Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Remont Ewy

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.

Co sądzisz o remoncie Ewy?

Wreszcie! Ileż można było czekać?!
8
36%
Właściwie to nie odczuwam potrzeby remontu
6
27%
Chcę remontu... ale nie takiego!
0
Brak głosów
Nie obchodzi mnie on/Nie kupuję w Ewie
8
36%
 
Liczba głosów: 22
Awatar użytkownika
Wilma
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Remont, a własciwie zmiana ustawienia półek i częściowo zmiana umeblowania miały miejsce w marcu, a teraz obawiam się, że to może być koniec działalności sklepu. Po otwarciu sieci 34 coraz mniej ludzi chodziło do Ewy, akiedy pytałam ekspedientkę, czy cos sie zmieniło po uruchomieniu Auchana, to powiedziała, że masakra............
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Pamiętam, jak Ewa wyglądała dawniej. Potem była rozbudowa (pamięta ktoś, który to był rok ?, pewnie z 10 lat temu). W tamtych czasach Ewa była jednym z większych sklepów. Nawet na miejscu piekli kurczaki. Niestety czasy się zmieniły, powstało wiele innych sklepów. Kilka razy jeszcze zaglądałem do Ewy, ale często wychodziłem z pustym koszykiem. Nie wiem, czy to asortyment nie ten, czy atmosfera w sklepie. Widać, że właściciele też nie mieli pomysłu co z tym zrobić.
Ale takie czasy, w handlu jest konkurencja i kto nie potrafi przyciągnąć klientów musi zamknąć interes lub się przebranżowić.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Swoją drogą ciekawe czy ktoś się odważy tam coś otworzyć?
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Faktycznie kilkanaście lat temu był to ''wypas" sklep jak na Redę, byłem tam prawie codziennie, a w ostatnim roku byłem tam chyba raz i nie pamiętam czy coś kupiłem.
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

A Arturowi gratuluję Juniora Mastera. :flower: :flower:
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Dziękuję;) ja w Ewie byłem w zeszłym roku może ze 2 razyi też jakoś specjalnie dużo nie kupiłem;)
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Po co tam było chodzić jak tam nie było prawie żadnego wyboru towarów. W Ewie to ja jedynie czekałem na autobus zimą. :D
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

I inne sklepy poupadaja, to tylko kwestia czasu. Poza tym w Ewie była niezbyt miła obsługa.
Ekspedientki czesto były zajete bardziej soba niz checia pomocy klientowi w wyborze towaru
Awatar użytkownika
kwlj
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Wilma pisze:Remont, a własciwie zmiana ustawienia półek i częściowo zmiana umeblowania miały miejsce w marcu, a teraz obawiam się, że to może być koniec działalności sklepu. Po otwarciu sieci 34 coraz mniej ludzi chodziło do Ewy, akiedy pytałam ekspedientkę, czy cos sie zmieniło po uruchomieniu Auchana, to powiedziała, że masakra............
No i tak pewnie bedzie, przypuszczam że dużo firm odczuje otwarcie takiego molocha jak Auchan, a nie wspomnę o innej konkuencji na rynku lokalnym.
Pozdrawiam
Jacek
Awatar użytkownika
kwlj
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Artur pisze:Dziękuję;) ja w Ewie byłem w zeszłym roku może ze 2 razyi też jakoś specjalnie dużo nie kupiłem;)
Ja się przyznam że nie byłem tam nigdy :-) i chyba nie żałauje po wypowiedziach, szkoda że właściele nie umieli wykorzystać takiej lokalizacji.
Pozdrawiam
Jacek
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

STARY1 pisze:I inne sklepy poupadaja, to tylko kwestia czasu. Poza tym w Ewie była niezbyt miła obsługa.
Ekspedientki czesto były zajete bardziej soba niz checia pomocy klientowi w wyborze towaru
Racja mnie też to zawsze tam drażniło, żeby coś kupić to trzeba bylo czekac aż Panie skończą plotki i kotś podejdzie do tej kasy.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Ja powiem szczerze. Już nie chodziło o obsługę, ale tam poprostu były nieświerze produkty, często przeterminowane, które wciaskało się ludziom jeśli nie zauważyli.
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

W sumie ten sklep wyglądał jakby się nic nie zmieniło taki wczesny Gierek i jego punkty PSS Społem czy jakoś tak.
A i personel żywcem przejęty z epoki. :lol:
Awatar użytkownika
kwlj
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

To dobrze że jednak tam nie zawitałem :-)
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Miałeś to szczęście w przeciwieństwie do wielu forumowiczów.
ODPOWIEDZ