Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Kluby fitness w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Chodziłam jakiś czas na ten fitness i faktycznie - zajęcia bardzo fajne, nowy sprzęt. Jako największe minusy wymieniłabym cenę i fakt, że na zajęcia zapisywane jest często dużo więcej osób, niż sala jest w stanie pomieścić... Wkurzające jest to, że trzeba uważać, żeby na kogoś nie wleźć, a co gorsza, samemu nie oberwać :]
misia_1985x
Znam to forum
84 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

aisne - to się idzie to przodu. tam jest zawsze dużo miejsca :) wiekszośc pań chowa się w ostatnim rzędzie :P
teri
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Na osiedlu Semeco powstanie nowy klub fitness i siłownia ,co myślicie na ten temat?? I drogie panie chciałabym sie dowiedzieć jakie zajecia chcielibyście znalezc w naszej ofercie :)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

reklama dobra rzecz:P ale co do siłowni to popyt na kolejną jest, co widać po ogromie osób odwiedzających F-Reda, prowadzona przez uzytkownika maximus:) Sprzęt ma świetny, więc trudno będzie mu dorównać, ale kto wie....:)
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ryszard, dobra kontra :D
doktor.t
Bywalec
153 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Mimo wszystko cieszy ze rozwija się mikro-przedsiębiorczość w naszym mieście... Ciekawe jak w ogóle w statystykach liczby podmiotów gospodarczych per capita wypadamy na tle okolicy??
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

kiedyś wypadaliśmy cieńko, nawet pod względem dochodów budżetu miasta na mieszkańca... jakiś spory pracodawca, np. park technologiczny by się przydał (to akurat setki małych), ale potrzeba nam kopniaka:)
Ana
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Witam.

Ja tam na przykład jestem wręcz wniebowzięta z powodu nowego klubu fitness na Semeko. Wydaje mi się, że klub powinien mieć wzięcie ze względu na fakt, iż nasze osiedle rozrasta się w bardzo dużym tempie - i mieszkańców przybywa. Będzie blisko i mam nadzieję elegancko - konkurencja nie śpi...

Byłam stałą klientką Kanamy i wiem, że trzeba było zapisywać się na zajęcia z dużym wyprzedzeniem.

Osobiście moje oczekiwania nie są wygórowane - wymęczyć się, wypocić, potańczyć i dobrze się bawić - jednocześnie nabierając kondycji :twisted:

Czekam z niecierpliwością na otwarcie i deklaruję swoje i męża członkostwo!
AgMa
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Ja również już nie mogę się doczekać na otwarcie tego nowego fitnessu :) Mam nadzieję, że będzie wart tego czekania.
doktor.t
Bywalec
153 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Zapowiada się nieźle, fajnie jakby cenowo tez było nieźle-klientela gwarantowana!!
Awatar użytkownika
Oni!cio?
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ja bym zdecydowanie wolala silownie KOCHAM SILOWNIE chociaz bieznie albo rowerek :( bo za fitnes clubem nieprzepadam chodzilam i zle sie po nim czulam a jedyna silownia mimo ze tania jest az za urzedem miasta wiec mam nadzieje chociaz na jedna bieznie chcialabym chodzic codziennie :( Ale na silownie
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

A nazwa klubu to 39 i pół :D
deyna_88
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ja jestem zachwycona! Ktoś myśli o zdrowym i czynnym spędzaniu czasu Redzian! Dotąd Reda słyneła z faktu, że nie było żadnych atrakcji... możliwości jakiegokolwiek przyjemnego spędzania wolnego czasu.. no i proszę znalazła się osoba przedsiębiorcza. Myślę, że pomysł na taki biznes jest świetny. Brakuje nam tego,a szczególnie kobietą które mają mało czasu po pracy na dojeżdżanie do innych miejscowości jak i tym skazanym na całodzienne przebywanie w domowym zaciszu z swoimi pociechami :D O otwarciu fitness clubu usłyszałam od sympatycznej Pani, która będzie pracowała na recepcji wiec zapowiada się miłe towarzystwo. Czekam na informacje o dacie otwarcia! Już nie mogę doczekać się zajęć z tańca.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ouu yeah, deyna tak szybko założyłą konto, by wyrazić swoją opinie, że zapomniała się przywitać ... nieładnie :D
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2867 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

deyna_88 pisze:...Dotąd Reda słyneła z faktu, że nie było żadnych atrakcji... możliwości jakiegokolwiek przyjemnego spędzania wolnego czasu.. no i proszę znalazła się osoba przedsiębiorcza...
No nie przesadzajmy... samych fitnesów było już w Redzie kilka i każdy najlepszy ;)
ODPOWIEDZ