Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Kluby fitness w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Tuli
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

jak za prosty układ i za wolno - to wpadnij w czwartek na hi-lo do Moniki - szybko i energicznie heheh
wczoraj byłam i polecam :) sporo pań było, ale fajna zabawa była :)

a któraś z was była już na tych ćwiczeniach kształtowania sylwetki przy bólach kręgosłupa? co to? jak to wygląda? tylko ćwiczenia są?
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Wiem wiem ze Monika super prowadzi ale w czwartki chodze na spinning i po tym juz jestem wykonczona;-)
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

A ja dopiero doczytałam na innym forum, że przy zakupie karnetu obowiązuje opłata wpisowa 25 zł :/. Przede wszystkim nie rozumiem, czemu na stronie klubu nie ma o tym absolutnie żadnej informacji. A poza tym 25 zł to chyba lekka przesada, szczególnie jeśli kupuje się karnet za 50 zł :]
Lea
Ja tu zaglądam
29 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ja tez byłam na zajeciach u p.Kingi i jest ok.Uważam,że ocena zajęć zależy od tego co lubimy i jakie są prowadzące.Dla każdego coś się znajdzie a uwagi na pewno dojdą do właścicieli,wiem że z nami chodzi ktoś z rodziny właściciela i słyszy uwagi pozytywne jak i negatywne wiec na pewno wiedzą o nich.Ja nie widzę jakiś wielkich błędów a to co mi się nie podobało przekazałam jej i usłyszałam ze na pewno będzie lepiej bo to początek a tych negatywnych uwag nie jest sporo.Wszysycy są bardzo pozytywnie nastawieni do klientów a uwagi typu że ktoś z nich jest niedorozwinięty są kompletnie nie na miejscu.Mnie też jedna z dziewczyn wprowadzia w błąd ale to pewnie wynik zmęczenia i tego że wszystko jest nowe.Co do cen to fakt są wysokie ale kwestia wyboru na co sie wydaje kaskę:hamburger i frytki też kosztują:)))Idę dziś na siłownie ,więć do zobaczenia!!!
Lea
Ja tu zaglądam
29 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Aga widzę ,że chodzimy na niektóre te same zajęcia,znam kilka dziewczyn jeszcze z Milo i ciekawe czy my sie znamy z widzenia:)))
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

mysle ze na pewno ja chodzilam do Kanamy i do Milo;-)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

PArę słów o dziś odwiedzonej siłowni:) Tak jak pisał jeden z poprzedników, brakuje atlasu, sprzętów do ćwiczenia ramion, tzn. pod względem różnorodności wyposażenia to moim zdaniem wygrywa F-Reda na Ciechocinie:) Poza tym dla osób nie wprawionych w bojach, to naprawdę fajne miejsce, tylko fakt... 12 zł za wejściówkę, mogłoby być 10... w ramach różnych zniżek:)
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

A więc.. Fat Burner (prowadząca p. Kinga) we wtorek jak dla mnie za wolny..ale za to Hi Lo w czwartek - rewelacja!! Do tego Body Shape we wtorek - tez super! Szkoda, że p. Monika prowadzi tylko te zajęcia.
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Anika1708 jak lubisz szybkie zajęcia to polecam p. Basie jest mega ;-)
Ana
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Aga85 pisze:Anika1708 jak lubisz szybkie zajęcia to polecam p. Basie jest mega ;-)
Potwierdzam z jednym ale - P. Basia jest Super Mega! Na prawdę zajęcia godne polecenia!
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

ok, ale jakie zajęcia prowadzi p. Basia?
Ana
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ja akurat chodzę tylko na step. "Specjalistka form takich jak: step, dance, box aerobik, pilates oraz wiele innych."
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

p. Basia prowadzi: salse, step, joge, boks, tbc i inne dowiesz sie w klubie:-)
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

ok, dzięki. Jak tylko będę miała z kim zostawić moją pociechę, to napewno wybiorę się na zajęcia :)
Tuli
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Anika1708 pisze:..ale za to Hi Lo w czwartek - rewelacja!! Do tego Body Shape we wtorek - tez super! Szkoda, że p. Monika prowadzi tylko te zajęcia.
i ja byłam wczoraj na hi-lo, a we wtorek na body shape u Moniki :)
i po prostu ekstra...............................
wulkan energii, a zajęcia choreograficzne megaaaaaaaa :) :) :)
jeszcze uśmiech z buzi mi nie schodzi po wczorajszym zajęciach :)

i zgadzam się - godne polecenia :) :) :)

wybieram się na step i być może na box, jeszcze nie byłam, wiec nie mam zdania, ale póki co na pewno wrócę na hi-lo :)
ODPOWIEDZ