Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Kluby fitness w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Byłam na Salsie instruktorka jest mega ma na imie Basia profesjonalista w kazdym calu prowadzi tez inne zejcia polecam!!!

I nadal podkreślam to, iz nie ma karnetów open pierwszy raz spotykam się z czymś takim w klubie fitness !!!
Godric
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ja bym chodził na siłkę gdyby było full open za 80zł a nie 120 zł :/
120 na 30 dni to imo drogo, zakładając ze będziemy 3 razy w tygodniu czyli 12 razy w m-cu , daje nam to 120/12 > 10 zł !

za 80 zł jest niestety karnet w bardzo niekorzystnych warunkach pon-piatek do godz 15:00 :/

a terraazz to co tygryski lubią najbardziej czyli siłownia i jej wyposażenie :] >

no wiadomo że na plus , to duża przestrzeń 3 oddzielne duże pomieszczenia, wszystko nowiutkie, 3 wporzo tv zawieszone w kazdym pomieszczeniu robia tez fajne wrażenie,
profesjonalne bieżnie, rowerki, spory zestaw hantli, ciężarów.
Wady jednak to brak wielofunkcyjnego atlasa a zamiast tego pełno mini atlasików na wszystkie partie -_-
jeden gryf, 2 ławeczki do tego gryfa ale bez regulacji wysokości zrobione na stałe ze skosem górnym i prosta -_-
a jakbym chciał wyciskać ze skosem dolnym? -_-
brak wyciągu na bicepsa i tricepsa, brak wspomagania do robienia skłonów typu drabinka lub jakaś ławeczka skośna, no to tyle takich poważnych wad, ale być może jakiś dodatkowy sprzęt będzie. Pozdro
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Aga85 pisze:Byłam na Salsie instruktorka jest mega ma na imie Basia profesjonalista w kazdym calu prowadzi tez inne zejcia polecam!!!

Czy wybierając się na Salsę trzeba mieć już jakieś "podstawy"? Jestem mega początkującą w tym zakresie i nie wiem, czy jak wybiorę się na zajęcia, to nadążę za resztą?? :/
Anika
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

na salsie wszystkie zaczynamy od podstaw instruktorka bardzo dobrze tlumaczy kazdy krok .. poprostu trzeba przyjsc naprawde warto;-)
Lea
Ja tu zaglądam
29 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ja też byłam na salsie i bardzo mi się podobało.Zaczynałyśmy od prostych układów i było dużo Pań,które uczyły się pierwszych kroków.Anika nie musisz mieć wiec nawet podstaw.Tak się starały,że poty z nas leciały.Trochę w sali było duszno ale może kwestia że wczoraj był ciepły dzień.A instruktorka?Wulkan energii a do tego bardzo sympatyczna,jak dla mnie to oby więcej takich instruktorek było.
Awatar użytkownika
madzios
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Dziewczyny doradźcie proszę...Jakie zajęcia powinna wybrać na początek osoba zupełnie początkująca (nie chodziłam nigdy na takie zajęcia) bez kondycji, nierozciągnięta, ale bez problemu z nadwagą (a niektórzy twierdzą, że z wręcz odwrotnym ;). Czytam opisy ćwiczeń na stronie tego nowego klubu, bo chciałabym w końcu ruszyć tyłek sprzed komputera i popracować nad kondycją i mięśniami, ale nie mam pojęcia co dla mnie będzie odpowiednie... z góry dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam!!!
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Dzięki Aga85 i Lea - mam nadzieję, że już w przyszły piątek uda mi się zawitać na zajęciach :)
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Anika zapisz sie już dziś bo na Salse bardzo duzo Pań chodzi;-)

Madzios wazne jest aby trafić do dobrej instruktorki taka ktora nauczy Cię poprawnie robić kroki. Najlepiej udaj się na zajęcia do Basi np. na TBC. Body Ball by były dobre na pierwszy raz ale nie stety nie u instruktorki Moniki robi zbyt dużo błędów technicznych i osoba która nie ma pjęcia o tym jak poprawnie wykonywać kroki może szybko uszkodzić sobie stawy kolanowe ;-) Instruktorka Kinga też jest dobra i wykonuje wszystko poprawnie do niej warto isc na streching;-)
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

zrazik.wolowy pisze:
Maximreality pisze:jest tam jakaś salka z matami na podłodze??
to od was ktoś grapla chciał tam robić?
Jakby byli chętni (a myśle, że by byli) to czemu nie :P Pytanie czy jest salka z matami, jak duża i za ile ;)
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

dziewczyny, a czy ktoś z Was był na Fat Burnerze?? Instruktorka jest ok??
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Fata podobno prowadzi Kinga ja chodziła do niej do innego klubu i nie podobało mi sie bo było wolno za wolno jak na fata , ale podobno teraz ona sie wyrobiła i jest spoko wiec trzeba to sprawdzic a jak ktos sprawdzi niech pisze;-)
Tuli
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

madzios pisze:Jakie zajęcia powinna wybrać na początek osoba zupełnie początkująca (nie chodziłam nigdy na takie zajęcia) ........... i popracować nad kondycją i mięśniami, ale nie mam pojęcia co dla mnie będzie odpowiednie... z góry dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam!!!
ja uważam, że jeżeli chciałabyś popracować jak piszesz nad kondycją i mięsniami to dobre będą zajęcia wzmacniające Body Shape, proste łatwe i przyjemne, a kształtują ładnie sylwetkę i mięsnie, nie trzeba mieć wielkich podstaw bo rozgrzewka jest w miarę prosta, a potem się ćwiczy :) brzuszki posladki uda itp :)
Awatar użytkownika
madzios
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Aga85, Tuli, dziękuję Wam bardzo za podpowiedzi ;) Może się kiedyś spotkamy na jakichś zajęciach:) Pozdrawiam!
Tuli
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

wczoraj byłam na Body Shape u p. Moniki (wtorkowe zajęcia)
jestem zadowolona bo - wszystko od początku super tłumaczyła, pokazywała jak dobrze technicznie wykonywać ćwiczenia, każdemu poświęciła czas i wydaje mi się, że naprawdę się starała. polecam :)
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

ja byłam na FAT Burnet wczoraj u Kingi zjęcia wykonywane poprawie techniczne ale jak dla mnie za wolno i za prosty układ być może dla tego, że dużo pań dopiero zaczyna, polecam te zajęcia dla początkujących;-)
ODPOWIEDZ