Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Kluby fitness w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Byłam na zajęciach fitness body ball instruktorka Monika ... powiem tak sprzęt bardzo dobry ... z instruktorką trochę gorzej nie będę do niej chodziła musi się jeszcze pod szkolić, ale są inne zajęcia z innymi instruktorkami u których na zajęciach już bywałam więc myślę, że będzie pozytywnie;-)... mam nadzieję że w przyszłości zrobią karnety open na fitness;-)
kopapika
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Potwierdzam, zajecia porażka, sztywne do potegi. A poza tym klub poki co to tylko dobry sprzet.
teri
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Oni!Cio? Chyba coś Ci się pomyliło , zapewniam że jeżeli kupiłaś karnet na siłownie za 120 zł to masz karnet open wchodzisz kiedy chcesz i ile chcesz bez ograniczeń czasowych, tzn. Możesz być każdego dnia :D
Godric
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

teri pisze:Oni!Cio? Chyba coś Ci się pomyliło , zapewniam że jeżeli kupiłaś karnet na siłownie za 120 zł to masz karnet open wchodzisz kiedy chcesz i ile chcesz bez ograniczeń czasowych, tzn. Możesz być każdego dnia :D
Ja mam pytanie, karnet za 120 bez ograniczeń czasowych ok, 7 dni tygodniu, ale jakeis ograniczenie musi być, ile ważny ten karnet ? miesiąc ?
zrazik.wolowy
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Oni!cio? pisze:ojj mylisz sie bo ja chce chodzic 12 razy w miesiacu i niestety musze dokupywac karnet
podziwiam entuzjazm i życzę wytrwałości ;) , ale pochwal się za 3-4 m-ce co wyszło z Twoich planów ;)
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

ja kupiłam karnet ale na fitness a nie na siłownie;-).... ja na fitnes chodzę cztery razy w tygodniu po dwie godziny i nie możliwość zakupu karnetu open na fitness jest porażką ... mam nadzieję że to się szybko zmieni;-).. jeśli nie to poszukam czegoś innego od stycznia w nowym hotelu Wasko ma powstać sala do fitnesu więc będzie alternatywa;-)
glucha
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Witam, mam zamiar skorzystać z fitnessu w klubie 39,5 Niestety nie byłam na dniu otwartym. Czy koleżanki mogą mi polecić jakieś zajęcia? Na fitness chodzę już ponad rok trzy razy w tygodniu więc zależy mi na intensywnych zajęciach. Czekam na opinie i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Oni!cio?
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

teri pisze:Oni!Cio? Chyba coś Ci się pomyliło , zapewniam że jeżeli kupiłaś karnet na siłownie za 120 zł to masz karnet open wchodzisz kiedy chcesz i ile chcesz bez ograniczeń czasowych, tzn. Możesz być każdego dnia :D
Kurcze naprawde?! bo ta babka w recepcji mowila mi zupelnie co innego, przez telefon tez, a jak sie pytalam o dietetyka trzy razy to trzy razu mi mowila do ktorej maja otwarte ;/

Kurde niedorozwiniete jakies te babki tam, dzieki za informacje !!
Ja bym bardzo chciala isc na salse bardzo ;]


1. Proszę nikogo na forum nie obrażać, szczególnie jeśli nie jest tu obecny i nie może sie bronić.
2. Proszę również nie pisać posta pod postem, tylko korzystać opcji edycji.
aisne
Awatar użytkownika
Oni!cio?
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Aga85 pisze:ja kupiłam karnet ale na fitness a nie na siłownie;-).... ja na fitnes chodzę cztery razy w tygodniu po dwie godziny i nie możliwość zakupu karnetu open na fitness jest porażką ... mam nadzieję że to się szybko zmieni;-).. jeśli nie to poszukam czegoś innego od stycznia w nowym hotelu Wasko ma powstać sala do fitnesu więc będzie alternatywa;-)
Ja bym wolala basenik :)
teri
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Co do dietetyka to pracujemy nad tym :D Najprawdopodobniej w któryś dzień zrobimy spotkanie (pogadanki z dietetykiem) :D
Lea
Ja tu zaglądam
29 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Właściwie wesżłam na forum,ponieważ szukałam informacji o fitness,zanim klub 39 i pół został otwarty a że jestem po pierwszych zajęciach podzielę sie opinią.Miejsce super,trochęjeszcze pachnie nowością ale dla tych co chcą ćwiczyć będzie to fajne miejsce spotkań.Byłam w środę u p.Moniki i niestety faktycznie prowadząca myliła sie i zajęcia nie spodobały sie wielu Paniom.Ale to początek i uważam,że trzeba dać szansę dziewczynie.Podobnie jak moje partnerki chodziłam do Kalamy i Milo i tamte zajecia zachwycały.Wiem,ze instruktorki z Milo będą tutaj też,wieć jest OK.Polecam stretching i piłki a z tego co słysząłam spininnig był super.Oby wszystkim starczyło zapału!!!
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Wczoraj byłam na spinning'u i rewelacja super instruktorka zajęcia w fajnym klimacie;-)... dziś idę na salsę więc też zdam relacje wcześniej chodziłam na zajęcia z salsy do the salsa king w Gdyni więc będę wymagała od tej instruktorki mam nadzieję,że i ona się sprawdzi;-)
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

A jak siłownia, był ktoś? jest tam jakaś salka z matami na podłodze?? Czy jest tam jakiś trener dostępny przez cały czas otwarcia dla ćwiczących?

Aha i cyz na forum jest jakaś osoba z tego klubu (właściciel, organizator)? :)

Pozdrawiam!! :)
Tuli
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Lea pisze:Byłam w środę u p.Moniki i niestety faktycznie prowadząca myliła sie i zajęcia nie spodobały sie wielu Paniom.Ale to początek i uważam,że trzeba dać szansę dziewczynie.!
ja też byłam w środę na zajęciach u Moniki - HI-LO -i było suuper i wesoło :)
wczoraj HI-LO też było i była pełna sala
pamiętajcie, że są dwie prowadzące Moniki - piłeczki i choreografia
zrazik.wolowy
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Maximreality pisze:jest tam jakaś salka z matami na podłodze??
to od was ktoś grapla chciał tam robić?
ODPOWIEDZ