Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Kluby fitness w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Lea
Ja tu zaglądam
29 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Hi lo super,ogólnie ja z zajęc jestem wszystkich zadowolona,polecam salsę i step.
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Pojawiły się nowe ceny karnetów ... jakoś to dziwnie wygląda mogli by zrobić rabat przy zakupie 20 wejść a nie pozostawiają taką samą cenę a tylko poszerzyli termin ważności. 20 wejść i tak się wykorzysta w przez 30 dni wiec mogli by zrobić opcje dla kobiet aktywniejszych, ale nie stety ten klub o takich nie myśli .... Co myślicie o nowej ofercie (karnety)?
Lea
Ja tu zaglądam
29 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ja chyba inaczej zrozumiałam że te karnety bedą wyglądać,albo mi Pani źle wytłumaczyła albo ja źle zrozumiałam.Kurcze muszę się innej zapytać w recepcji.A z którą rozmawiałaś?
ASIX
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

DROGIE DZIEWCZYNY, NIE POLECAM 39 I PÓŁ, KARNET MOŻE I W DOBREJ CENIE, 10 WEJŚĆ - 100 ZŁ, ALE ZA KARTĘ CZŁONKOWSKĄ PŁACISZ 25 ZŁ- JAKIŚ ABSURD, PANIE W RECEPCJI SAME NIE WIEDZĄ JAK POWINNO TO DZIAŁAĆ-2 DO JEDNEJ SPRAWY. DO SALI NA ĆWICZENIA TRZEBA CZEKAĆ NA DWORZU AŻ POPRZEDNIA GRUPA SKOŃCZY ĆWICZYĆ-ZIMĄ WSPÓŁCZUJĘ STOJĄCYM. SALA BARDZO MAŁA JAK NA TAKĄ ILOŚĆ JAKA BYŁA, CHYBA ZE 12 OSÓB,A SZATNIA-WSTYD-2MX2M,NIE MA NAWET JAK TAM WEJŚĆ. KTOŚ OTWORZYŁ COŚ CZEGO DO KOŃCA NIE PRZEMYŚLAŁ.

Moderator: Proszę nie używać wielkich liter (wciśnięty Caps-Lock)!
ASIX
Tuli
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

zgadzam się z Tobą, bo nie zgodzić się nie można.... mała sala fitness i mała przebieralnia, i czekanie na zewnątrz....
ale myslę, że do wszystkiego potrzebne jest dobre nastawienie :) :) :)
ja wychodzę na zajęcia tak, żeby nie czekać, minimum do przebrania, na zajęciach nie ma więcej jak 12 osób - przecież są limity przy zapisach...
więc o co chodzi? :)
jak ktoś chce poćwiczyć, poruszać się, to na pewno znajdzie w tym same pozytywy :) :)
a takimi są na przykład suuuuuperrr instruktorki i fajna zabawa :) :) :)
spróbuj raz jeszcze z pozytywnym nastawieniem, może zmienisz zdanie :) :)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Co prawda nie chodzę na fitness, ale co nieco o tym słyszałem. I szczerze mówiąc nie dziwi mnie, że jedne kluby fitness są zamykane i otwierane są kolejne.

Po pierwsze, zapotrzebowanie jest duże. Niestety, właściciele klubów chcąc to maksymalnie wykorzystać, wpuszczają do małych sal zbyt wielu uczestników. Efekt jest taki, że w pewnym momencie niezadowoleni klienci rezygnują, zła opinia się rozchodzi, a interes jest zamykany.

Proponował bym zatem, by nie zachęcać klientów do zmiany nastawienia, tylko zachęcać właścicieli do poprawy warunków ćwiczeń. Mam dziwne przeczucie, że obie strony wyjdą na tym lepiej ;)
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Tuli pisze:na zajęciach nie ma więcej jak 12 osób - przecież są limity przy zapisach...
więc o co chodzi? :)
O to chodzi, że nie zawsze te limity są respektowane. Na początku chodziłam do tego klubu na zajęcia 2 razy w tygodniu, teraz chodzę tylko w ten mniej popularny dzień, bo mam dosyć zajęć, na których jest 18 osób (tak, dokładnie, 18 ) i nie można nawet spokojnie zrobić skłonu, żeby się komuś nie władować... wiadomo gdzie :].

Taki sam problem był w Kanamie i ja w końcu zrezygnowałam z przychodzenia. Jak wiemy Kanama już nie istnieje i właściciele 39 powinni to wziąć sobie do serca.
ASIX pisze:(...) ALE ZA KARTĘ CZŁONKOWSKĄ PŁACISZ 25 ZŁ- JAKIŚ ABSURD
Już wcześniej pisałam o tym, że dziwi mnie brak informacji o koszcie karty na stronie internetowej klubu. I ta informacja wciąż się nie pojawiła, mimo iż pracownicy klubu wiedzą, jak bardzo osoby kupujące karnet są zaskoczone dodatkowym kosztem (sama byłam świadkiem, jak jedna pani zrezygnowała, bo po prostu wzięła ze sobą tylko tyle pieniędzy ile potrzebne jest na karnet). Zrobienie małego dopisku w cenniku nie jest chyba takim problemem? (Swoją drogą - dziwi mnie też trochę tak wysoki koszt karty, skoro są na niej umieszczone reklamy. Ale cóż, ja się nie znam :])

Podsumowując: co z tego, że same zajęcia są świetne, jeżeli klub zraża do przychodzenia na nie?
Tuli
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

aisne pisze:, bo mam dosyć zajęć, na których jest 18 osób (tak, dokładnie, 18 ) i nie można nawet spokojnie zrobić skłonu, żeby się komuś nie władować... wiadomo gdzie :].
18? ? ? :shock:
no to rzeczywiście szok! masz rację!

ja chodzę na BS i na hi-lo i takich sytuacji nie ma, naprawdę,
najwięcej nas było chyba właśnie 12...
inosolan
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Mnie właśnie zraziła ilość osób na zajęciach. Chodziłam na boks ale na ostatnich zajęciach na których byłam było tyle osób, że ciężko było się ruszyć a co dopiero nogę podnieść.
Więc co z tego że zajęcia były naprawdę super, prowadząca również skoro miejsca było za mało do ćwiczeń. Takie zajęcia dla mnie nie mają sensu a szkoda bo sama forma zajęć bardzo mi się podobała.
Tuli
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

no to rzeczywiście pechowo jakoś tak trafiłyście..........
ja byłam wczoraj na hi-lo - niezła harówka heheh
a osób było 10 (specjalnie sobie policzyłam :) :) )
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Zgadzam się z krytycznymi opiniami powyżej - kwestia szatni, to jakaś porażka, wejście do szatni przez salę ćwiczeń - hmm, a gdzie tu kwestia zmiennego obuwia, szczególnie zimą, gdy będzie śnieg/ błoto pośniegowe, itd- będziemy zmieniać je na dworzu? Jeśli chodzi o ilość osób, to jak byłam na BS było nas 14, ale Pani prowadząca powiedziała, że "spoko, poradzimy sobie, bo ostatnio było osób więcej". Karta członkowska, która nic nie daje?? - wolę kupować pojedyncze wejścia, wcale nie ma jakiejś wielkiej różnicy cenowej. A jak tak dalej pójdzie, to rzeczywiście coraz więcej osób może się zniechęcić i rezygnować. Moja koleżanka mimo, że 39.5 jest "pod nosem" woli dojeżdżać na fitness do Faltomu, gdzie karnet jest ważny 2m-ce, cena za 10 wejść to 60zł, sala dużo większa, itd, itp.. Powiem szczerze, że czekałam na otwarcie tego super fitness klubu, którym miał być 39.5, ale lekko się rozczarowałam :(
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Anika1708 pisze:Moja koleżanka mimo, że 39.5 jest "pod nosem" woli dojeżdżać na fitness do Faltomu, gdzie karnet jest ważny 2m-ce, cena za 10 wejść to 60zł, sala dużo większa, itd, itp.. Powiem szczerze, że czekałam na otwarcie tego super fitness klubu, którym miał być 39.5, ale lekko się rozczarowałam :(
Faktycznie, nie sądziłam, że w Faltomie jest tak tanio. Nawet bez karnetu cena za godzinę zajęć to 8 zł :].

Ciekawa jestem hotelu Wasko w Redzie, z ich strony wynika że w zimie mają otworzyć centrum Wellness & SPA z zajęciami fitness...
Monis
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Hej!
Zarejestrowałam się na forum, żeby poszukać informacji dotyczących klubu fitness w Redzie. Do tej pory uczęszczałam na zajęcia do Gdańska, jednak stało się to dla mnie pewnym utrudnieniem.
Szkoda, że w tym nowym klubie nie ma karnetu open na fitness... Wypróbuję chyba pojedyncze zajęcia i zobaczymy czy przypadną mi do gustu :P
Ostatnio też dotarłam do informacji dotyczącej fitnessu i aquaaerobicu w hotelu Wasko. Ciekawa jestem jaka będzie cena tej przyjemności, dowiadywał się ktoś może? Szkoda, że otwarcie dopiero w styczniu.
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

ja tez się zastanawiam nad Faltomem ceny w 39 i pół to masakra ..... i ilośc osón na sali też mnie męczy na niektóych zjaęciach jedne wpada na drugiego ......
teri
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Witam! Mam pytanie na których zajęciach jest takie przepełnienie?
ODPOWIEDZ