Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Kluby fitness w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
kanika
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

co sądzicie oklubie fitness na semeko? bo zastanawiam się nad wybraniem się tam:)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Słyszałam tylko, że podobno jest tam drogo..
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Drogo lepiej chodzic do szkol
Ja chodzilam do szkoly nr 2 bylo super niezly wycisk:)
I co najwazniejsze tanio:)
kanika
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

tanio nie znaczy lepiej. Wole wydać troszke więcej i wiedzieć, ze instruktor nie robi mi krzywdy i zna sie na tym, co robi. Też chodziłam do szkół i nie chce mi sie nosić swojej maty, itd. Po prostu chce wiedzieć, czy warto wybrać akurat ten klub, czy instruktorki są wykwalifikowane, sprzęt dobry, itd. czy moze lepiej wybrać się gdzieś do trójmiasta. Czekam na dalsze odp:)
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Czy ktoś wie coś jeszcze na temat tego fitnessu? Ceny znam, więc chodzi mi raczej o rzeczy takie jak warunki, ilość osób i ogólny "wycisk";) itd.
wow186
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

A ja tam za nim stoje nikt tam pewnie z wypowiadajacych nie był a ja tak i strasznie mi się podobało świetne instruktorki i atmosfera :)
kanika
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

byłam i moge szczerze polecić:) fajna atmosfera, śliczny wystrój, dobry sprzęt i przesympatyczne prowadzące:)
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Od stycznia mial byc fitnes na moksir i co nie ma znow cos naobiecywali i nie wyszlo a podobno sale pod tym katem przygotowali
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Od stycznia mial byc fitnes na moksir i co nie ma znow cos naobiecywali i nie wyszlo a podobno sale pod tym katem przygotowali
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

W klubie fitnes na Semeko jest drogo 200zl za karnet open gdzie w gdansku za 130 zl ma sie taki karnet plus sauna taka mala Reda a tak sie cenia brak konkurencji robi swoje
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Własnie o to chodzi ,że jest mała i dlatego z braku konkurencji tak jest..
misia_1985x
Znam to forum
84 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

witam, na fitness na osiedlu semeko chodze juz od ponad poł roku. jestem bardzo zadowolona - profesjonalne instruktorki, fajnie dobrane zajęcia, miła atmosfera. Sprzęt jakim klub dysponuje to stepy, hantelki, piłki małe i duże. dodatkowo każda pani nie musi brać własnej maty, gdyż klub zapewnia jedną dla każdej pani na zajęciach. nie mozna tylko zapomniec o wlasnym reczniu ale to tez nie problem bo zawsze mozna wypozyczyc jeden.

szczerze polecam , praktycznie same plusy. minus tylko jeden - cena... ale naprawde watro się wybrać

p.s - czy może ktoś był w nowym fitness klubie na ul. puckiej? zamierzam sie tam wybrac w przyszlym tyg. ale moze ktoś z Was już moze cos powiedzieć o tym miejscu?
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Jest na forum cały wątek o siłowni na Puckiej u Maximusa:)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Właśnie.. to siłownia a nie fitness.. To spora różnica
misia_1985x
Znam to forum
84 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

a dzieki znalazłam. coz na reklamie obok pisze fitness club, siłownia wiec sie tym posugerowałam. a nazwa "wyginam smiało ciało" na ulotce tez nie wskazuje na cos konkretnego. w kazdym badz razie dzieki za info. jutro sie tam przejade.
ODPOWIEDZ