablówka w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
lukasz85
Początkujący
12 postów
Początkujący
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Si Madziula20 będę przyszłym lokatorem tego przybytku ziemskiego ;D Witaj w klubie ))
madziula20
Znam to forum
99 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

W takim bądź razie mam juz info że plasctcomu nie będzie tam, aaa szkoda .A jakie pięterko? Pozostaje chopen.
madziula20
Znam to forum
99 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

lukas85 informuję że utwozyłąm grupe na fb dla naszego bloczku abyśmy mieszkańcy mogli się informować na bieżąco co i jak zapraszam https://www.facebook.com/groups/789287207787415/
lukasz85
Początkujący
12 postów
Początkujący
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

uuu szkoda a skąd otrzymałaś takie info ? Wtedy ten Chopin to pewne że będzie ? Dzięki za info o grupie Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Darq
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Orlex = Chopin (i tylko Chopin) w pakiecie. Ponoć są jakieś pojedyncze orlexowe wspólnoty którym się udało uchwalić wejście innych operatorów, ale to bym musiał popytać po znajomkach, bo tylko mi się obiło
Close the world...
                         ...txen eht nepO
madziula20
Znam to forum
99 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Rozmawiałam z Plastcomem, a o chopenie od Pani od sprzedaży mieszkań w orlexie.
dario1
Ja tu zaglądam
35 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Witam wszystkich,
jak w temacie napiszcie jaki macie internet i jak wam śmiga .
Zastanawiam się nad zakupem LTE w T-Mobile, teraz mają "Internet domowy za pół ceny".
Czy może ktoś z was posiada już ten internet i może się wypowiedzieć na ten temat.
Ciekawy jestem czy prędkość LTE w Redzie jest faktycznie taka jaką obiecują.
Pozdrawiam.
dario1
basta
Znam to forum
114 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

LTE to obiecanki cacanki, sprawdza się jedynie jako opcja "mobilna", limity transferu szybko uświadomią Ci, że dokonałeś fatalnego wyboru.
Co więc zrobić? Na początek sprawdzić ofertę i możliwości techniczne lokalnych operatorów czyli Interkar oraz Platcom, najlepiej na kablu światłowodowym. Są oczywiście i inne firmy, wszystko zależy gdzie mieszkasz. Uważaj na tk chopin, ich usługi to strata czasu i pieniędzy.
dario1
Ja tu zaglądam
35 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Limit to 55GB za 35pln lub bez limitu za 80 pln. Mieszkam na osiedlu domków i tam długo jeszcze nie będzie światłowodu. Więc pozostaje radiowy Interkar albo internet mobilny.
dario1
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

Trudno polemizować z opinią typu "uważaj na tamtych bo to strata czegoś tam...." - bez konkretów i faktów. Jeśli chodzi o neta z Chopina to wrzucam screen ze speed testu - i zaznaczam, że nie używam netu do pracy, nie wiem czy te dane są ok czy słabe - mi po prostu do użytku domowego wystarcza w zupełności i problemów żadnych nie mam.
Załączniki
Schowek02.jpg
basta
Znam to forum
114 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Całkiem niezłe parametry, szczególnie ping, ja mam trochę gorszy, ale na WIFI i to w najtańszym abonamencie.
Załączniki
interkar.png
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Co to za stronka do sprawdzania parametrów łącza? Czy mogę prosić o link?
basta
Znam to forum
114 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Dziękuję U mnie w Chopinie wyszło tak.
Załączniki
speed.jpg
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

basta pisze:Całkiem niezłe parametry, szczególnie ping, ja mam trochę gorszy, ale na WIFI i to w najtańszym abonamencie.
no teraz to jest konkret, a nie jakieś fiu bździu.... faktycznie nie ma porównania jeśli chodzi o parametry, jak skończy mi się umowa to z chęcią zerknę na Interkar
ODPOWIEDZ