Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Kluby fitness w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Agamtb

13 lat temu

A w zasadzie, to w którym to miejscu będzie?
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Na osadniczej 3
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Idąc ul. Obwodową w kierunku Rumi widać po prawej stronie w bloku w9(?).
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

moje pytania:
1.kiedy otwarcie ?
2.kiedy stronka internetowa bedzie ?
3. jakie ceny, karnety, na ile czasu itp. ?
4. i jeżeli chodzi o siłke to jaki sprzęt bedzie ?
(mianowicie ile ławeczek, jakie wyciagi, ile biezni, atlas, jakie hantle i ile itp.)

Szkoda,że dalej nie ma odpowiedzi od właścicieli na powyższe pytania :(
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Właściciele zapewne pracują 24h na dobę by jak najszybciej otworzyć biznes i brak im czasu na siedzenie na forach internetowych
Godric
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

herring pisze:Właściciele zapewne pracują 24h na dobę by jak najszybciej otworzyć biznes i brak im czasu na siedzenie na forach internetowych
true

a co do sprzętu to też podejrzałem przez okno :D jest mnóstwo rówerków , bieżnie 1 dużą profesjonalną widziałem i rózne inne sprzęty na nogi itp , ale typowo "męskiego" sprzętu nie widziałem :/ czy ktos widział atlasa , ławeczki jakieś ciężary ? :D
Awatar użytkownika
Oni!cio?
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

No tylko jedna bieznia;/ narazie kiepsciutko, rowerki do spalania tkanki z programami sa dwa, ale bieznia jedna.... to bedzie straszna kolejka
teri
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Witam! To fakt jest dużo pracy aby wszystko przygotować. Oni!cio! żle podglądasz bo są 3 bieżnie, 2 rowerki, 2 orbitreki .A reszta typowo męskiego sprzętu dojedzie w przyszłym tygodniu. Przewidziane otwarcie to 4 wrzesień!!!!!!!
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Mam nadzieję, że oprócz profesjonalnego sprzętu, będzie też możliwość skorzystania z profesjonalnego "doradztwa" w sprawie jego użytkowania, itd.. a także jakaś pomoc w zaplanowaniu treningu w celu uzyskania konkretnych pożądanych rezultatów ;)
Awatar użytkownika
Oni!cio?
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

teri pisze:Witam! To fakt jest dużo pracy aby wszystko przygotować. Oni!cio! żle podglądasz bo są 3 bieżnie, 2 rowerki, 2 orbitreki .A reszta typowo męskiego sprzętu dojedzie w przyszłym tygodniu. Przewidziane otwarcie to 4 wrzesień!!!!!!!
No to pewnie dwie byly schowane bo na srodku sali widzialam tylko jedna z dwoma rowerkami :D

4 wrzesnia byloby cudownie bo juz niedlugo a mi zostalo 20 kg do schudniecia chce wazyc 50 kg ( 5 lat temu przytylam z 50 kg w gore wazylam 130kg teraz o wiele mniej ale trzeba zrzucic, a ze przez diety metabolizm padl to super jak bedzie tak szybko otwarta,a mi sie podoba ze sale sa oddzielone... tylko troche bedzie mi wstyd cwiczyc przy sali do budowania miesni no ale damy rade :D
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

czy fitnes tez rusza od 4 wrzesnia i czy beda zajecia codziennie i czy beda karnety open?
Agamtb

13 lat temu

Oni!cio? pisze:
teri pisze:a mi zostalo 20 kg do schudniecia chce wazyc 50 kg
A może po prostu bieganie....? Moście Błota i okolice - tu są piękne tereny do truchtania. Można zrobić wiele, wiele km po płaskim, samochody przejeżdżają sporadycznie, cisza, spokój, po prostu wspaniałe tereny.
Przy regularnym bieganiu waga szybko leci w dół, a metabolizm przyspiesza. Organizm działa, jak taka mała fabryka na pełnych obrotach :)
Godric
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Agamtb pisze: A może po prostu bieganie....? Moście Błota i okolice - tu są piękne tereny do truchtania. Można zrobić wiele, wiele km po płaskim, samochody przejeżdżają sporadycznie, cisza, spokój, po prostu wspaniałe tereny.
Przy regularnym bieganiu waga szybko leci w dół, a metabolizm przyspiesza. Organizm działa, jak taka mała fabryka na pełnych obrotach :)
no bieganie jest najlepsze na schudniecie, ale jest to ciężki kawałek chleba i nie każdy lubi biegać :P Co do biegania po mościch błotkach :D to nie wiem czy jest to w pełni bezpieczne bynajmniej powinno się biegać z drugą osobą

Pozdr
Agamtb

13 lat temu

Godric pisze:no bieganie jest najlepsze na schudniecie, ale jest to ciężki kawałek chleba i nie każdy lubi biegać :P Co do biegania po mościch błotkach :D to nie wiem czy jest to w pełni bezpieczne bynajmniej powinno się biegać z drugą osobą
No fakt, bieganie trzeba lubić albo polubić. Znam pewnie z kilkanaście osób, które zaczęły biegać po to, aby schudnąć i tak się wkręciły, że teraz codzienny trening to prawie świętość hehe.
I trzeba szczerze powiedzieć, że dopiero po jakimś czasie regularnego biegania, zaczyna ono sprawiać frajdę i przyjemność :)

A wracając do siłowni, to nawet mój mąż wyraził chęć korzystania w okresie jesienno-zimowym, kiedy to pogoda nie zachęca do roweru.

Godric - co jest nie tak z Moście Błotami? W sumie te łąki to całkiem bezpieczne mi się wydają. Płasko jest, więc z daleka widać, jak ktoś się zbliża...
Awatar użytkownika
Oni!cio?
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Agamtb pisze:
Oni!cio? pisze:
teri pisze:a mi zostalo 20 kg do schudniecia chce wazyc 50 kg
A może po prostu bieganie....? Moście Błota i okolice - tu są piękne tereny do truchtania. Można zrobić wiele, wiele km po płaskim, samochody przejeżdżają sporadycznie, cisza, spokój, po prostu wspaniałe tereny.
Przy regularnym bieganiu waga szybko leci w dół, a metabolizm przyspiesza. Organizm działa, jak taka mała fabryka na pełnych obrotach :)
Niemozna biegac z taka nadwaga ;/ rozwalilabym sobie stawy a przy takiej nadwadze wstydze sie biegac na dworzu, do fitnes sie przyzwyczailam bo do tego sluzy:((

Poprostu mi wstyd i tyle XD


...
ODPOWIEDZ