Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Kluby fitness w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
zrazik.wolowy
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Wszystko zależy od targetu ;) Może te 39,5 to przewidywana średnia wieku klientów ;)

Jeżeli produkt jakim jest siłka kierowany jest do osób młodych bez zobowiązań, które mogą sobie pozwolić na spędzenie całego tygodnia na siłowni (i będzie im się chciało tak miesiąc w miesiąc ;) ) to ok dla nich 10 wejść w miesiącu to będzie za mało.

Ja jednak podejrzewam, że w większości z siłowni (nie fitnessu) będą korzystać osoby, które wygospodarują na to nie więcej niż 2x w tygodniu. 2x4tygodnie=8 wejść. Nawet one nie dadzą rady wykorzystać karnetu w ciągu miesiąca.

Nie mówię o cenie, a tylko się czepiam tej nieograniczonej liczby wejść. To jest marketing w czystej postaci.

Mamy w pracy kart benefitu. Pracuję wśród młodych i aktywnych fizycznie ludzi. Ci którzy korzystają z siłowni regularnie więcej niż 2x w tygodniu (mimo, że nic za to nie płacą) to jest 0,000001% ogółu.

Co do cen, to faktycznie trochę wysokie - 15 zeta za wejście bez karnetu :roll:
doktor.t
Bywalec
153 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

dorka04 pisze:To F-reda ma konkurencyjne ceny!!! Tam karnet masz na cały miesiąc bez ograniczenia ilości wejść.
To zależy też od klienteli do której kierowana jest oferta. F-reda głównie bazuje na ludziach z roczników lat 80/90 a 39 i pół jak pewnie przypuszcza zrazik będzie kierowany do ludzi o średniej wieku 30 pare-40 i bedzie to miejsce moze bardziej luksusowe...
zrazik.wolowy
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

a i jeszcze jedna rzecz:

1 wejście = 1 godzina, czy 1 wejście = siedzę tak długo aż mnie wywalą?
Agamtb

13 lat temu

zrazik.wolowy pisze:a i jeszcze jedna rzecz:

1 wejście = 1 godzina, czy 1 wejście = siedzę tak długo aż mnie wywalą?
Właśnie o to samo miałam zapytać :)

Jeśli 1 wejście oznacza spędzenie tam nieograniczonej ilości czasu (np. skorzystanie z zajęć z instruktorem + siłownia + np. bieżnia, czy coś tam) to 120 zł wydaje mi się rozsądną ceną. O ile oczywiście nie trzeba wykorzystać takiego karnetu w miesiąc....

Jaki sens ma karta klubowa, skoro nic bonusowego nie oferuje?
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

A zniżka dla emerytów jest czy niema.
zrazik.wolowy
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Agamtb pisze:120 zł wydaje mi się rozsądną ceną. O ile oczywiście nie trzeba wykorzystać takiego karnetu w miesiąc....
Na pewnym innym forum ;) zostało napisane, że karnety 100 zł za 10 wejść ważne 30 dni.

Trochę to takie gdybanie i wystarczy poczekać z dzień-dwa, ale co tam :)
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

zapisałam się na zajęcia fitnesu zobaczymy jakie będą instruktorki .... jak na razie cenny wysokie tzn wysokie jak na Redę ponieważ zajęcia z fitnesu za godzinę 12 zł, karnet 10 wejśc 100zł i porażka brak karnetów open na fitness!!! Zobaczymy jak będzie najwyżej wrócę do Milo :D
mariusz1892
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

hey kto mi powie czy w silowni 39 i pol bedzie mozna chodzic na karnetach fit profit i benefit
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2869 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

mariusz1892 pisze:hey kto mi powie czy w silowni 39 i pol bedzie mozna chodzic na karnetach fit profit i benefit
Hmm.. a nie można zadzwonić do nich lub wysłać maila, by się dowiedzieć? Tak chyba najprościej?
Godric
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

mariusz1892 pisze:hey kto mi powie czy w silowni 39 i pol bedzie mozna chodzic na karnetach fit profit i benefit
hehe widzę że ktoś myśli ze będzie na jakichś innych karnetach for free cwiczyć ,

raczej odpowiedzi można się domyśleć > NIE
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

To wcale nie jest takie jednoznaczne. Wiele klubów czy siłowni honoruje różnego rodzaju karty członkowskie.
teri
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Wyjaśniam wszelkie wątpliwości
Karnet na siłownie to karnet open bez limitów czasowych i wejściowych :D kosztuje 120 zł
zaś karty fit profit i benefit też będziemy honorować ale dajcie jeszcze trochę czasu :(
Awatar użytkownika
Oni!cio?
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

dorka04 pisze:To F-reda ma konkurencyjne ceny!!! Tam karnet masz na cały miesiąc bez ograniczenia ilości wejść.
No tylko ja na piechote mamdo niej 40 minut, a z pracy jade 45 wiec bylabym tam wieczorem niemam auta ani roweru
Awatar użytkownika
Oni!cio?
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

zrazik.wolowy pisze:Wszystko zależy od targetu ;) Może te 39,5 to przewidywana średnia wieku klientów ;)

Jeżeli produkt jakim jest siłka kierowany jest do osób młodych bez zobowiązań, które mogą sobie pozwolić na spędzenie całego tygodnia na siłowni (i będzie im się chciało tak miesiąc w miesiąc ;) ) to ok dla nich 10 wejść w miesiącu to będzie za mało.

Ja jednak podejrzewam, że w większości z siłowni (nie fitnessu) będą korzystać osoby, które wygospodarują na to nie więcej niż 2x w tygodniu. 2x4tygodnie=8 wejść. Nawet one nie dadzą rady wykorzystać karnetu w ciągu miesiąca.

Nie mówię o cenie, a tylko się czepiam tej nieograniczonej liczby wejść. To jest marketing w czystej postaci.

Mamy w pracy kart benefitu. Pracuję wśród młodych i aktywnych fizycznie ludzi. Ci którzy korzystają z siłowni regularnie więcej niż 2x w tygodniu (mimo, że nic za to nie płacą) to jest 0,000001% ogółu.

Co do cen, to faktycznie trochę wysokie - 15 zeta za wejście bez karnetu :roll:
ojj mylisz sie bo ja chce chodzic 12 razy w miesiacu i niestety musze dokupywac karnet
Awatar użytkownika
Oni!cio?
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

teri pisze:Wyjaśniam wszelkie wątpliwości
Karnet na siłownie to karnet open bez limitów czasowych i wejściowych :D kosztuje 120 zł
zaś karty fit profit i benefit też będziemy honorować ale dajcie jeszcze trochę czasu :(
ja kupilam za 120 zl i mam tylko 10 wejsc ;/
ODPOWIEDZ