Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Który lekarz rodzinny najlepszy ?

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Big Horn
Ja tu zaglądam
22 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Od jakiegoś czasu myślę o zmianie lekarza rodzinnego, tak zwanego pierwszego kontaktu. Uczęszczam do przychodni na ulicy Łąkowej i korzystam z usług P.dr. Borys. Moje zadowolenie z usług wyżej wymienionej pani doktor systematycznie spada niczym słupki giełdowe ,choć znam osoby które bardzo sobie ową panią chwalą.
Z tąd moja proźba do was . Jakiego lekarza moglibyście polecić , do którego chętnie wracacie. A może zmienić całą przychodnię ? Nie wiem tylko jak wówczas wyglądałyby formalności. Przy zmianie lekarza w przychodni wystarczy jedynie wypełnić druk deklaracji.
Awatar użytkownika
amela
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Ja także należałam do przychodni na ul Łąkowej, ale rok temu przeniosłam się do przychodni na Semeko do dr Nowackiej - polecam!!!
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRZYCHODNIA Nr 3
tel.: 58 572 47 06
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Obawiam się, że w tej przychodni są tylko dwie panie ( choć mogę się mylić) Pani Borys i Pani Celińska ( która często chodzi na zwolnienia)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

polska sluzba zdrowia... hmm to jakas parodia chyba, chodzilem bardzo czesto do lekarzy.... od dziecinstwa, zaden nigdy nie polecil mi jakichkolwiek badan by dociec dlaczego tak chorowalem... dzialo sie tak z 10 lat conajmniej.... dzieki tym milym paniom mam tylko powiklania i problemy. osobiscie wiec radzę omijac redzkich lekarzy z przychodni
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Ja również mogę polecić dr Nowacką - przepisałam się do jej przychodni, choć mam na semeko dalej niż na Łąkową ;)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2879 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Heh, ja też mógłbym kogoś polecić, ale boję się, że teraz to już w ogóle nie będę mógł się dostać do lekarza ;)
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Na Semeko DR,Wolańska- bardzo dokładnie bada,zawsze porozmawia i ma mniej pacjentów niż DR.Nowacka.POLECAM!!!
Big Horn
Ja tu zaglądam
22 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Pytanie do AISNE : skoro przepisałaś sie z jednej przychodni do drógiej to czy mogłabyś podać mi krok po kroku jakie formalności są z tym związane ?
Bardzi dziękuję za wypowiedzi choć mam nadzieję , że to jeszcze nie koniec rozpoczętej dyskusji ( choćby dla wyrzucenia z siebie irytacji związanej z tematem :wink: )
Ostatnio zmieniony |10 Paź 2008|, o 18:36 przez Big Horn, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Ja przenosiłam się z przychodni w Gdyni jakiś czas temu. Wystarczyło, że podeszłam do rejestracji w nowej przychodni, gdzie przystawili pieczątkę w książeczce zdrowia RUM. I to wszystko. Oni sami już zmieniają to w NFZcie - Ciebie to już nie interesuje.
ODPOWIEDZ