Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Kluby fitness w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Huherko pisze:Ouu yeah, deyna tak szybko założyłą konto, by wyrazić swoją opinie, że zapomniała się przywitać ... nieładnie :D
Heheh. Masz racje. Też to zauważyłam. To już druga w tym wątku zachwalajaca ( moim zdaniem az przesadnie) nowy klub w pierwszym poście.

Z drugiej strony nowi urzytkownicy nie wiedzą o tym jakie mamy tutaj umowne zasady. Skad maja wiedzieć, że mają się najpierw przedstawić w wątku Zapoznanie?
Rafik26
Bywalec
241 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Pytanko mam. Czy będzie w tym nowym klubie równiez siłownia??
teri
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Tak będzie tam też siłownia :D
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

fajna opcja z tym klubem :) szkoda, że żaden z właścicieli nie powie czegoś więcej na łamach forum, jestem ciekawy kilku apsektów :)
teri
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Moge odpowiedzieć na jakieś pytania , ale żeby póżniej nikt nie posądzał mnie o reklamę :(
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

czy ktos zna strone nowego klubu fitnes i wie od kiedy on rusza?
i czy instruktorki beda mialy dobre referencje?
Rafik26
Bywalec
241 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

czy znane są orientacyjne koszty wejściówek, karnetu?? Mam nadzieję Teri, że administratorzy nie będa źli jak odpowiesz na pytania...
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Spieszę wyjaśnić, że nikt nie będzie robił problemów za odpowiedzi na pytania forumowiczów ;)
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

a moze jeszcze namowimy kolezanki
Godric
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

hehe dobra bez żartów, specjalnie założyłem konto żeby się dowiedzieć szczegółów
odnośnie siłowni.
Właśnie na to czekałem aby w pobliżu mnie była siłka , bo pozostałe są trochę za daleko
F-Reda - za urzedem miasta :/ ale sprzet dobry
Siłka Moksir Reda koło stadionu :/ a sprzet stary i ciagle cos jest popsute i nikt oto nie dba

moje pytania:
1.kiedy otwarcie ?
2.kiedy stronka internetowa bedzie ?
3. jakie ceny, karnety, na ile czasu itp. ?
4. i jeżeli chodzi o siłke to jaki sprzęt bedzie ?
(mianowicie ile ławeczek, jakie wyciagi, ile biezni, atlas, jakie hantle i ile itp.)

pozdro
Awatar użytkownika
Oni!cio?
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Moje pytania to rowniez:
1. Ceny karnetow, pojedynczych wejsciowek, znizek dla studentow itp
2. Jaki sprzet? (silowy czy tez jakies roweery i bieznie)?
3. KIEDY OTWIERACIE !!??:]

Licze naprawde licze na bieznie i rowerek i na silowe :))
JA bede chodzic na pewno 3-4 dni w tyg.!! ale na silownie no poprostu niemoge sie doczekac!!!
Bosh naprawde sie ciesze kocham chodzic na silownie :) lubie sie pocic az do czerwonosci naprawde Reda i 39ipol zrobily mi zajefajna niespodzianke
Naprawde jestem szczesliwa bo silownia za urzedem miasta jest super ale bilety na autobus za drogie roweru ani samochodu niemam, wiec na piechote troche daleko zwlaszcza jesli przed praca chce isc :(
Agamtb

13 lat temu

Też jestem ciekawa, fajnie będzie mieć klub fitness tak blisko :)
Godric
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Oni!cio? pisze: lubię się pocić aż do czerwoności
:shock:
jeszcze na dobre siłka nie rozpoczęła swojej działalności a już widzę że niezłe specjale będą tam chodzić :P

a tak by the way to po co powtórzyła(e)ś moje pytania ? raz to chyba wystarczy ty napalona(y) do czerwoności :D lolu ! :evil:

Moderator: Ale jak ktoś powtórzył, to chyba też nic wielkiego się nie stało? I rozumiem, że powyższy tekst, to żart, ale starajmy się nikogo nie urazić...
no3q
Początkujący
12 postów
Początkujący
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Przez okna podejrzeć można kilka rowerków, bieżni i sprzęt siłowy... :) wszystko nóweczki więc nie jest źle :)
Rzuca się w oczy podział na pomieszczenia ;)
Jestem zwolennikiem otwartej przestrzeni ale jako że ten klub to kilka połączonych mieszkań zapewne ze względu na ściany nośne nie można tego zmienić...
Choć może taka była idea :)
Awatar użytkownika
Oni!cio?
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

kurcze ide jutro zajrzec przez okienko jak bede szla do auchana :D ciekawe ile biezni :D i oby byly wolne rano i kolo 16:(
ODPOWIEDZ