Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Kluby fitness w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
Oni!cio?
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Anika1708 pisze:Info z ulotki:
Otwarcie 8września ( w tym dniu wstęp wolny).
Godziny otwarcia: siłownia 9-22
Zajęcia fitness: 9, 18-21 (co godz) - różne, m.in. Body Ball, Step, Spinning, Fat BUrner, itp
Info, że w dniu otwarcia można zostać członkiem klubu bez opłaty wpisowej (?)
Póki co cennika na ulotce brak, ale wszelkie info oraz rezerwacje pod nr tel: 58 736 44 36.
No to super ja od razu sie zapisze jezeli bedzie cos ciekawego w ofercie klubu i mam nadzieje od razu sobie pocwicze bede z samego rana.... pytanie jest ktos kto moze schudnal? bo na f-reda sa za darmo wskazowki jak to zrobic, a tam chyba trzeba bedzie placic
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Hmm.. swojego czasu chodząc na różne zajęcia (dance 4fun, fat burner, chi-ball, TBC) do Kanamy (3 razy w tyg przez ok2-3m-ce) udało mi się schudnąć ponad 20kg (była to "nadwyżka" pociążowa :) ) Tak więc wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem jest po prostu ćwiczyć regularnie przez dłuższy okres czasu.
Awatar użytkownika
Oni!cio?
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Anika1708 pisze:Hmm.. swojego czasu chodząc na różne zajęcia (dance 4fun, fat burner, chi-ball, TBC) do Kanamy (3 razy w tyg przez ok2-3m-ce) udało mi się schudnąć ponad 20kg (była to "nadwyżka" pociążowa :) ) Tak więc wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem jest po prostu ćwiczyć regularnie przez dłuższy okres czasu.
Mam nadzieje ze niebede jedyna ktora pojdzie tam schudnac :)
ja chodzilam na fitnes do kanamy ale drogi i nic mi niepomogl :( wrecz przeciwnie trzymajac diete przytylam, ale po silowni chudlam i czulam sie wspaniale... mam nadzieje ze oferta dietetyka bedzie tania ;]
dorotka
Forumowicz
77 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Oj chyba też będę tam częstym gościem, może nie o tyle aby schudnąć, ale żeby czuć się dobrze, a nie zawsze mam odwagę (ze względu na pogodę) pójść na rower :)
Godric
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Oni!cio* ty potrzebujesz fitnessu a nie siłowni :D
Bo tak z ciekawości zapytam > Co ty zamierzasz robić na siłce ?
wyciskać sztange na klate ? a może rzeźbić bica ? :D. Ja czegoś tu nie rozumiem, zresztą powyższe twoje wypowiedzi typu ze trzymałam dietę a i tak przytyłam są z lekka śmieszne.
Awatar użytkownika
Oni!cio?
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Godric pisze:Oni!cio* ty potrzebujesz fitnessu a nie siłowni :D
Bo tak z ciekawości zapytam > Co ty zamierzasz robić na siłce ?
wyciskać sztange na klate ? a może rzeźbić bica ? :D. Ja czegoś tu nie rozumiem, zresztą powyższe twoje wypowiedzi typu ze trzymałam dietę a i tak przytyłam są z lekka śmieszne.
smieszne bo co prawdziwe?
zreszta cwiczac na rowerku i na biezni i na silowych maszynach mam wieksze rezultaty niz po fitnesie ktory mi sie wcale nepodoba, przez cala godzine robi sie ciagle to samo, muzyka jest do bani i mam dola po tych cwiczeniach a fatburner wcale mi niepomagal
Wazylam 130 kg teraz 75 kg chyba sama wiem co mi pomagalo a co nie, a jezeli czytasz stereotypy z jakis kolorowych gazetech no to ...bardzo mi przykro..ciebie
A co to takie smieszne ? naprawde az tak zacofana/y
i tak niestety u mnie w rodzinie wszyscy maja ogromne predyspozycje do tycia ja niemoge zjesc normalnego chleba bo nastepnego dnia mam kg wiecej.. niestety niektorzy moga jesc wszystko i wygladac jak chude patyki a niektorzy chodz niewszyscy to wiedza niemoga jesc zadnych weglowodanow bo od razu tyja.. nienawidze takich ludzi ktorzy uwazaja ze skoro niemoga schudnac to znaczy ze jedza == Jestem na diecie od pieciu lat i niemoge schudnac, maqsz dobry metabolizm to super gratuluje ale prosze sie zemnie niesmiac bo juz dwie osoby smieja sie zemnie a ja tylko chce schudnac by juz sie niesmiali i nieobrazali mnie, narazie ;/
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Prosiłabym jednak o ograniczenie liczby postów, które nie dotyczą bezpośrednio informacji o nowym klubie fitness ;)
archel3
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

cieszy mnie to że będzie taki club w mojej dzielnicy, i nie będe musiał chodzić do muratu. Mam nadzieje że osoby tam uczęszczające będą miały kulture osobistą....no i licze na to że ktoś mi pomoże dobrać zestaw ćwiczeń
Godric
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

a jest stronka internetowa tego fitness clubu ? :)
Awatar użytkownika
Oni!cio?
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Godric pisze:a jest stronka internetowa tego fitness clubu ? :)
tak juz podawalam, strona ma zatwierdzenie i dzis powinna ruszyc
www.fitness-reda.pl

A wiec tak karnet na 10 wejsc NA SILOWNIE =120zl
pojedyncze wejscie 15zl
Karta klubowa nie ma zadnych rabatow nic jest to zwykla karta ktora sie podbija, ze sie bylo wiec lepiej ja kupcie jutro bo jest za darmo,a tak za taki papierek trzeba wydac 25 zl!!!

Ja wydam niestety okolo 200 zl na te silownie ;/ zastanawiam sie czy niebylo by taniej za urzedem miasta dojezdzac autobusem :(
Ale jutro poojdee sie spytac za ile jest dietetyk jednak to super sprawa miec go tak blisko
A na silownie bede chodzic 3 razy w tyg a w nd bede robic sobie w domu cwiczenia aerobowe ktore kiedys zapamietalam z fitnesu i zapisalam z fatburnera chociaz jak schudne z pewnoscia zainteresuje mnie joga, ktorej nigdzie niema
Godric
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Oni!cio? pisze: A wiec tak karnet na 10 wejsc NA SILOWNIE =120zl
pojedyncze wejscie 15zl
Karta klubowa nie ma zadnych rabatow nic jest to zwykla karta ktora sie podbija, ze sie bylo wiec lepiej ja kupcie jutro bo jest za darmo,a tak za taki papierek trzeba wydac 25 zl!!!
hahah, no to podziękował :D 10 wejść 120 zł !!! :( :(
Ale podejrzewałem że tak będzie, zainwestowali sporo kasy, całe to pomieszczenie plus pełno sprzętu więc musi się zwrócić.
A co do karty, to fajna karta klubowa, która nic nie daje :(
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

To F-reda ma konkurencyjne ceny!!! Tam karnet masz na cały miesiąc bez ograniczenia ilości wejść.
mariusz1892
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

siemka może ktoś ma namiary do tego klubu jakis fonik lub coś w tym stylu zastanawiam sie czy będzie można wchodzić tam na karte fitprofit :)
zrazik.wolowy
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

dorka04 pisze:To F-reda ma konkurencyjne ceny!!! Tam karnet masz na cały miesiąc bez ograniczenia ilości wejść.
No tak, ale w bardzo dużym stopniu jest to chwyt marketingowy.

W większości ludzie na siłownie chodzą 1-2 razy w tygodniu. W takim układzie ciężko jest wejść w ciągu miesiąca więcej niż 10x.

Zdarzają się oczywiście osobnicy spędzający na siłowni całe dnie, ale wyjątki są od każdej reguły ;)

Klientela, która stanowi główne źródło dochodu dla klubu to osoby chodzące regularnie przez dłuższy okres właśnie 1-2 razy w tygodniu.
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ja tam myślę, że 2x w tygodniu to minimum jeśli ktoś chce cokolwiek osiągnąć ;) 120zł za 10 wejśc to zdecydowana przesada, nie wróżę tam tłumów. Powinni dać za te 120zł nieograniczoną liczbę wejść.

Ja zrobiłem w wakacje siłkę sobie w piwnicy, wyszło mnie ze wszystkim nie więcej niż 500zł (sporo rzeczy pospawanych przez kolegę) i mogę sobie w kapciach pójść ;) pzdr!
ODPOWIEDZ