Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Kluby fitness w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Na poniedziałkowej jodze.
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Warto zapoznać się z cennikiem, bo są jakieś zmiany. Mam nadzieję, że w większości korzystne, w przypadku jogi niestety nie.

Ale przynajmniej umieszczono w cenniku dopisek o wpisowym...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Może ktoś czyta forum :)
Agamtb

13 lat temu

Dorma pisze:Może ktoś czyta forum :)
Czyta, czyta.

Cennik mnie jednak nie przekonał, tym bardziej, że planuję korzystać z zajęć tylko 1 raz w tygodniu, ale dodatkowo chodzić na basen i do sauny.

Wybrałam się do fitness clubu do Wejherowa - www.studiosunlight.pl
Karnet na 8 wejść (+ siłownia gratis) = 50 zł, a ważny jest 2 miesiące.
Jest sauna infrared!!!! 3 zł za 10 min :) Osobiście polecam ją znacznie bardziej niż suchą, nie mówiąc o parowej...

Basen wybrałam sobie w Rumi. Jeszcze nie byłam, ale karnet kosztuje 74 zł, obejmuje 10 wejść (po 45 min.) i nie jest imienny, co mnie bardzo cieszy. No i do wykorzystania w 2 miesiące.

Podsumowując... Korzystając raz w tygodniu z zajęć fitness, sesji w saunie (30min.) i basenu, miesięcznie będzie mnie to kosztowało około 90 zł. Całkiem miło.
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Agamtb popieram , też będę musiałam zrezygnować z 39 i pół, wychodzę karnet do konca i będę śmigała do Faltomu (10 wejść =60zł) już sporo Pań się tam przeniosło i sobie chwalą trochę szkoda bo pomimo nie dogoności jakimi była szatnia (aż dziewne że sanepid wydał na takie coś zgodę), to nie które instruktorki są naprawdę dobre;-)....

mam nadzieję, że nie bawem hotel Wasko zaoferuje podobne ceny do Faltomu, i będę miała znów blisko na fitnes;-)
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Aga85 pisze:Agamtb popieram , też będę musiałam zrezygnować z 39 i pół, wychodzę karnet do konca i będę śmigała do Faltomu (10 wejść =60zł) już sporo Pań się tam przeniosło i sobie chwalą
No właśnie ja w poniedziałek idę wypróbować Faltom, ceny są bardzo zachęcające... Choć zdziwiło mnie trochę, że nie ma zapisów na zajęcia - z jednej strony fajnie, bo można sobie przyjść spontanicznie :P, z drugiej strony mam nadzieję, że nie będzie problemu ze zbyt dużą liczba osób na zajęciach...
Agamtb

13 lat temu

aisne pisze:No właśnie ja w poniedziałek idę wypróbować Faltom, ceny są bardzo zachęcające...
Napisz potem jak wrażenia. Fakt, ceny są bardzo zachęcające :)
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Agamtb pisze: Napisz potem jak wrażenia. Fakt, ceny są bardzo zachęcające :)
Niestety pierwsze wrażenie negatywne :/. Okazało się, że rozpiska zajęć umieszczona na stronie internetowej jest nieaktualna, pojechałam na marne... Czy ktoś ma może aktualną rozpiskę? Bo musiałam od razu wyjść, żeby szybko wrócić do domu i nie zdążyłam spisać na miejscu...
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Myślę, że możesz zadzwonić do faltomu i przez telefon podadzą Ci kiedy jakie są zajęcia.
Lea
Ja tu zaglądam
29 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Widzę,że większość z Was przeniosła się do Faltomu.Szkoda,bo nie widzę znajomych twarzy!A towarzystwo ważna rzecz:)))
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Anika1708 pisze:Myślę, że możesz zadzwonić do faltomu i przez telefon podadzą Ci kiedy jakie są zajęcia.
Tak też zrobiłam. Nie mogłam się na początku dodzwonić, ale w końcu udało się - Pani nie za bardzo potrafiła wymówić nazwy zajęć :P, więc nie chciałam jej męczyć, poprosiłam tylko o dzisiejsze i jak dziś pojadę to spiszę. Niestety przy okazji dowiedziałam się, że te 60 zł za karnet to była tylko promocja, teraz jest 70. No ale to i tak nie tak źle ;)
zrazik.wolowy
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

I tym sposobem fitness 39,5 napędził klientów Faltomowi ;) a wiecie czy już benefit jest w 39,5?

edit: byłem dziś, benefit od 1.11 ;) podobno na siłownie open, nie wiem jak z fitnessem.
teri
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Tak zgadza się od listopada będzie Benefit :D :D :D
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

No to dzisiaj się udało i mogę coś powiedzieć o fitnessie w Faltomie ;). Zajęcia (dziś Body Sculp) świetne, są maty, piłki, hantle, entuzjastyczna prowadząca... Pierwszy raz byłam też na fitnessie na którym jest kula dyskotekowa :lol:. Co ważne, zarówno sala, jak i szatnia są większe niż w 39,5. Nie ma też wpisowego :]. Podsumowując, podobało mi się ;).
katarzyna
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

czy na stepie tez jest taki tłok w 39,5? az sie nie chce wierzyc ze trzeba czekac na zewnątrz??!
ODPOWIEDZ