Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Alternatywa dla TK Chopin ?

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Marcin
Prawie Lider
519 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

7 lat temu

Ptaszki poćwierkały, że kręci się UPC w Redzie.

Od dobrego ciężko się odzwyczaić, Chopin oferuje moduł CI a to jest dla mnie argument.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalk
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

Zadzwoniłem do Chopina z rezygnacją ich tv i nawet o mnie nie walczyli by zaproponować coś Zadzwoniłem też do Plastcomu i tam zaproponowali mi lepszą ofertę niż w Vectrze oferując Jambox na 2tv + setka internetu w cenie stu złotych
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

7 lat temu

No własnie Chopin jakoś o swoich klientów słabo walczy, jak ja rezygnowałem z umowy to też zero reakcji oprócz tego, że mam rezygnacje napisać na papierze. Jak chciałem zrezygnować z Orange, to po jakimś czasie zadzwonił do mnie dział utrzymania klienta i zaproponowali mi, że jak przedłużę umowę to dostanę internet mobilny LTE za dychę na ileśnaście GB miesięcznie. Szkoda, że Chopin tak słabo prosperuje w tej kwestii - cały czas dążą do tego by być przykrą koniecznością w przypadku braku alternatywy. Ja za niedługo przerzucam się na internet z Tygrysa i z telewizji rezygnuje całkowicie. Płacić będę tyle samo przy o wiele lepszym internecie a część programów które Chopin oferuje można oglądać przez TVBt lub przez internet, a reszta to takie bzdury, że i tak czy tak tego nie oglądam. - ale płacić? płacę...
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
zagadka
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

6 lat temu

MarcinGTD: sorry, że tak wątek odkopuję.. znalazłeś jakąś alternatywę dla CHopina?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

Polecam Jambox z Plastcomu
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

6 lat temu

Ale alternatywę w jakim zakresie? - telewizja, internet? Ja osobiście z telewizji kablowej przerzucam się na Netflixa, ale z internetu Chopina nadal korzystam.
zagadka
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

6 lat temu

Zigi, internet przede wszystkim.. ja na Ciechocinie, więc raczej chyba wyboru nie mam ale pytam Marcina, bo on też z tej okolicy, więc może coś znalazł (ale radiówki nie chcę)
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

Zigi pisze:Ale alternatywę w jakim zakresie? - telewizja, internet? Ja osobiście z telewizji kablowej przerzucam się na Netflixa, ale z internetu Chopina nadal korzystam.
My to samo już od roku
I nie żałuję, bo w TV naprawdę nie ma już kompletnie nic ciekawego. Podejrzewam, że to kwestia kilkunastu lat aż całkiem zniknie z domów na rzecz internetu.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

6 lat temu

My w TV od dawna już tylko MiniMini+ ale już też lecą same powtórki, więc spokojnie możemy zrezygnować.
waldiklobusz
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 6 lat temu

6 lat temu

Co z tym UPC w Redzie? Już coś wiadomo? Jaką ofertę teraz najkorzystniej wybrać? Interesowałby mnie pakiet telewizja plus internet
ODPOWIEDZ