Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Kluby fitness w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
partagas
Częsty Bywalec
310 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

no tak tylko takich "cfaniaczków" co w pierwszym poście wychwalają coś było już tutaj dużo więc się nie dziw, że dla użytkowników forum to jest anty- reklama. ja osobiście wierzę tylko osobom z większą ilością postów i dłuższym stażem na forum. a reklamujący pierwszo- postowcy nie są dla mnie wiarygodni, nie ważne jak bardzo wychwalają cokolwiek, to mnie raczej odpycha i uważam to za działanie strony zainteresowanej czyt.: właściciela bądź pracownika.
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

a ja mam pytanie czy w tej Redzkiej Oazie to wodę w jaquzi wymieniają pokażdym wynajęciu?? Czy cała Reda kąpie się w jednej wodzie?:D
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

a ja mam pytanie ,czy po każdym pływaku zmieniają wodę w basenie ;))?
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Ale piszesz to w swoim pierwszym poście na forum.
Mardi
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

To teraz Ci powiem „cwaniaczku” że kiedyś musi być ten pierwszy raz... jak wspomniałam mieszkam tu od niedawna, a na stronę e-reda zaglądam może od pół roku… Pisałam już wcześniej, że chodziłam do 39 i pół ( nadal tam chodzę na aerobik) oraz do Faltomu… ale w Redzkiej Oazie mam 2w 1 -siłownie i saunę , dlatego zdecydowałam się umieścić PORAZ PIERWSZY post jak ktoś zapytał , czy warto tam się wybrać, bo pewnie mało kto wie jeszcze o tym miejscu bo jest dopiero co otwarte, a że miałam przyjemność tam być , to chciałam podzielić się swoją opinią.
Chyba po to jest forum żeby sobie pomagać… Jeśli każdą pozytywną opinię uważasz za antyreklamę zalecam zaprzestania korzystania z forum i włączenia sobie jednego z programów politycznych w TV np. „Szkło kontaktowe” tam wszyscy narzekają i są negatywnie nastawieni… więc możesz dołączyć do ich grona i tam się wykaż , a nie na Forum , które ma nam „ Redzianom” POMAGAĆ!
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

1. Gdzie jest ta Redzka Oaza?

2. I czym jest ona tak naprawdę? sauną, siłownią, "dżakuzi":) a jak siłownią to czy sprzętu jest dużo?
partagas
Częsty Bywalec
310 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Mardi pisze:To teraz Ci powiem „cwaniaczku” że kiedyś musi być ten pierwszy raz... jak wspomniałam mieszkam tu od niedawna, a na stronę e-reda zaglądam może od pół roku… Pisałam już wcześniej, że chodziłam do 39 i pół ( nadal tam chodzę na aerobik) oraz do Faltomu… ale w Redzkiej Oazie mam 2w 1 -siłownie i saunę , dlatego zdecydowałam się umieścić PORAZ PIERWSZY post jak ktoś zapytał , czy warto tam się wybrać, bo pewnie mało kto wie jeszcze o tym miejscu bo jest dopiero co otwarte, a że miałam przyjemność tam być , to chciałam podzielić się swoją opinią.

a babcia ma wąsy;)
Mardi
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

no niestety niektóre mają... moja na szczęście nie;-)

Drogi Rysiu! Pewnie znowu zostanę posądzona o antyreklamę , ale już mi wszystko jedno :) Najlepiej jak wejdziesz sobie na ich stronkę i sam zobaczysz... Siłownia nie jest za duża , ale myślę , że sprzęt jest wystarczający. Ostatnio ćwiczyło ze mną dwóch Panów i byli chyba zadowoleni...Ja ćwiczę tylko na bieżni i orbitreku więc jeśli o mnie chodzi jest ok. Pozdrawiam
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

kawał to drogi ze Spokojnej, ale jak się ociepli to jest rower:) Szkoda, że brak godnego następcy F-Reda, ale pożyjemy, zobaczymy.

Stronę już przejrzałem:)
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Na pierwszy rzut oka mało sprzętów i mało miejsca patrząc po zdjęciach.
studio
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Dlaczego jedni muszą płacić za reklame w "ogłoszeniach drobnych" a inni umieszczczają ją w dużo bardziej poczytnych miejscach, w których admini mają to gdzieś i przyłączajją sie do dyskusji jakby nie widzieli, żźe wszystko jest kartowane...a gdzie jest BAN???
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

studio pisze:Dlaczego jedni muszą płacić za reklame w "ogłoszeniach drobnych" a inni umieszczczają ją w dużo bardziej poczytnych miejscach, w których admini mają to gdzieś i przyłączajją sie do dyskusji jakby nie widzieli, żźe wszystko jest kartowane...a gdzie jest BAN???
Admin i moderatorzy mówili już kilka razy, że nie kasują postów na podstawie tylko i wyłączenie domysłów. Poza tym wierzymy, że użytkownicy e-reda.pl potrafią samodzielnie decydować, które posty są dla nich wiarygodne.

Przy okazji witamy nowego użytkownika i liczymy, że zarejestrował się nie tylko po to, aby skrytykować funkcjonowanie forum.
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

A jak to jest z tym fitnesem w Redzie teraz? Bo już chyba większość informacji z postów jest nieaktualna. A może ktoś w Rumi się orientuje. Oprócz zajęć z p. Jolą w przychodni i na MOKSiRze, bo tam już nie chce chodzić.
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

w Rumi jest jeszcze faltom dużo osób sobie chwali.
W Redzie z fitnesem słabo jest 39i pół, jeśli jesteś początkująca to instruktorki Ci przypasują, jeśli zawansowana to polecam instruktorkę Basię prowadzi zajęcia na wysoki poziomie.
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Mnie słabo to wychodzi, dlatego u Joli przestało mi się podobać, bo ona podniosła poziom. Ale wszędzie jest jednak drogo. W Rumi mam za 8zł a na karnet 5zł/1,5godz. Może się jeszcze pomęczę :( - chociaż ten karnet zużyję.
ODPOWIEDZ